Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

ПРОМОЦИЯ! Зареждане на АВТОКЛИМАТИЦИ - 25 лв !Ремонти!Ремонт на компресори, тръби, радиатори на автоклиматици

Автоклиматици Зареждане на автоклиматици Ремонт на автоклиматици Автоклиматик Пълнене на автоклиматик Ремонт на компресор Сервиз за автоклиамтици Автоклиматици София

  • Please log in to reply
61 мнения по тази тема

#16 poroka

poroka

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 95 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes Benz W221

Публикувано 31 май 2017 - 09:27

ПРОМО цените са актуални за ферон Arkema R134a до 15 Юни ;)


  • 0
 
Продажба , монтаж, профилактика, ремонт и сервиз за климатици и автоклиматици в София.
ПРОМОЦИЯ ! Зареждане на автоклиматици - от 49 лева.
 Сайт за информация и актуални цени свързани с КЛИМАТИЦИ
 Телефон за връзка : 0887 887 007 ; 0884 884 004</p>
 

#17 vonko1988

vonko1988

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 1717 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    който носи кеф :)

Публикувано 21 юни 2017 - 08:00

Може ли да ми препоръчате сервиз в София, къдет да ми прегледат климатичната система и да допълнят фреон :) Трябва да работи в СЪБОТА.


  • 0

#18 vbogoev

vbogoev

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 300 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W212 E350 CDi
    W211 Е320 CDi - открадната
    W201 190E

Публикувано 21 юни 2017 - 08:52

Може ли да ми препоръчате сервиз в София, къдет да ми прегледат климатичната система и да допълнят фреон :) Трябва да работи в СЪБОТА.

 

Еми нали човека точно за това е пуснал темата... :)


Този пост е редактиран от vbogoev: 21 юни 2017 - 08:53

  • 2

#19 vonko1988

vonko1988

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 1717 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    който носи кеф :)

Публикувано 21 юни 2017 - 08:53

Да сега видях, че даже и в неделя работи...


  • 0

#20 Krasi.Martinov

Krasi.Martinov

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 889 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofiq
  • Автомобил:
    W212 350cdi 4matic

Публикувано 21 юни 2017 - 13:29

Карал съм и аз 212ката там, доволен съм. Нормални цени и обслужване.


Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
Officeservices.bg
  • 0

#21 poroka

poroka

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 95 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes Benz W221

Публикувано 22 юни 2017 - 11:02

:) Колеги, моля само записвайте час предварително на 0887 887 007 или 0877 71 31 24.

Благодаря


  • 0
 
Продажба , монтаж, профилактика, ремонт и сервиз за климатици и автоклиматици в София.
ПРОМОЦИЯ ! Зареждане на автоклиматици - от 49 лева.
 Сайт за информация и актуални цени свързани с КЛИМАТИЦИ
 Телефон за връзка : 0887 887 007 ; 0884 884 004</p>
 

#22 Koleto88

Koleto88

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 11 Мнения:
  • Град:София
  • Автомобил:
    W211 E280 CDI

Публикувано 07 юли 2017 - 19:56

Ходих при тези пичове и мога да кажа ,че стават. Малко така през просото го карат , но нормално много клиенти имат и гледат да не изпуснат някой. Единственото което разбрах при престоят си при тях, (поради големия брой клиенти и постоянното говорене по телефона и препускане из сервиза на момчето което ми ръчкаше по колата, зарязвайки там машинката да си цъка) е,че първо нещо си там било за смяна щото държало високо налягане , не било нормално и второто че дължа еди каква си сума. Видях ,че духа студено в колата , подписах едно листче че си взимам колата както съм я закарал , на което още пишеше фреона колко грама е , и две температури , едната явно външна, другата 10 градуса. Как ги измериха не знам, никой не се качи в колата да сложи нещо там термометър ли не знам , а може и аз да не разбирам ,явно машинката там дето пълнят фреона и гледат разни налягания  измерва и температура няква .:)))

Успех на всички колеги и прохладно лято ви желая :)


  • 0

#23 vbogoev

vbogoev

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 300 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W212 E350 CDi
    W211 Е320 CDi - открадната
    W201 190E

Публикувано 07 юли 2017 - 21:17

Ходих при тези пичове и мога да кажа ,че стават. Малко така през просото го карат , но нормално много клиенти имат и гледат да не изпуснат някой. Единственото което разбрах при престоят си при тях, (поради големия брой клиенти и постоянното говорене по телефона и препускане из сервиза на момчето което ми ръчкаше по колата, зарязвайки там машинката да си цъка) е,че първо нещо си там било за смяна щото държало високо налягане , не било нормално и второто че дължа еди каква си сума. Видях ,че духа студено в колата , подписах едно листче че си взимам колата както съм я закарал , на което още пишеше фреона колко грама е , и две температури , едната явно външна, другата 10 градуса. Как ги измериха не знам, никой не се качи в колата да сложи нещо там термометър ли не знам , а може и аз да не разбирам ,явно машинката там дето пълнят фреона и гледат разни налягания  измерва и температура няква . :)))

Успех на всички колеги и прохладно лято ви желая :)

 

Не звучи много добре, но като си си направил регистрацията само заради този пост изглежда по-до-зри-тел-но. :)


Този пост е редактиран от vbogoev: 07 юли 2017 - 21:19

  • 0

#24 Koleto88

Koleto88

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 11 Мнения:
  • Град:София
  • Автомобил:
    W211 E280 CDI

Публикувано 07 юли 2017 - 22:23

Не звучи много добре, но като си си направил регистрацията само заради този пост изглежда по-до-зри-тел-но. :)

Разбира се изглежда логично. Но принципно се мъча от доста време да си направя регистрация в форума като цяло. Имам колата от миналата година, признавам преди това не съм имал Мерцедес , просто нямах възможност да си взема такъв .Та да не спамя излишно има 3 форума на марката ,опитах се да се регистрирам още като си взех колата във всичките, в единия не стана не получих мейл за потвърждение в другия стана и днес реших да пробвам и в този. Не съм се регистрирал за да плюя по хората. Просто да чукна на дърво нямам ядове с колата примерно за да питам нещо за нея, от друга страна съм новобранец, не съм запознат с проблемите принципно за да помогна на даден човек със съвет или да изкажа мнение относно модела. Не открих тема в форума в която да изкажа например мнение за дадения модел , и тъй като видях обявата от този форум и ходих във въпросната фирма реших да споделя мнение и опит. Както виждаш културно и завоелирано съм изразил мнението си за тях. Наистина не го направих от добро чувство , колегиалност . Това е мнението ми ,разбирам ги хората наистина имаха много коли, клиенти, не съм спец по климатични системи щом съм отишъл за такъв вид услуга, но останах с впечатлението за претупване на вид услуга и не успях да разбера въобще какво се случва. Закачат се някви машини, момчето постоянно говори по телефона , един го дърпа за едно, друг за друго аз го питам нещо той не ме чува защото му звъни телефона и говори или някой негов колега го пита нещо и в крайна сметка , крайния резултат е добър за мен. Отидох с идеята ,че климатикът ми не духаше студено, след интервенцията започна да работи за мен идеално , тоест духа студено и в колата е супер , между разговорите по телефона които непрестанно водеше момчето което ми правеше колата , на въпрос "всичко наред ли е ми се казва", че не е, имало за смяна нещо си там, не разбрах кво щото държало високо налягане и ми сочи манометри някви е виж вика гледай и продължава да си приказва по телефона. Аз гледам пуля се ,викам си на акъла е кво да гледам , стрелкови уред, по пътя на логиката всеки такъв е направен така ,че когато стрелката на скалата е в средното положение би трябвало всичко да е наред, ама не знам не разбирам. Опитах се да изкопча малко повече информация, но момчето беше много заето да говори и викам ок давай да плащам и да си ходя, нали вече духа студено . И така и си тръгнах доволен, горе долу. Вече си имам супер климатик в колата, духа си студено , няма миризми , няма ядове. Та просто реших да споделя колега , нали идеята е да споделяме и да си помагаме, хора сме все пак. 


  • 0

#25 vbogoev

vbogoev

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 300 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W212 E350 CDi
    W211 Е320 CDi - открадната
    W201 190E

Публикувано 07 юли 2017 - 22:46

Разбира се изглежда логично. Но принципно се мъча от доста време да си направя регистрация в форума като цяло. Имам колата от миналата година, признавам преди това не съм имал Мерцедес , просто нямах възможност да си взема такъв .Та да не спамя излишно има 3 форума на марката ,опитах се да се регистрирам още като си взех колата във всичките, в единия не стана не получих мейл за потвърждение в другия стана и днес реших да пробвам и в този. Не съм се регистрирал за да плюя по хората. Просто да чукна на дърво нямам ядове с колата примерно за да питам нещо за нея, от друга страна съм новобранец, не съм запознат с проблемите принципно за да помогна на даден човек със съвет или да изкажа мнение относно модела. Не открих тема в форума в която да изкажа например мнение за дадения модел , и тъй като видях обявата от този форум и ходих във въпросната фирма реших да споделя мнение и опит. Както виждаш културно и завоелирано съм изразил мнението си за тях. Наистина не го направих от добро чувство , колегиалност . Това е мнението ми ,разбирам ги хората наистина имаха много коли, клиенти, не съм спец по климатични системи щом съм отишъл за такъв вид услуга, но останах с впечатлението за претупване на вид услуга и не успях да разбера въобще какво се случва. Закачат се някви машини, момчето постоянно говори по телефона , един го дърпа за едно, друг за друго аз го питам нещо той не ме чува защото му звъни телефона и говори или някой негов колега го пита нещо и в крайна сметка , крайния резултат е добър за мен. Отидох с идеята ,че климатикът ми не духаше студено, след интервенцията започна да работи за мен идеално , тоест духа студено и в колата е супер , между разговорите по телефона които непрестанно водеше момчето което ми правеше колата , на въпрос "всичко наред ли е ми се казва", че не е, имало за смяна нещо си там, не разбрах кво щото държало високо налягане и ми сочи манометри някви е виж вика гледай и продължава да си приказва по телефона. Аз гледам пуля се ,викам си на акъла е кво да гледам , стрелкови уред, по пътя на логиката всеки такъв е направен така ,че когато стрелката на скалата е в средното положение би трябвало всичко да е наред, ама не знам не разбирам. Опитах се да изкопча малко повече информация, но момчето беше много заето да говори и викам ок давай да плащам и да си ходя, нали вече духа студено . И така и си тръгнах доволен, горе долу. Вече си имам супер климатик в колата, духа си студено , няма миризми , няма ядове. Та просто реших да споделя колега , нали идеята е да споделяме и да си помагаме, хора сме все пак. 

 

Така е, аз не съм казал, че задължително има задна умисъл, просто изглеждаше, че си се регистрирал специално заради този пост. Аз обмислях да отида при тях, макар че ми духа достатъчно студено климатика, но за профилактика. Та за това следя темата с интерес и очаквах наистина като отида да ми се обърне адекватно внимание и това, което казваш, не ми изглежда като такова.


Този пост е редактиран от vbogoev: 07 юли 2017 - 22:47

  • 0

#26 Koleto88

Koleto88

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 11 Мнения:
  • Град:София
  • Автомобил:
    W211 E280 CDI

Публикувано 07 юли 2017 - 23:31

Така е, аз не съм казал, че задължително има задна умисъл, просто изглеждаше, че си се регистрирал специално заради този пост. Аз обмислях да отида при тях, макар че ми духа достатъчно студено климатика, но за профилактика. Та за това следя темата с интерес и очаквах наистина като отида да ми се обърне адекватно внимание и това, което казваш, не ми изглежда като такова.

Ами честно казано не оставах с впечатлението ,че ми е обърнато адекватно внимание. Да свършена е работа , след като колата не духаше студено а след това духа значи е ок. Но все пак клиентът винаги има право, а все пак никой не си е намерил парите на улицата или поне не и аз де не знам може и да има хора дето си ги намират ахахха . Ааа забравих да спомена имаше и една реплика която остави в мен впечатление ,че малко не знам как да го кажа със страх ли се работи поради незнаение или друго не знам но  за винтил или капачка ставаше на въпрос там горе дето се развъртат едни пластмасови капачки дето се закачат двата маркуча от машината за пълнене на фреон. Цитирам " Винтила да го сменяме ли, малко е раждясъл " при което аз гледам странно такова ококорено щото не разбирам и си викам на акъла "абе не разбирам за кво ме пита мен, сигурно за пари да не ме товари човека " и той сам си отговаря "абе по-добре не"  . Та така , нищо лично , не искам са мажа по на хората обявата за услугата. Просто гледам ,че хора които са ходили са оставили мнения реших и аз. Така е редно, ясно е ,че винаги ще има доволни и недоволни. Нормално 


  • 0

#27 daimler1

daimler1

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 5183 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Варна
  • Автомобил:
    в миналото W111 280E 62г.
    W123 230E 83г.
    W 124 220Е,
    W202Т 250 TD 97г.
    W210 E220CDI
    Сега:
    E500T 4-matik AMG
    SL500 R 230

Публикувано 08 юли 2017 - 08:21

Така е, аз не съм казал, че задължително има задна умисъл, просто изглеждаше, че си се регистрирал специално заради този пост. Аз обмислях да отида при тях, макар че ми духа достатъчно студено климатика, но за профилактика. Та за това следя темата с интерес и очаквах наистина като отида да ми се обърне адекватно внимание и това, което казваш, не ми изглежда като такова.

За да ти обърнат адекватно внимание отиваш зимата.
През летния сезон явно навсякъде е така.
Да не говорим,че май само в България ходим след майсторите,гледаме ги какво правят и задаваме всякакви въпроси,кой какво казал,кой какво прочел и чакаме лекции и обяснения.
  • 0

#28 vonko1988

vonko1988

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 1717 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    който носи кеф :)

Публикувано 08 юли 2017 - 11:46

Аз бях във въпросния сервиз и съм супер доволен. Човека ми обърна внимание, отговори ми на всички въпроси(при много малко майстори се е случвало), изпразни ми фреона, напълни нов и ми смени някакви вентили и всичко за 70лв.


  • 0

#29 Krasi.Martinov

Krasi.Martinov

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 889 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofiq
  • Автомобил:
    W212 350cdi 4matic

Публикувано 08 юли 2017 - 13:05

Повтарям се, но пак да кажа.. 212 последно я карах там, смених превантивно и двата винтила, допълниха някакъв грамаж и това беше, климатика си работи както обикновенно, просто го Профилирах!


Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
Officeservices.bg
  • 0

#30 Koleto88

Koleto88

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 11 Мнения:
  • Град:София
  • Автомобил:
    W211 E280 CDI

Публикувано 08 юли 2017 - 20:12

За да ти обърнат адекватно внимание отиваш зимата.
През летния сезон явно навсякъде е така.
Да не говорим,че май само в България ходим след майсторите,гледаме ги какво правят и задаваме всякакви въпроси,кой какво казал,кой какво прочел и чакаме лекции и обяснения.

Много си прав колега, за съжаление само в България ходим след майсторите, поради ред причини. Манталитета на нашенеца е че винаги го е страх  "да не настине и да не се мине" , заради това че чичо гошо някога е бил страшен "самоук майстор" на лада 2107 решил е да си отвори сервизче , потрошил е сумати коли ,бутнал е тук там някой лев  защото няма държава и органи които да следят за сертификати , дипломи и прочие и така. Общо взето наистина в нормалните страни , нямаш работа при майсторите ,нито да им задаваш въпроси , нито да им гледаш в ръцете кво правят . Оставяш колата и можеш да си сигурен ,че е както трябва щото има и закончета там , нема 6,5 а са се опитали да те метнат или да ти строшат нещо а край . :) 


  • 0





Also tagged with one or more of these keywords: Автоклиматици, Зареждане на автоклиматици, Ремонт на автоклиматици, Автоклиматик, Пълнене на автоклиматик, Ремонт на компресор, Сервиз за автоклиамтици, Автоклиматици София

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни