Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Проблем с повдигачи


  • Please log in to reply
18 мнения по тази тема

#16 merovingius

merovingius

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 108 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Варна
  • Автомобил:
    Mercedes c200

Публикувано 31 октомври 2022 - 08:15

Добре разбрах благодаря ти когато имам време ще я правя а за тия старите кучета на незнайни км какво двигателно масло би ми препоръчал
  • 0

#17 ivancho

ivancho

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 202 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Петрич
  • Автомобил:
    W124 E200

Публикувано 31 октомври 2022 - 10:26

Аз карам с 5W-40 , но много хора са ми казвали да мина на 10W-40
Като марка - каквато си харесаш ( стига да не е от кауфланд ), важното е да е от вносител на дадената марка, за да не сложиш някакво менте.
Аз до по рано карах с оригинално мерцедес масло, купено от дилър на мерцедес в англия, но вече не ми харесва цената и сега карам с репсол, от тех-ко.


  • 0

#18 merovingius

merovingius

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 108 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Варна
  • Автомобил:
    Mercedes c200

Публикувано 31 октомври 2022 - 11:31

Добре благодаря ти аз в момента съм с оригинално на Мерцедес 10w40 но не съм хич доволен затова питам и последно нещо ако може да те питам като съвет един ден като реша да си купя по мощен двигател какъв да избера M104,M112или 200Compressor принципно са ми казвали че M271 също са добри но на мен w203ми е нещо прекалено тесничка ти какво би ме посъветвал
  • 0

#19 merovingius

merovingius

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 108 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Варна
  • Автомобил:
    Mercedes c200

Публикувано 07 ноември 2022 - 16:01

Колега здравей колата се оправи двигателя пее смених маслото днес със titan fusch 5/30 балкан разлика има ни повдигач се чува ни нищо ама аз бях с едно уж оригинално на мерцедес масло 10/40 дето го намерих без пари ее пълен боклук излезе филтъра и чак беше намачкан и гноясал тъй че понякога евтиното излиза скъпо но вече обеца на ухото лека колега.
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни