Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Sl 300 R129хидравлика


  • Please log in to reply
60 мнения по тази тема

#16 hammer^BaTe

hammer^BaTe

    Член на УС на МБКБ

  • Управителен съвет
  • 5564 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Дружба Сити :D
  • Автомобил:
    2004 W211 E55
    1995 W140 S500L - ex
    2014 W124 E500 - ex
    1996 W140 S350TD - ex
    1994 W124 E250D - ex
    1982 W201 190D - ex
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 25 февруари 2012 - 00:32

Дай линк да му се полюбуваме малко на снимки поне..
Иначе... доста не приятно , че трябва да се разделиш с този красавец..
  • 0
Scientists have finally discovered what's wrong with the female brain : On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left... :)

#17 babaneze

babaneze

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 363 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Бургас
  • Автомобил:
    w124coupe 2броя, w111 , 300 sl R129. Jeep Wrangler YJ, cl 420 1997

Публикувано 25 февруари 2012 - 22:00

Дай линк да му се полюбуваме малко на снимки поне..
Иначе... доста не приятно , че трябва да се разделиш с този красавец..

много ми е неприятно че се налага да го продадем,но неможе да се излезе на глава с жената...всички снимки които имам съм ги качил тука...
  • 0

#18 babaneze

babaneze

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 363 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Бургас
  • Автомобил:
    w124coupe 2броя, w111 , 300 sl R129. Jeep Wrangler YJ, cl 420 1997

Публикувано 22 март 2012 - 03:03

Дай линк да му се полюбуваме малко на снимки поне..
Иначе... доста не приятно , че трябва да се разделиш с този красавец..

Дай линк да му се полюбуваме малко на снимки поне..
Иначе... доста не приятно , че трябва да се разделиш с този красавец..

http://auto.marktpla...fta_ind=19&fs=1
  • 0

#19 babaneze

babaneze

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 363 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Бургас
  • Автомобил:
    w124coupe 2броя, w111 , 300 sl R129. Jeep Wrangler YJ, cl 420 1997

Публикувано 30 ноември 2012 - 07:50

Здравейте на всички!
реших да не го продавам този красавец, след нова година ще го кача на автовоз и за Бургас. Живот и здраве лятото когато се прибера ако има желаещи може да покараме заедно до Турция за ден два ... ето и нпколко снимки от лятото

Прикачени файлове


  • 2

#20 crashone

crashone

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 10 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Stara Zagora
  • Автомобил:
    SL 60 AMG
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 01 декември 2012 - 16:10

наистина е страхотна,колега : )
  • 1

#21 babaneze

babaneze

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 363 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Бургас
  • Автомобил:
    w124coupe 2броя, w111 , 300 sl R129. Jeep Wrangler YJ, cl 420 1997

Публикувано 03 декември 2012 - 06:37

crashone благодаря за комплимента, покажи и твоя красавец да му се порадваме малко...
да те питам знаеш какъв ксенон мога сложа без да ми прави проблеми с ел., че с заводските нищо не се вижда
между другото след нова година мисля да поръчам модул смарт топ , които ти позволява със скорост от 40 км/ч да качваш и сваляш софт топа в движение :)
тази седмица замиавам за тайланд и намерих дилър които го продава там.като го сложа по нататък ще пусна клипче.
  • 0

#22 crashone

crashone

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 10 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Stara Zagora
  • Автомобил:
    SL 60 AMG
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 23 януари 2013 - 23:02

оп не бях влизал известно време във форума и не бях видял темата....
таааа мисля ,че малко трудно ще се намери такъв ксенон,както знаеш бенцовете точат ток дори и да не са в движение ... лично аз ако оставя моя седмица без да го паля ми падат тоците,затова като няма да го карам откачам клемата.
А иначе снимки ей сега ще постна :hailandkill
и между другото миналата седмица като отидох до сервиза на дядо (където стои в гараж колата) имаше масло под колата(хидравлично) едно такова стои на капки и не се размазва на земята,като зехтин е цвета.Във волана не се усеща разлика ,но като го въртя се чува звук от ремъка отпред.Казаха ми ,че всички мецедеси правили така,но в случая моя не го правеше това преди и до ден-два като имам свободно време ще го карам на канал.
  • 0

#23 crashone

crashone

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 10 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Stara Zagora
  • Автомобил:
    SL 60 AMG
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 23 януари 2013 - 23:28

http://forums.mbclub...-sl-class-r129/ тук съм качил снимки ... ще постна още скоро :)
  • 4

#24 Ванюша

Ванюша

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 637 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пазарджик
  • Автомобил:
    от старата школа

Публикувано 24 януари 2013 - 19:13

Виж равнището на хидравличната течност ако е под долната черта за тва стърже като навиваш кормилото най-вероятно. Сигурно може да се е предал някои маркуч за хидравличната течност и от там да е губи възможно е да е този по които е високото налягане. Виж да няма някада разхванато и да губи от там също най-вероятно са 3 4 маркуча прегледаи ги по трасето. Аиде успех.
  • 0

#25 crashone

crashone

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 10 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Stara Zagora
  • Автомобил:
    SL 60 AMG
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 22 февруари 2013 - 20:19

оп не бях влизал известно време във форума и не бях видял темата....
таааа мисля ,че малко трудно ще се намери такъв ксенон,както знаеш бенцовете точат ток дори и да не са в движение ... лично аз ако оставя моя седмица без да го паля ми падат тоците,затова като няма да го карам откачам клемата.
А иначе снимки ей сега ще постна :hailandkill
и между другото миналата седмица като отидох до сервиза на дядо (където стои в гараж колата) имаше масло под колата(хидравлично) едно такова стои на капки и не се размазва на земята,като зехтин е цвета.Във волана не се усеща разлика ,но като го въртя се чува звук от ремъка отпред.Казаха ми ,че всички мецедеси правили така,но в случая моя не го правеше това преди и до ден-два като имам свободно време ще го карам на канал.


една седмица по-късно ми беше изтекло голяма част от маслото(хидравличното).Закарах я на канал и там се оказа ,че са се развили 3 маркуча от хидравликата не знам и аз как.Много странно,може би с времето са се разхлабили.Затегна ги майстора ,доляхме масло и всичко е 6.
  • 0

#26 martinis

martinis

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 78 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Благоевград
  • Интереси:Automotive Diecast Models
    Whisky & Cigars
  • Автомобил:
    (S203) C320CDI Elegance 2005
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 07 април 2013 - 13:48

Чудесни са ви колите - много да ви радват... Надявам се и аз някой ден да подкарам един такъв звяр... :beer :wub


  • 0
Кучета не са ме хапали, само хора...

#27 babaneze

babaneze

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 363 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Бургас
  • Автомобил:
    w124coupe 2броя, w111 , 300 sl R129. Jeep Wrangler YJ, cl 420 1997

Публикувано 05 декември 2013 - 05:11

Здравейте на всички от форума!

Колата от една година е регистрирана в БГ.

Наскоро се прибрах за 9 дни в Бургас и уцелих 22 градуса , супер време ( 15 ноември, само за кабрио )

за съжаление не можах да и се порадвам достатъчно...

слагам няколко снимки , колкото да не е без хич.

По горе бях питал за хидравликата, интересно когато се прибрах този проблем беше изчезнал , волана се въртеше с един пръст. 

С нетърпение чакам следващият път когато ще се прибера в БГ за да е покарам и  порадвам отново...

Между другото колата не е карана, в БГ има няма 300 км да има навъртяни за година.

Интересно ми е ако реша да е продавам ( ако реша ) какви пари мога да и търся... Колата е гаражна и в перфектно състояние ( това може да се провери по желание на всеки които има мерак да е купи ) последните няколко години не е карана пове4е 2000-3000 км тотал. само в топлите съботи за по час и обратно в гаража( Холандия)...единствените забежи са по боята има на места одраскано от жена ми ... Нека който е запознат да ми каже ориентировачно какви пари мога да му търся?

1993 година 300... а синият цвят е къстъм, оригинално е червена 

Прикачени файлове

  • Прикачен файл  DSC00287.JPG   192,54K   12 Брой сваляния
  • Прикачен файл  DSC00282.JPG   147,31K   14 Брой сваляния

  • 0

#28 daimler1

daimler1

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 5183 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Варна
  • Автомобил:
    в миналото W111 280E 62г.
    W123 230E 83г.
    W 124 220Е,
    W202Т 250 TD 97г.
    W210 E220CDI
    Сега:
    E500T 4-matik AMG
    SL500 R 230

Публикувано 18 декември 2013 - 10:51

Здравей колега!Голям фен съм на тия коли и твоята е доста добра,поне на снимки.За цената според мен най-доброто сравнение са Бг.сайтовете за продажба на автомобили.Това че е гаражна и малко карана последните години не знам колко може да помогне,тъй като колата е на достатъчно години за да има навъртян един доста голям километраж.Смяната на цвета също не е +защото всеки ценител ще си направи сметката,че е имало защо да се пребоядисва тази кола.Малкия двигател също може да е пречка да и се вземе добра цена.В край на сметка в зависимост от това колко искаш да я продадеш може да си поиграеш с цената и да пробваш.


  • 1

#29 Bat Andi

Bat Andi

    Председател на МБКБ

  • Управителен съвет
  • 1006 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Ловеч
  • Автомобил:
    W201 2.0E
    W201 2.6E (Automatik)
    W140 500SE
    C215 CL55AMG (Kompressor)
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 18 декември 2013 - 12:14

Здравей колега!Голям фен съм на тия коли и твоята е доста добра,поне на снимки.За цената според мен най-доброто сравнение са Бг.сайтовете за продажба на автомобили.Това че е гаражна и малко карана последните години не знам колко може да помогне,тъй като колата е на достатъчно години за да има навъртян един доста голям километраж.Смяната на цвета също не е +защото всеки ценител ще си направи сметката,че е имало защо да се пребоядисва тази кола.Малкия двигател също може да е пречка да и се вземе добра цена.В край на сметка в зависимост от това колко искаш да я продадеш може да си поиграеш с цената и да пробваш.

+1

Има такива модели и за 10 12 000 лева, но има и за 30 

Аз лично съм предубеден към тези коли на БГ пазара и повече от 15 не бих дал (изключвам твоя случай защото колата е скоро внесена)

Но глътне ли БГ въздух един такъв автомобил.. не е работа.

Смяната на цвета не е фатална, но бих се радвал ако има снимки преди да бъде боядисана, за да се види че причината не е....

Ако е за по честа употреба 3 литровия мотор е супер, но ако ще се кара веднъж в месеца... поне 500 :)

Иначе колата на снимките изглежда супер. Поздравления


  • 1

#30 babaneze

babaneze

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 363 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Бургас
  • Автомобил:
    w124coupe 2броя, w111 , 300 sl R129. Jeep Wrangler YJ, cl 420 1997

Публикувано 19 декември 2013 - 04:14

Здравей колега!Голям фен съм на тия коли и твоята е доста добра,поне на снимки.За цената според мен най-доброто сравнение са Бг.сайтовете за продажба на автомобили.Това че е гаражна и малко карана последните години не знам колко може да помогне,тъй като колата е на достатъчно години за да има навъртян един доста голям километраж.Смяната на цвета също не е +защото всеки ценител ще си направи сметката,че е имало защо да се пребоядисва тази кола.Малкия двигател също може да е пречка да и се вземе добра цена.В край на сметка в зависимост от това 

 

+1

Има такива модели и за 10 12 000 лева, но има и за 30 

Аз лично съм предубеден към тези коли на БГ пазара и повече от 15 не бих дал (изключвам твоя случай защото колата е скоро внесена)

Но глътне ли БГ въздух един такъв автомобил.. не е работа.

Смяната на цвета не е фатална, но бих се радвал ако има снимки преди да бъде боядисана, за да се види че причината не е....

Ако е за по честа употреба 3 литровия мотор е супер, но ако ще се кара веднъж в месеца... поне 500 :)

Иначе колата на снимките изглежда супер. Поздравления

 

колко искаш да я продадеш може да си поиграеш с цената и да пробваш.

 

Здравейте Колеги!

Като цяло избягвам да пиша, повече чета , защото не съм чак толкова компетентен на всяка тема като вас...

За обща информация писах колкото мога да му търся, при положение че тръгна да го продавам.Тази кола е имаме малко повече от 10 години... Купих ме е червена, и веднага отиде за боядисване, защото жена ми не иска да  има друг такъв сл като нейния., трябва да е единствен. Отвори мобилето и бг и де няма такъв цвят , всичко е черно, червено, сиво и бяло... ( нищо особено) а този син металик като го видиш и ти спира дъха...Боята на времето струваше малко повече от 4000 евро , джантите бяха поръчени още преди да излезнат на пазара  и те струваха близо 4500 до колкото си спомням.Никога не са били пестени пари за тази кола, Нито съм се опитвал да скрия нещо по колата нито каквото и да било друго... Верно има сл за 10-12 лева а колко още трябва да дадеш за да му е перфектно всичко... имам над 30000 евро в годините хвърлени по Мерца... 220 000 мисля че не са много за 20 годишна кола... средно излизат по 10 000 км на година + – ... Не разбирам какво всеки дълбае за цвета ... имал съм направил съм...  Колата е докарана в БГ , защото имам още една кола и мотор  и трябва да ги правя супа...Колата не се продава, ще си е оставя за мен да се чуди всеки защо е била боядисвана ...  По хубаво ли е да купиш 6 годишна кола на 180 000 км от колкото 20 годишен мерцедес на 200 000 подържам само с най-скъпите консумативи... , мисля че има огромна разлика... Тези коли ясно че не са за всеки...( нищо лично ) Живи и здрави и весело изкарване на празниците!

 

 

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си ...
 
 


  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни