Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Mercedes cls ? Мнения по конкретна обява?


  • Please log in to reply
24 мнения по тази тема

#16 sami

sami

    Администратор

  • Администратори
  • 2839 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Дармщат
  • Автомобил:
    W215 CL500
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 26 септември 2018 - 16:50

Това имам като инфо за този мерцедес 

 

https://www.mobile.b...47&slink=8az2mc

Тази е много далече от фейслифт.

 

Виж другата как изглежда вътре и ще видиш как трябва да изглежда фейслифтова.

Също така тaзи е с мотор ОМ646 и идва с 5 скоростния автомат.

Фейсовата идва с мотор ОМ651 и 7 скоростния автомат.

Другото което искам да кажа за тази кола е бутона спорт. Това са амортисьори които се втвърдяват електронно.

Много хубава екстра докато не се преебе някой амортисьор. Засега не ми е известо автърмаркет и цената на нов амортисьор е над 1500лв.

Също така фугата под десния фар бяга. А и бронята не приляга плътно там където е калника.


  • 1

#17 sami

sami

    Администратор

  • Администратори
  • 2839 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Дармщат
  • Автомобил:
    W215 CL500
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 26 септември 2018 - 17:01

Продължаваме с фейслифтовата. Явно е от германия. Явно километрите са поне 182000 х2.

 

Виж втората снимка. Там не се вижда изцяло волана, но все още си е с оригиналната кожа. А на първата снимка се вижда вече претапициран волана.

 

Аз бих седял надалеч от тази кола.

Прикачени файлове

  • Прикачен файл  2.PNG   895,69K   9 Брой сваляния
  • Прикачен файл  1.PNG   671,27K   9 Брой сваляния

  • 3

#18 dimitar stoichev

dimitar stoichev

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 320 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 26 септември 2018 - 20:58

Другото което искам да кажа за тази кола е бутона спорт. Това са амортисьори които се втвърдяват електронно.

Много хубава екстра докато не се преебе някой амортисьор. Засега не ми е известо автърмаркет и цената на нов амортисьор е над 1500лв.

Също така фугата под десния фар бяга. А и бронята не приляга плътно там където е калника.

 

Питах човека и той ме увери, че няма такова нещо. В събота мисля да се пусна да я погледна и ще видим..


  • 0

#19 sami

sami

    Администратор

  • Администратори
  • 2839 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Дармщат
  • Автомобил:
    W215 CL500
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 27 септември 2018 - 00:29

Питах човека и той ме увери, че няма такова нещо. В събота мисля да се пусна да я погледна и ще видим..

Какво нещо няма? Нали имаш ВИН номер. Проверяваш и ще видиш, че има една екстра наречена 483 - Vehicle Dynamics Package. Това е прословутия спорт бутон.

После звъниш на (02) 4082 630 - Силвър Стар резервни части и питаш за цена на преден или заден амортисьор. Преди да се обадиш седни някъде, че да не паднеш като чуеш цената.


  • 1

#20 sami

sami

    Администратор

  • Администратори
  • 2839 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Дармщат
  • Автомобил:
    W215 CL500
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 27 септември 2018 - 00:42

За да не ме обвиниш, че съм мързелив даже съм ти изкарал номерата на амортисьорите.

 

Преден ляв - A2043230900

Преден десен - A2043231000

Заден ляв - A2043203730

Заден десен - А2043203630

 

:beer


  • 2

#21 vonko1988

vonko1988

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 1717 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    който носи кеф :)

Публикувано 27 септември 2018 - 08:52

Питах човека и той ме увери, че няма такова нещо. В събота мисля да се пусна да я погледна и ще видим..

Е той продавача може да ти каже, че вътре и папата се е возил.

 

Тези амортисьори мисля, че се рециклират вече. За удари трябва да се провери наистина. Колата изглежда запазена и не е никакъв фейслифт, но това мен не би ме спряло. Тоя джамбаз едва ли знае какво продава, а и да знае може да ти каже всичко, затова ти трябва да разбереш.


  • 0

#22 AJP

AJP

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 3 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    VW Golf MK IV, VW Golf MK VI Variant 4Motion

Публикувано 27 септември 2018 - 08:57

За да не ме обвиниш, че съм мързелив даже съм ти изкарал номерата на амортисьорите.

 

Преден ляв - A2043230900

Преден десен - A2043231000

Заден ляв - A2043203730

Заден десен - А2043203630

 

:beer

 

До колкото видях, има "Монрое" афтермаркет за 400-450 £/€ -комплект предни- из интернет пространството. 


  • 0

#23 dimitar stoichev

dimitar stoichev

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 320 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 27 септември 2018 - 09:12

За да не ме обвиниш, че съм мързелив даже съм ти изкарал номерата на амортисьорите.

 

 

Далеч съм съм от мисълта да те обвинявам в нещо подобно, даже мога да твърдя точно обратното.
По скоро ми се искаше да не си прав, защото колата много ми харесва. Възможно ли е през годините амортисьори да са заменени с обикновени за това тоя да е толкова сигурен? Освен да го накарам да ми ги снима.
Защото това което ми каза променя нещата и ме отказва от покупката на този автомобил.

  • 0

#24 dimitar stoichev

dimitar stoichev

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 320 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 27 септември 2018 - 09:39

Друго което ме озадачи е разхода, ако гледам правилния мотор в autodata..
Струва ми се доста за 220 CDI.

Прикачени файлове

  • Прикачен файл  rr.jpg   348,52K   6 Брой сваляния

  • 0

#25 sami

sami

    Администратор

  • Администратори
  • 2839 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Дармщат
  • Автомобил:
    W215 CL500
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 27 септември 2018 - 10:01

До колкото видях, има "Монрое" афтермаркет за 400-450 £/€ -комплект предни- из интернет пространството. 

Те са си разработка на монро оригиналните. И аз ги мярнах на едно място 490Евро комплект предни.

 

 

Далеч съм съм от мисълта да те обвинявам в нещо подобно, даже мога да твърдя точно обратното.
По скоро ми се искаше да не си прав, защото колата много ми харесва. Възможно ли е през годините амортисьори да са заменени с обикновени за това тоя да е толкова сигурен? Освен да го накарам да ми ги снима.
Защото това което ми каза променя нещата и ме отказва от покупката на този автомобил.

 

Тук може само да се гадае. Най-лесно е като огледаш амортисьора дали от долната страна имат букса с кабел.


  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни