Към съдържанието

  •  

Снимка

Смяна на цвета на автомобилакакви са стъпките


  • Please log in to reply
1 отговор на тази тема

#1 D-R. VO

D-R. VO

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 137 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:ЛОВ
    ОФРОУД - МАЛКО
  • Автомобил:
    СУБАРУ АУТБЕК Н6 2006г.
    124 - 260Е 4MATIC 1989г замина за Молдова
    ГАЗ-69 1972 - втора регистрация

Публикувано 14 ноември 2011 - 12:59

Здравейте!! Смятам да сменя цвета на колата си. Някой от вас правил ли го е? Не са ми ясни стъпките. Трябва ли предварително да се заяви в КАТ. или след боядисването. И второ трябва ли да се боядисва двигателния отсек, багажника и вътрешните части на вратите или минава без това пред КАТ? Поздрави! D-R.VO
  • 0
MB-моето бъдеще!?

#2 D-R. VO

D-R. VO

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 137 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:ЛОВ
    ОФРОУД - МАЛКО
  • Автомобил:
    СУБАРУ АУТБЕК Н6 2006г.
    124 - 260Е 4MATIC 1989г замина за Молдова
    ГАЗ-69 1972 - втора регистрация

Публикувано 15 ноември 2011 - 16:56

Благодаря за отговора. Преди време беше зедължително коша да е със същия цвят и за това попитах! Надявам се да не е така вече, че е голяма врътня. Поздрави.
  • 0
MB-моето бъдеще!?




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни