Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Мисля да купувам W209 - CLK 270CDI. Помощ?!


  • Please log in to reply
19 мнения по тази тема

#16 kdl

kdl

    clockwork orange

  • Замразено членство
  • 8412 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Turbo Quattro
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 14 декември 2010 - 12:11

Зимай Бентлито, нищо че е Фолксваген, че на ден се разминавам с 10ина CL-а от новите, карани от мургави бизнесмени.

Аз как си мечтая за Астън, но е рано още...
  • 0

Audi_A4_avatar.gif


#17 архитекта

архитекта

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 155 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:АЙКИДО
  • Автомобил:
    CLK 320 (W209) 2002 г.

Публикувано 14 декември 2010 - 13:53

Не бързай за сега. И Астъна и Поршетата мноого друсат и мнооого бръмчат.
  • 0

#18 GARRETT

GARRETT

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 13 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    --CLK 270CDI W209 02--

Публикувано 03 януари 2011 - 19:29

Здравейте колеги,ЗА МНОГО ГОДИНИ.
Горд собственик съм на цлк 270цди 2002год Елеганс,автомат всички екстри(без прибиране на огледалата).
Имам го вече 1 година и съм сменял само долни(или някои им казват задни) носачи и биалетките(със спортното окачване съм).
Не е скъп за подръжка,гледах колеги споменават че вози твърдо,за мен доста прилична е возията въпреки,че се има в предвид че е спортно окачване(имал съм Алфа Ромео,окачването просто там си е като на картинг)
Двигателя е добър(казвам всичко това от мойте впечетления колеги) 170к.с 400Nm фабрично сега е ~210к.с 518Nm върви си прилично разхода е ОМВ 12-13градско извън градско е 7,Шел 14-15градско,извън е 8.5л/100км
Ако имаш някакви въпроси,задаваи ги,ще гледам да ти отговоря веднага.
Поздвари...
  • 0
Mercedes-Benz CLK 270 CDI 200khp+

#19 stoy2die4

stoy2die4

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 4 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 03 март 2011 - 01:47

Здравейте колеги,ЗА МНОГО ГОДИНИ.
Горд собственик съм на цлк 270цди 2002год Елеганс,автомат всички екстри(без прибиране на огледалата).
Имам го вече 1 година и съм сменял само долни(или някои им казват задни) носачи и биалетките(със спортното окачване съм).
Не е скъп за подръжка,гледах колеги споменават че вози твърдо,за мен доста прилична е возията въпреки,че се има в предвид че е спортно окачване(имал съм Алфа Ромео,окачването просто там си е като на картинг)
Двигателя е добър(казвам всичко това от мойте впечетления колеги) 170к.с 400Nm фабрично сега е ~210к.с 518Nm върви си прилично разхода е ОМВ 12-13градско извън градско е 7,Шел 14-15градско,извън е 8.5л/100км
Ако имаш някакви въпроси,задаваи ги,ще гледам да ти отговоря веднага.
Поздвари...


Garrett, количката изглежда кукла! Интересно, че чипосването определено ти е вдигнал разхода с около литър-два, тка си мисля поне.. пак зависи от това колко я ръчкаш разбира се :) 8 л извънградско не е малко за дизелов двигател на това не толкова тежко купе. Имаш ли наблюдения от разхода преди да я чипосаш? .. 40 коня си качил :welldone , къде го направи, в София ли? С тип-троник кутия си, нали? :)
  • 0

#20 GARRETT

GARRETT

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 13 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    --CLK 270CDI W209 02--

Публикувано 31 август 2011 - 12:23

Здравей колека,чак сега видях че е писано по темата,за разхода сега ми е градско от 9.0л. до 12л. градско извън града е 6.5л. до 8л.(причина за по малкия разход е изкучен ЕГР клапан по електронин път) чипа и изключването на егр-то е правен в София от един много готин приятел.
Поздрави на всички...
  • 0
Mercedes-Benz CLK 270 CDI 200khp+




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни