Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Съвети и въпроси относно закупуване на CLK W208или "какво мислите за тази обява", "помощ, не мога да си х


  • Please log in to reply
323 мнения по тази тема

#256 kdl

kdl

    clockwork orange

  • Замразено членство
  • 8412 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Turbo Quattro
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 14 юни 2017 - 16:38

Този , който се намира зад скоростния лост ли ? Можете ли да ми кажете ориентировачна цена за претапициране на тавана ? че ми се струва зле на снимките , които той ми прати

150ина лв. Почти всички, които намериш, ще имат този проблем, не е болка.

Има други неща, които не ми харесват в тази кола, но преценката коя и каква кола да си купиш, е твоя в крайна сметка.


  • 0

Audi_A4_avatar.gif


#257 jvs

jvs

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 10 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 16 юни 2017 - 11:33

Здравейте , отказах се от черния мат , главно защото не ми се ходеше от София до Варна и на края да се разочаровам , накои от вас беше постнал едно черно CLK , с доста хубави джанти , точно преди мен , на 7 хиляди , даже и малко отгоре , лично мое мнение е да не се подлъгвате от това че е изключително запазен , бях вчера до една автокъща на околовръстното да гледам този http://www.mobile.bg...1&slink=3o9tug 
о
Е.... съдейки по състоянието на кабриото , което гледах , а черния запазения с хубавите джанти е в същата автокъща , аз не бих рискувал ...
А кабриото ... , на няколко места имаше разлики в разтояниата между ламарите , като най-очеизвадното беше между предния ляф калник и гредата нагоре над него , която е между шофиорското стъкло и пасажерското , от там на горе като тръгнеш прозореца не се сваляше при отваряне и затваряне на вратата , а защипваше уплътнението и оставаше отвънка деформиран , не обръща както трябва на газ , ролките му бяха за смяна и свиреха, не плата на покрива му има дупка в редата над челното стъкло , нещо бяха раглобявалие прага при пасажерската врата , не го бяха досглобили като хората.....


  • 0

#258 kdl

kdl

    clockwork orange

  • Замразено членство
  • 8412 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Turbo Quattro
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 16 юни 2017 - 11:38

Toва кабрио като видя камерката и състоянието на предните седалки... и се чудя дали са му причинили тези драми в България или някъде навън.


  • 0

Audi_A4_avatar.gif


#259 jvs

jvs

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 10 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 16 юни 2017 - 12:08

Да , просто беше потресаващо и ме хвана яд , защото мислях да гледам и черния , който не е кабрио , ето този http://auto-class.mobile.bg/, но ме отказаха ....
Междодругото само CLK 230 ли се вофи W208 или се води така цялото първо поколение на CLK ? Понеже искам да видя какви са мненията и за 320 мотора и евентуално кой е за предпочитане ... , CLK 230 или CLK 320 


  • 0

#260 kdl

kdl

    clockwork orange

  • Замразено членство
  • 8412 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Turbo Quattro
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 16 юни 2017 - 12:25

Цялото поколение (преди и след фейс) е w208, следващото е W209.

Всички мотори без атмосферния 2.0. Много е слаб за това купе, иначе е здрав.

Автомат, ръчка, няма значение. търсиш само максимално добро състояние и екстри.


  • 0

Audi_A4_avatar.gif


#261 jvs

jvs

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 10 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 28 юни 2017 - 13:14

Здравейте отново , какво ще ми кажете като силни и слаби страни за ето този вариант , интересува ме дали е здрав като двигател , скорости и окачване , колкото до самата кола , сега събота ще я караме до един сервиз да я прегледат , та ме интересува общо мнение .


http://www.mobile.bg...07&slink=3vvzk4


  • 0

#262 vonko1988

vonko1988

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 1717 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    който носи кеф :)

Публикувано 28 юни 2017 - 13:32

От вътре тази направо ми изглежда разпрана. 


  • 0

#263 gelevp

gelevp

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 856 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W124,'91 300D - Sold
    W211,'03 270CDI - Sold
    S204,'08 320CDI - Sold
    S202,'99 220CDI
    G21,'20 320xd

Публикувано 28 юни 2017 - 13:53

Колега, това е тема за w208, пратил си w209...

200 компресор мотора е здрав въпреки някои дреболии и ремонти които гледайки тази кола едва ли са сменени.

 

За конкретната обява мога само да кажа "бягай далече!" Това ЦЛК сигурно е поне на 350 хиляди км, личи си челен удар не добре оправен, тунинг с китайски части, аербега е гърмял и дори не са го сменили а са го залепили и боядисали от това което виждам, скоростния лост си личи как топката е на една страна, сигурно се мести и е счупена отдолу захвата й, джантите няма да кометирам може да е въпрос на вкус ама и гуми като гледам няма. И на последно място аз по-постна от към екстри кола скоро не съм виждал... гърнетата и бронии са по всякаква критика.


Този пост е редактиран от gelevp: 28 юни 2017 - 13:55

  • 0


#264 sami

sami

    Администратор

  • Администратори
  • 2840 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Дармщат
  • Автомобил:
    W215 CL500
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 28 юни 2017 - 14:59

И на тая кола и искат 9000лв ?


  • 0

#265 heat

heat

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 13 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 29 юни 2017 - 13:38

Тази кола седи всеки ден на бул. Тодор Александров и Христо Ботев. Понякога не се кара с месеци, можеш да я видиш там. Това е снимка на Google Street View от 2015 година и колата пак е там:

https://www.google.b...12!8i6656?hl=bg


  • 0

#266 kdl

kdl

    clockwork orange

  • Замразено членство
  • 8412 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Turbo Quattro
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 29 юни 2017 - 15:02

Винаги когато съм минавал от там, съм се чудил... "какво ги е прихванало така да освинят количката".

Аз не бих се доближил до нея, камо ли да си помисля да я купя.


  • 1

Audi_A4_avatar.gif


#267 jvs

jvs

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 10 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 01 юли 2017 - 19:00

След дълго търсене и лутане намерих запазено и поддържано CLK кабрио , преди файс-а , 2.3 компресор , через един общ познат в Пловдив , единствения ми въпрос е , може ли на стария фейс да се сложи новия километраж и волан и пак да се направи така , ще да показва всичките данни на компютъра , както е при фейсовата ?


  • 0

#268 kdl

kdl

    clockwork orange

  • Замразено членство
  • 8412 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Turbo Quattro
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 01 юли 2017 - 19:14

Имаше едно мнооого интересно 3.2 фейслифт, много наблъскано с екстри. Гледах го наскоро.

По въпроса ти, сигурно може, но не е plug&play. Много ще трябва да се заиграеш.

Ако имаш нерви и мерак да го правиш, ще се радвам да го опишеш в една тема, но според мен вманиачаването не е оправдано.


  • 0

Audi_A4_avatar.gif


#269 Armbull

Armbull

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 24 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    CLK w208

Публикувано 05 юли 2017 - 10:34

Здравейте, надявам се бъдещи колеги. Искам да си купя ЦЛК и тази обява много ме грабна, но за жалост не съм на "ти" с колите и бих искал да ви помоля да ми помогните,като си изразите мнението. А въпросната обява е тази: http://www.auto.bg/p...rchres=c1n34sk1
  • 0

#270 Ванюша

Ванюша

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 637 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пазарджик
  • Автомобил:
    от старата школа

Публикувано 05 юли 2017 - 11:11

Здрасти не знам какво искаш от една кола ,но е доста пообрано от към глезотии ЦЛКто иначе двигателя е хубав от вън изглежда доволно не е на вид ръждиво ,салона стой стегнат което е добре и така.

 

Пък и цената не е лоша макар ,че последващите разходи да стане готова са употреба кола може ,а и предполагам ще чукнат половината от стойността и. Поздрави и успех.


  • 0




9 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 9 гости, 0 анонимни