Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

питане


  • Please log in to reply
22 мнения по тази тема

#16 G 55 AMG

G 55 AMG

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 24 Мнения:

Публикувано 03 ноември 2006 - 19:02

Е наи-накрая мярси :ok:
  • 0

#17 nick chuck

nick chuck

    Почетен член на МБКБ

  • Почетни членове на МБКБ
  • 520 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Преслав
  • Интереси:Спортни купета МБ

Публикувано 06 ноември 2006 - 15:17

Според мен това е копчето за сушене на въздуха при влажни дни и при парников ефект в колата. :ok:
  • 0
Един за всички, Всички за един!
Публикувано изображение

#18 kombi124d

kombi124d

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 805 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Бяла техника на колела

Публикувано 21 декември 2006 - 22:46

Малко късно се включвам с отговора :huh: Това копче е за печка :blink: Когато изгасиш колата под шофьорското място се чува едно свистене но от вън :unsure: Това значи че печката продължава да работи и издухва останалото гориво в нея за около 20 секунди :blink: Не се коркай колицата ти е много готина и аз имах такава супер е. :welldone:
  • 0
Публикувано изображение
В тази криза няма пари за ракия,а жената купила хляб!

#19 turbo

turbo

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 61 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Варна

Публикувано 27 ноември 2007 - 17:35

В указанието пише Zuheizsystem (немски) в превод нещо от рода на система за доотопляне.Пише още, че като е включено се дига разхода на гориво. Като е цъкнато това копче, парното загрява по-бързо незнам за друго. ;)
  • 0

#20 fiveq

fiveq

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 598 Мнения:
  • Пол:Жена
  • Град:Sofia,Bg.
  • Интереси:Обичам да карам, музиката (почти от всякакъв тип), хубавите парфюми,удоволствията в живота и мнооого други неща, просто ме питайте.
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 18 декември 2007 - 06:43

Мисля, че това е за по-бързо отопление (доподгряване) на купето скоро след като си тръгнал с колата. Нещо като "ускорител" за парното, май му викат точно "печка". При по-старите модели е така, аз съм с произведена 2004 (мигачите са ми в огледалата, а не в калниците) и при мен няма такова нещо, а е решено по друг начин (то и таблото ми е по-друго де) - аз като тръгна , и в много студено, вътре веднага става сауна само като врътна парното и градусите, и мъжът ми предположи, че вътре някъде имам допълнителни реотани, които да загряват толкова бързо. После се информирахме в книжката и видяхме, че наистина има такива реотани (на които им викат точно Heater Booster) , които работели докато двигателя стигне работната си температура (накъде околона 70 гр.) и после автоматично изключвали сами и се поемало отоплението от двигателя вече. Хитро :0_yahoo: Е, казвам ви, няма такава толкова бързо загряваща и толкова топла кола като А-класичката. :0_yahoo: Направо си е благодат зимата. :hooray:

Между другото... никога вътре не ми се запотява купето и стъклата (във влажен или дъждовен ден, сняг...) като на повечето други коли :rolleyes: Може да ми е много мръсна таратайчицата, ама никога запотено отвътре. Гот. :)
  • 0
5q



Публикувано изображение




Публикувано изображение

#21 A170CDi

A170CDi

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 13 Мнения:

Публикувано 22 декември 2007 - 17:46

Tova kop4e e za podgrvane na ogledalata .. izvinqvam se 4e pi6a na eng no mi se preeba flex type-a
  • 0

#22 Straff

Straff

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 8 Мнения:

Публикувано 26 декември 2007 - 10:51

Хора аз го имам сащото и го дават един вид че помага да не мирише колата при дизела де..нещо такова и като е с червена лампа е изклиучено иначе постоианно вклиучено..По точно го пише 4е при обороти или веднага след запалване и загасиане на мотора се отделиал неприатен мирис и това го намалиавало..знам ли... :closed-topic:
  • 0

#23 DARK

DARK

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 1 Мнения:

Публикувано 08 януари 2008 - 15:18

на скоро си купих Mercedes a160 от германиа смених му маслото маслиниа ваздушниа и бензиновиа филтар и всичко е ок но бихте ли ми казали дали трябва да се смени ремака на гинератора колата е на 160 000км и как става това :flagMB new: :4036:

благодаря предварително
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни