Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Мнение относно модел SLK200 Kompressor


  • Please log in to reply
3 мнения по тази тема

#1 banani

banani

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 2 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 31 октомври 2014 - 20:15

Здравейте, питането ми е за модела SLK 2.0К-163к.с.-ГАЗ.Интересува ме скъпа ли е поддръжката и добре ли е като модел.Т.е. какви са му плюсовете и минусите.
Предварително благодаря на отзовалите се. 


  • 0

#2 kdl

kdl

    clockwork orange

  • Замразено членство
  • 8412 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Turbo Quattro
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 31 октомври 2014 - 20:56

Одобрих темата, понеже ти е първа... Но реално не ми е ясно какво питаш...

Ако питаш дали е като Опел Корса за поддръжка... ми не е!

Има специфични неща, които могат да се развалят, напр. тавана, но като цяло съм чувал за изолирани случаи.

Газта е забавна тема. Може да върви перфектно, може да ти скъса нервите.

Имаше едни междинки, при които има място на резервната гума, но са със 163к.с. Моята нямаше място за резервна гума. Беше с особен "леген".

 

Бягай от евтините екземпляри, обикновено си има причина, стига разбира се да не е просто кофти външен вид, който се оправя някак си ;)

Желателно е да си си направил сметката, колкото и да са евтини определени екземпляри, не са съвсем елементарни автомобили. Даже никак. Няма много такива за части, една счупена решетка м/у фаровете би те дръпнала назад, едни фарове също... това ако нямаш каско.

 

Ако имаш конкретни питания, давай.

Така общо е малко несериозно.


  • 0

Audi_A4_avatar.gif


#3 banani

banani

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 2 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 31 октомври 2014 - 21:02

Ами аз мисля да взема този модел http://www.mobile.bg...85&slink=7x7cqh заслужава ли си ? 


  • 0

#4 kdl

kdl

    clockwork orange

  • Замразено членство
  • 8412 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Turbo Quattro
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 31 октомври 2014 - 21:25

Само заради газовата не бих я взел. В момента багажникът и е точно за 2 найлонови торби. Иначе прилича на BRC, което е добре.

Давам ти пример от реалния живот. Тръгвам с 2 куфарчета към морето. Стандартните размери се събират идеално - тип cabin luggage за самолет.

Стигнах до Бургас, слязох от магистралата, отбих да си взема кафе, щоричката и си свалих тавана. После си джитках по по-бавния път със свален покрив.

 

С тази газова... ще хвърляш найлонови торбички из купето като искаш да свалиш покрива ;)


  • 0

Audi_A4_avatar.gif





0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни