Да, сфинкса е добро решение, IPB има възможност за интегриране, но ще падне борба
Как и да е, щом е в to do, ще го оправим
Posted 17 November 2011 - 17:02
Ignore list: fiveq, Наско, krasch
Posted 17 November 2011 - 18:11
Ако си задаваш въпроса "струва ли си да ремонтирам стария Мерцедес", по-добре го продай и си купи чисто ново Пежо, Мерцедес не е твоята марка!
• Бабини деветини • clk.babailiica.com • наргиле •
Posted 17 November 2011 - 21:59
Posted 17 November 2011 - 22:43
Ако си задаваш въпроса "струва ли си да ремонтирам стария Мерцедес", по-добре го продай и си купи чисто ново Пежо, Мерцедес не е твоята марка!
• Бабини деветини • clk.babailiica.com • наргиле •
Posted 17 November 2011 - 23:30
Това с 200-те минути процесорно време не ми е ясно? На пълен товвар или просто 200 минути заетост, какъв е процесора?Процесор: 200 минути на денонощие
0 members, 1 guests, 0 anonymous users