Здравейте!! Смятам да сменя цвета на колата си. Някой от вас правил ли го е? Не са ми ясни стъпките. Трябва ли предварително да се заяви в КАТ. или след боядисването. И второ трябва ли да се боядисва двигателния отсек, багажника и вътрешните части на вратите или минава без това пред КАТ? Поздрави! D-R.VO
Смяна на цвета на автомобилакакви са стъпките
Започната от D-R. VO, 14 ное 2011 - 12:59:49
1 отговор на тази тема
0 потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 0 гости, 0 анонимни












