Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Търся части за A160Обурудван блок, била и бутала


  • Please log in to reply
5 мнения по тази тема

#1 stilldark

stilldark

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 9 Мнения:

Публикувано 06 февруари 2007 - 20:40

Здравейте на всички, вече съм собственик на А160 обаче ми трябват малко части за да му се радвам и в движение :)

Значи трябват ми:
Обурудван Блок, Биела и Бутала, аз съм във София, но ако има във Варна ще е по-добре тъй като автомобила е та :)
Ако можете да ми кажете и къде да търся във автоморгите, освен гурубляне ще съм ви благодарен че нямам търпение да запали и да му се радвам.
Мотора е 1.6 бензинов 103к.с. мисля че е само за този модел на Мерцедес.
  • 0

#2 hektor

hektor

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1751 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Гера/София
  • Автомобил:
    Alfa Romeo 147 1.6 ts

Публикувано 06 февруари 2007 - 22:48

Привет колега и добре дошъл.И аз съм с а 160. Препоръчвам ти да си вземеш нови части, защото двигателчетата им са доста читаво конструирани, така че поне там да си сигурен. Инак очаквай проблеми с окачването особено при наще убави пътища. Инак за части в Балкан стар са кожудери, има една темичка за магазини и сервизи в форума там се поровичкай. Чувам от колегите, че Ивай Джет ( не съм сигурен точно как се пиша името )са с по-поносими цени и дано да попаднеш на читав майстор.

Успех
  • 0
Sky каза:Ела да сръбнеш от извора!

" Ау ми врътнеш един Биг Бен ма! Ни моа, боли ме главата!"

#3 stilldark

stilldark

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 9 Мнения:

Публикувано 07 февруари 2007 - 17:00

Майстор имам под ръка :) баща ми има автосервиз и той ще я прави, за сега мисля да потърся 2ра употреба поради финансово естество, естествено :) иначе ще се разтършувам да видя и колко пари биха излезли частите и като нови, ако можеш да споделиш и доволен ли си от машинката и как стои въпроса със стабилността, това е 1999та година
  • 0

#4 hektor

hektor

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1751 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Гера/София
  • Автомобил:
    Alfa Romeo 147 1.6 ts

Публикувано 07 февруари 2007 - 19:05

Аз скоро ще пусна една темичка за техническите проблеми на А класата. Инак ако трябва да съм честен не съм, но си я обичкам. Слабо окачване, твърда возия ( обмисли вариант да сложиш по-високи гуми, за да спестиш малко части от окачването). Градско колкото и да карам като баба не сваля под 9 на 100. Извън градско ако караш до сто леко можеш и 5 на 100 да стигнеш. Моделите до фейслифта имат доста досадни проблеми особено в купето. Задните седалки скърцат, кокпита също и вратите, тези неща са оправени при моделите след март 2001. Не е стабилна при страничен вятър, и факта че е с предно предаване. а двигателя е зад предните колела, което допълните създава проблем при форсиране на двигателя- колата започва да суче поради леката предница, което се компесира от ASR системата. Харесва ми, че седя високо маневрена е, харесвам звука на двигателя........ абе не е сполучлива, но пък и се кефя на макс и приемам всичките досадни проблеми.
  • 0
Sky каза:Ела да сръбнеш от извора!

" Ау ми врътнеш един Биг Бен ма! Ни моа, боли ме главата!"

#5 stilldark

stilldark

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 9 Мнения:

Публикувано 07 февруари 2007 - 19:40

Ами до сега имах Голф3, да де още го имам поне докато не тръгне тая, после си заминава, и вярвам че А160цата ще е по-добра, поне е по-нова, само че едва ли разхода ще ми е малък, все пак обичам колата да върви :), и до обявата трябва ми Блок с бутала и колянов вал или само Блок с Бутала
  • 0

#6 stilldark

stilldark

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 9 Мнения:

Публикувано 15 февруари 2007 - 21:00

Намерих си :rolleyes
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни