Я как ми отива
А честитоДДС И МИТО СЛЕД НОВА ГОДИНА
Започната от Bobi_BENZ, 10 ное 2006 - 22:12:15
27 мнения по тази тема
#16
Публикувано 15 ноември 2006 - 14:30
Ха аз не бързам да се отъра от подписа си
Я как ми отива
:
:
:
Я как ми отива
#17
Публикувано 24 ноември 2006 - 10:04
#19
Публикувано 24 ноември 2006 - 10:38
май верно ще по добре ,да не хванат да истрескат некоя здрава такса при първа регистрацияМда май ще трябва да я регистрирам преди 1 януари втората пураНово Инфо:
ТАКСИТЕ
сега остава и да уточнят таксата за РЕГИСТРАЦИЯ:

СИРОМАХ DJ , ЖИВ ДЯВОЛ !!!!!
DON`T FUCK WITH MODERATORS!
MY FACEBOOK
http://stara-sofia.com/
Гласувайте за доброто име на "Мерцедес - Бенц Клуб България" В БГ ТОП
#20
Публикувано 25 ноември 2006 - 11:47
Ако изгледате целия репортаж Еко такси и внос след 2006 ще разберете, че ЕКО ТАКСАТА е незаконна ето как пак ни навежда, и опъва за пореден път Държавата АЕ честито и Аман
:
Този пост е редактиран от ALEXONE™: 25 ноември 2006 - 19:59
#21
Публикувано 25 ноември 2006 - 19:31
Бах мама им мръсна държавна
:
Сеиииига бе,докога :Dn:
Сеиииига бе,докога :Dn:
#22
Публикувано 25 ноември 2006 - 20:05
Само да поясня: След нова година Не може да се говори за ЕКО такса защото тя вече е платена веднъж при първоначалната регистрация на ат(втамобила в Гермония примерно.
И не е законно, да се изисква повторното и плащане в БГ!!!
Освен това, след 01.01.2007 колите няма да са вече внос, а просто ще се водят като преместени от едно място в Евросъюза на друго място!!!
И не е законно, да се изисква повторното и плащане в БГ!!!
Освен това, след 01.01.2007 колите няма да са вече внос, а просто ще се водят като преместени от едно място в Евросъюза на друго място!!!
#23
Публикувано 25 ноември 2006 - 20:45
ПОСТАНОВЛЕНИЕ № 2 НА МИНИСТЕРСКИЯ СЪВЕТ ОТ 8 ЯНУАРИ 1993 Г. ЗА ОБЛАГАНЕ ВНОСА НА АВТОМОБИЛИ
Отменено с § 1, т. 1 на Постановление № 284 от 23 октомври 2006 г. за отменяне на нормативни актове на Министерския съвет - ДВ, бр. 88 от 31 октомври 2006 г., в сила от 01.01.2007 г.
Чл. 1. (Изм. - ДВ, бр. 105 от 1994 г.) Внасяните автомобили са под митнически контрол до заплащане на дължимите митни сборове.
и продължението тук: Lex.bg
Отменено с § 1, т. 1 на Постановление № 284 от 23 октомври 2006 г. за отменяне на нормативни актове на Министерския съвет - ДВ, бр. 88 от 31 октомври 2006 г., в сила от 01.01.2007 г.
Чл. 1. (Изм. - ДВ, бр. 105 от 1994 г.) Внасяните автомобили са под митнически контрол до заплащане на дължимите митни сборове.
и продължението тук: Lex.bg
W210 E300 D 1996
W124 and E300
W124 and E300
#24
Публикувано 25 ноември 2006 - 22:42
Това ме наведе на мисълта...Пропускаш и новата такса "заселване", мисля че така ще се казва която ще е около хилка
Един пич де се занимава с коли от Италия ми спомена,че след като се влезе в евросъюза,трябвало да се плаща някаква сума примерно в Италия на собственика или на Италия,че колата се отписва и заминава в друга "държава" в съюза.Е в момента се правил експорт и за тва не се плащала такава такса.А тя не била малка.
Някой има ли идея за какво става дума,или да звъня на "Разбивачите на Митове" от Дискавъри
#25
Публикувано 25 ноември 2006 - 23:36
Ako това е истина и онея пичове от предаването по К1 не се "базикат",то определено след нова година ако някой вкара кола и му поискат ЕКО такса,нека си я плати и след това с чиста съвест да заведе дело срещу държавата в международния съд. 100% щего спечели.Само да поясня: След нова година Не може да се говори за ЕКО такса защото тя вече е платена веднъж при първоначалната регистрация на ат(втамобила в Гермония примерно.
И не е законно, да се изисква повторното и плащане в БГ!!! ...
Авно че наште "хубавци" пак са затънали до гуша в лай*на и си мислят че народа е прост и че няма да си търси правата.То и това си им е целта де-няква информационна сянка по темата за внос на коли след 01.01.07!
Така че лакомията ще ги затрие в един ден.
Който не е хванал Държавата и Армията той не ги е осъдил
#26
Публикувано 28 ноември 2006 - 01:50
Цените в Германия ги вдигнаха поляци, литовци, латвийци и естонци. Тия идиоти не се пазарят изобщо а вадят пара и плащат. Немеца не е толкова прост че да изпусне парите :Dn: Българите вече не купуват от Германия.Колеги нещо не схващам, нима една мижава България дето уж за нищо не ставаме накара цяла Германия да вдигнат цените на колите ЗНАЧИТЕЛНО? Гледайте бе, то 124-ка читава под 2500 евро няма, кво става докато стигне до тука, и докато и оправиш всички измислени такси дето ще слагат ся... ми читавите пури са по над 3-4000 евро... ЕБАСИИИИИИИИИИИИИИ :Dn: :Dn: :Dn:

http://store1.data.bg/batniki/MB260E/
http://store1.data.bg/batniki/Actros/
BMW-много шум малко бързина и около 150000км почти задължително в бокса за мотор!!!

#27
Публикувано 09 декември 2006 - 23:12
Я да Ви споделя нещо по темата.
Значи днес се видяхме с майката на мъжа на сестрата на жена ми.С други думи тъщата на балдъзата,или ако искате майката на баджанака...
Тя е счетоводителка,и ходеше тия дни на някакъв си там курс за промените в счетоводството които ще се наложат от 01.01.07.
Значи специялно за колите.Митото отпада за коли от ЕС,а ДДС си остава.Обясни ми че въпреки че германеца си е платил ДДС-то като си е купил Мерцедеса,ние ще трябва също да си го плащаме,на базата на оценка на колата.
Това ще е така докато не се приемат други разпоредби...
Значи днес се видяхме с майката на мъжа на сестрата на жена ми.С други думи тъщата на балдъзата,или ако искате майката на баджанака...
Тя е счетоводителка,и ходеше тия дни на някакъв си там курс за промените в счетоводството които ще се наложат от 01.01.07.
Значи специялно за колите.Митото отпада за коли от ЕС,а ДДС си остава.Обясни ми че въпреки че германеца си е платил ДДС-то като си е купил Мерцедеса,ние ще трябва също да си го плащаме,на базата на оценка на колата.
Това ще е така докато не се приемат други разпоредби...
#28
Публикувано 10 декември 2006 - 13:50
Що си мислите че като влезем в ЕС ще паднат цените и таксите??? Голяма заблуда! аз ако си купя кола от Германия и я регистрирам в Испания че ми излезе от 1500 евро нагоре зависи от колата, така че не се заблуждавайте че е само ''преместване'', няма такъв филм. Ами застраховките? тука нй-ниската почва от 300 евро.а пък един млад шофьор като сина ми ако си регистрира колата на свое име почва от 1000-1200 евро застраховка

W124 300D
0 потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 0 гости, 0 анонимни




Виж ГАРАЖА









