Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Новият CLS.Вашите мнения


  • Please log in to reply
18 мнения по тази тема

#16 Praetorian

Praetorian

    Salat Küchenchef

  • Потребители на форума
  • 1682 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Europe
  • Интереси:Немски премиуми задължително с резервна гума.
  • Автомобил:
    W212, R56

Публикувано 06 декември 2017 - 19:52

Как така провал, що?

 

Най-вероятно не се продава добре.

Но с нишовите модели е така - има риск и нишата да е по-малка от прогнозите и да не икономически изгодно да се обслужва повече.


  • 0

#17 NAV1

NAV1

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 139 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:СОФИЯ
  • Автомобил:
    W140 300TD ; 420
    W210 300D
    W211 200k face
    W220 320;320CDI;500
    W221 320CDI
    A209 320
    W218 350CDI 4matic
    W164 350CDI 4matic
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 07 декември 2017 - 13:37

Идеята на CLS-a e да се създаде четириврато купе. А четиривратото купе комби е било създадено с идея явно да конкурират Панамерата на Порше. За всяка една кола има "вълни" от клиенти - първа, втора, трета и т.н. Shooting brake-a имаше проблем още с първата докато беше нов. Друг е въпросът до колко се задържа цената на модела, там обезценяването е толкова бързо като че ли сте си купили BMW, а не Мерцедес. Двата модела, които имат най-бавно обезценяване и въпреки възрастта си, за тях винаги ще има клиенти са G класата и CLS-a (нормалният!). Shooting Brake-a може да е страхотна кола, но е непродаваема като нова, непродаваема е сега, а след 10тина години едва ли ще ги виждаме по улиците ;)


  • 0

#18 dimitar stoichev

dimitar stoichev

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 320 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 15 декември 2017 - 08:23

А четиривратото купе комби е било създадено с идея явно да конкурират Панамерата на Порше.

 

Ето това е новият модел с който ще борят Панамерата.

 

 


  • 1

#19 vonko1988

vonko1988

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 1717 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    който носи кеф :)

Публикувано 15 декември 2017 - 09:18

Идеята на CLS-a e да се създаде четириврато купе. А четиривратото купе комби е било създадено с идея явно да конкурират Панамерата на Порше. За всяка една кола има "вълни" от клиенти - първа, втора, трета и т.н. Shooting brake-a имаше проблем още с първата докато беше нов. Друг е въпросът до колко се задържа цената на модела, там обезценяването е толкова бързо като че ли сте си купили BMW, а не Мерцедес. Двата модела, които имат най-бавно обезценяване и въпреки възрастта си, за тях винаги ще има клиенти са G класата и CLS-a (нормалният!). Shooting Brake-a може да е страхотна кола, но е непродаваема като нова, непродаваема е сега, а след 10тина години едва ли ще ги виждаме по улиците ;)

 

Не мисля, че и шутинг брейк се обезценява толкова бързо.

 

https://www.mobile.b...88&slink=5iryh1

 

Просто има малко по-тясна ниша клиенти от нормалния ЦЛС. Също както и ЦЛ-а. Но аз познавам хора с деца, които смятам да сменят стария ЦЛС точно за този. Не мен лично също не ми харесва, защото мразя всичко комбита в дъното на червата си, но като за комби е чудесна кола.


А този новия АМГ ГТ4 е уникална кола, ако бях чичко паричко отсега си я поръчвам за като излезе.


  • 0




1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни