Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Проблем с радио ck1211 w211 e320 2002Не тръгва


  • Please log in to reply
5 мнения по тази тема

#1 vankataloz

vankataloz

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 6 Мнения:
  • Град:Карнобат
  • Автомобил:
    E320 CDi 2002 w211

Публикувано 15 септември 2019 - 17:33

Здравейте. Закупих си съответния мерцедес на скоро и не съм много запознат с марката, само знам че тези радиа имат някакви кодове. Когато купувах колата ми излезе да въвеждам някакъв код, но продавача сложи друго радио и си тръгна веднага, за жалост чейнджъра не работеше и изписваше CD error. Реших да го поправя и разглоби всичко отворих чейнджъра и имаше 1 заклещен диск вътре, който изкарах. Добре, но след това радиото се заключи и иска код предполагам понеже на дисплея стоят 6 чертички и до там. Ровя цял ден в интернет и не мога да намеря решение за проблема. Нито мога код да намеря нито знам как да го въведа. Понеже като натискам цифрите на радиото нищо не се променя и нищо не се въвежда - чертичките си стоят... Благодаря предварително на отзовалите се. Ако имате нужда от снимки или допълнителна информация ще ги предоставя.
  • 0

#2 vankataloz

vankataloz

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 6 Мнения:
  • Град:Карнобат
  • Автомобил:
    E320 CDi 2002 w211

Публикувано 25 септември 2019 - 18:45

Разреших проблема. Чейнджъра беше се прецакал и с тия оптики, като не работи нещо от цялата система, цялата система не работи :D
  • 0

#3 kristiyan92

kristiyan92

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 23 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Мерцедес Е270ЦДИ

Публикувано 10 февруари 2020 - 18:13

И аз имам проблем с радиото. Не тръгва, чейджъра не се отваря. Даже не свети. Не дава никаква индикация.Черен екран. Бушони, релета, предпазители нещо такова има ли? Пробвахме с друг усилвател и с него неще, а моят на друга кола тръгва без проблем. Така си взех колата. Миналата седмица смених САМ модул и акумулатор. Насоки?


  • 0

#4 Stoimenov43

Stoimenov43

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 2 Мнения:
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    Mercedes w211 E270cdi

Публикувано 01 май 2020 - 20:40

Здравейте,смених таблото на Мерцедес W211.270 СДИ.И сега,когато въртя ключа не тръгва навигацията.Тя работи но Не се синхронизира с колата.Дава ми проблем Кан линията.Помощ!!!!!!!
  • 0

#5 Stoimenov43

Stoimenov43

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 2 Мнения:
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    Mercedes w211 E270cdi

Публикувано 01 май 2020 - 21:14

Здравейте,смених таблото на Мерцедес W211.270 СДИ.И сега,когато въртя ключа не тръгва навигацията.Тя работи но Не се синхронизира с колата.Дава ми проблем Кан линията.Помощ!!!!!!!
  • 0

#6 sami

sami

    Администратор

  • Администратори
  • 2839 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Дармщат
  • Автомобил:
    W215 CL500
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 02 май 2020 - 10:18

А новото табло от кола с навигация ли е? Също така твоята кола и колата донор от една и съща година ли са?


  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни