Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

c220cdi 143hp или e46 320d 150hpКоя кола да избера?


  • Please log in to reply
39 мнения по тази тема

#31 jokata

jokata

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 24 Мнения:
  • Град:София
  • Автомобил:
    Audi TT 1999 1.8T 132 k.w.

Публикувано 26 септември 2011 - 15:57

Абе да ви кажа друго си е да кажеш че имаш мерцедес, независимо какъв :D тая е46-ца отпада като вариянт....
  • 0

#32 drjivago

drjivago

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1881 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Вече бивш s212, e200 cdi
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 26 септември 2011 - 19:37

Абе да ви кажа друго си е да кажеш че имаш мерцедес, независимо какъв :D тая е46-ца отпада като вариянт....


Ми то това е най-важно на теб да ти харесва.
Иначе ако сравняваме интериора на мерцедеса е в пъти по-добър, ако и се спреш на фейслифта още по-добре изглежда :flagmbcb
  • 0

#33 jokata

jokata

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 24 Мнения:
  • Град:София
  • Автомобил:
    Audi TT 1999 1.8T 132 k.w.

Публикувано 27 септември 2011 - 08:40

Не си заслужава да давам 3-5 000 отгоре за фейса като за тези пари може да се купи Е класа 211...
  • 0

#34 Dydo

Dydo

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 781 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W 202 - продаден!

Публикувано 27 септември 2011 - 13:36

На мен пък страшно много ми харесва Е60, като екстериор и в тази насока ме кефи повече от 211-ката. Не знам защо, но вече години наред не мога да свикна с тези кръгли фарове и това си е. Изключение правят само роудстъра 230-ката и ЦЛ-а 215-ката. Тук имам предвид обаче само външно-не говоря за интериор и качества на автомобилите и съответните им двигатели.
На МБ не харесвам единствено, че всички, ама всички модели на които съм се возил и карал-люлеят. Ама на нископрофилни гуми, ама на най-ниска степен на еърматик, пак има дори минимално люлеене. Няма го това усещане, все едно си на релси и не мърдаш от пътя. Очевидно няма как да се съчетае комфортна возия с такова усещане, но управлявайки колата ми се създава едно чувство на несигурност на пътя.............особено по кръпките на Тракия.
  • 0
От Витоша по-високо нема, от Искаро по-дълбоко нема и от Мерцедес по-убаво нема...............древна шопска мъдрост!

#35 jokata

jokata

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 24 Мнения:
  • Град:София
  • Автомобил:
    Audi TT 1999 1.8T 132 k.w.

Публикувано 27 септември 2011 - 15:12

Ела се качи в ТТ-то... ше ти озпопадат пломбите... писна ми да се друсам като зелка
  • 0

#36 ХаPu

ХаPu

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 2695 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    ATV
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 11 октомври 2011 - 07:22

На мен пък страшно много ми харесва Е60, като екстериор и в тази насока ме кефи повече от 211-ката. Не знам защо, но вече години наред не мога да свикна с тези кръгли фарове и това си е. Изключение правят само роудстъра 230-ката и ЦЛ-а 215-ката. Тук имам предвид обаче само външно-не говоря за интериор и качества на автомобилите и съответните им двигатели.
На МБ не харесвам единствено, че всички, ама всички модели на които съм се возил и карал-люлеят. Ама на нископрофилни гуми, ама на най-ниска степен на еърматик, пак има дори минимално люлеене. Няма го това усещане, все едно си на релси и не мърдаш от пътя. Очевидно няма как да се съчетае комфортна возия с такова усещане, но управлявайки колата ми се създава едно чувство на несигурност на пътя.............особено по кръпките на Тракия.

Е ти ме уби..... да искаш да ти друса и да е твърда возията направоо.......
Не съм се чуствал по-сигурно в друга кола. Е60 е ебати каръцата чесно , братовчед ми кара такава и грам не ме кефи, верно си като на влакче ,ама на ужасите...:) Е сега един който кара Е46 компот ми написа в Фейса ,че махагона в ЕС класата бил ебати циганията и отврат..... :kill_myself
  • 1
NO PAIN - NO GAIN!

#37 mr Big

mr Big

    Член на МБКБ

  • Членове на клуба
  • 1953 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 11 октомври 2011 - 07:46

е60 ката не е лоша кола и махагонче има ама на половината от на еската

ако не е със спортно окачване и меко вози, не като в еската разбира се,

но в никакъв случай не е толкова зле колкото бива описвано тука
  • 0

#38 ХаPu

ХаPu

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 2695 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    ATV
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 11 октомври 2011 - 08:37

Утре ще дойда с тая на брачеда на срещата (тя е стокова) в смисъл не е спортна и ми говори за возия утре .... Тебе те стегат гащите днеска Биги да не си препил нещо от сутринта бе мой? Първо Е60 е кола в която като се возя повече от 1 час и ми става лошо не остава въздух вътре ,втори за мен тая кола вози значително по твърдо от кой и да е Бенц и трето не ми е удобна на нищо. Да върви много добре ,това не го коментирам ,но след вървенето и ниския разход не остава друго. Факт е ,че никога няма да се направят коли като старите Бенцове те са велики и колко по-дърт ,толко по-убав баф мааму.
  • 0
NO PAIN - NO GAIN!

#39 mbthepower

mbthepower

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2833 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Pleven D'ge
  • Автомобил:
    w140 s300 дизелак

Публикувано 11 октомври 2011 - 10:49

Карах малко една 5ца 2001 година , екстри ала бала , ама все като се качвам , все едно влизам в някаква дупка :dontknow Едно такова по тясно , а докато на едно приятелче е-класата 97 година и като седна вътре ми то е по широко , по удобно , е няма толкова екстри като бмв-то , но поне ми е по удобно...
  • 0
Публикувано изображение Публикувано изображение

W140 The best or nothing !
Тръгвай и карай така все едно шофираш Мерцедес и то S-Klasse . Тежко , бавно , полека и с финес , хората като видят муцуната и сами се сещат че трябва да ти дадът път и предимство.

#40 jokata

jokata

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 24 Мнения:
  • Град:София
  • Автомобил:
    Audi TT 1999 1.8T 132 k.w.

Публикувано 12 октомври 2011 - 17:54

Как да видя реалните километри на мерца.... закачане на скоростите ли как ?
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни