Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Как да пастирам колата си


  • Please log in to reply
Няма други мнения в тази тема

#1 rosi_9343

rosi_9343

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 178 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Горна Малина
  • Автомобил:
    W209 cabrio AMG
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 30 април 2019 - 14:42

Здравейте колеги! Малко ме беше страх да пусна тази тема защото изглежда доста тъпо и смешно да не знам как се прави това но в крайна сметка реших да го направя. Собственик съм на 4 коли а като сметнем колите на семейството ми стават общо 9 в една къща и почти всичките имат нужда от пастиране. За тази цел трябва да ги закарам до София защото близо до мен няма човек който да се занимава с това и идея си нямам колко пари ще ли вземе за всичкото това. Тогава се замислих дали да не си купя машинка и да се науча да пастирам за да не ми се налага всеки път да карам някоя кола до някъде и се загледах в Интернет но нищо не можах да разбера... Предлагат се комплекти от най различни гъби за пастиране но никъде не намерих коя за какво е, коя се използва първа коя 2ра 3та и така на татък. Има също обяснение за пастиране с 4 различни пасти(казват на всякъде че това било най ефектно) но за реда за тяхното използване също не намерих обяснение. И не на последно място прочетох че имало значение на какви обороти работи машината... Моля за обяснение по компетентните от мен как точно да постъпя, какви материяли да закупя масти гъби машини марки видове и пр. Имам желание да си купя всичко необходимо за да мога когато се наложи сам да си пастирам колите. Предварително благодаря на всички които отделят времето си за мен!
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни