Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

От механични към ел.стъкла


  • Please log in to reply
1 отговор на тази тема

#1 zeemax

zeemax

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 27 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz W124 E220
    Mercedes-Benz W220 S500 sold
    Mercedes-Benz W220 S320 sold

Публикувано 22 януари 2018 - 19:32

Колеги колата ми поради незнайни причини е без ел.пакет на стъклата. От доста време мисля да си я направя с 4 ел. Подочух, че освен четирите моторчета със стъклоповдигачите, копчетата и окабеляването имало и някакъв модул. Порових за схема из нета, но до момента безуспешно. Имате ли възможност да ми дадете линк със схема? Искам да видя какво точно ми е необходимо, за да знам какво и къде да го търся от колата донор от която ще разглобявам.
Благодаря.


  • 0

#2 bat_lambo

bat_lambo

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 267 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Силистра
  • Автомобил:
    190D 2.5;
    190E 2.8 Sportline;
    190D 2.5 Turbo;
    124 320E;

Публикувано 29 януари 2018 - 10:40

Колега, малко късно ти виждам темата - сигурно вече си се оправил, но все пак да си кажа - имам за продан цял комплект - инсталацията + плочката за копчетата + 4-те ел. стъклоподемника + комфорт модула със стойката и т.н. ... (за 124 седан) + възможността да ти обясня кое как защо - и да си монтираш всичко сам ... Да знаеш, че на предните и на задните врати на корите ще трябва да запушиш дупките от ръчките, което става лесно - номера след това е да си намериш другата пластмаса, която стои около дръжката на задните кори (по-дългата пластмаса с дупка за копчето на ел. стъклото) и да монтираш на твоите задни кори ...  Ако проявяваш интерес ми пиши л.с. :beer


  • 1




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни