Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

125! години иновацииБерлин, Темпелхоф, 26 - 28 август 2011


  • Please log in to reply
16 мнения по тази тема

#16 Илия Горанов

Илия Горанов

    Член на УС на МБКБ

  • Управителен съвет
  • 7499 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    CLK200 Kompressor
    163hp, 2001, dark blue
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 18 август 2011 - 14:16

Записваняита ще бъдат намясто! Между другото и аз искам да се запиша за тази акскурзия, ако нямам друг ангажимент по същото време.
  • 0

Ако си задаваш въпроса "струва ли си да ремонтирам стария Мерцедес", по-добре го продай и си купи чисто ново Пежо, Мерцедес не е твоята марка!
Бабини деветиниclk.babailiica.comнаргиле


#17 Илия Горанов

Илия Горанов

    Член на УС на МБКБ

  • Управителен съвет
  • 7499 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    CLK200 Kompressor
    163hp, 2001, dark blue
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 18 август 2011 - 18:00

Между другото, сега ми дойде графика на ангажиментите в Берлин и исках да видя дали ще съм свободен за подземния Берлин, но се оказа, че програмата на екскурзиите е свалена от сайта на мероприятието. Не мисля, че са ги отменили, но е възможно да настъпят изменения в програмата!

За съжаление точно между 14 и 17 часа в петък има Welcome speech... така че е възможно да пропусна (за мое огромно съжаление)...
Ще видим намясто!

EDIT:
За съжаление, току що говорих с единия от организаторите (по други въпроси) и го питах - оказа се, че наистина екскурзиите са отменени, тъй като е имало прекалено слаб интерес към тях. Въпреки това местните туристически бюра вероятно ще ги предлагат, но няма да е организирано от домакините от Даймлер.

Този пост е редактиран от Илия Горанов: 18 август 2011 - 18:10
нова информация

  • 0

Ако си задаваш въпроса "струва ли си да ремонтирам стария Мерцедес", по-добре го продай и си купи чисто ново Пежо, Мерцедес не е твоята марка!
Бабини деветиниclk.babailiica.comнаргиле





0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни