Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Въпроси преди покупка на CLK W208


  • Please log in to reply
112 мнения по тази тема

#16 Алфонсо

Алфонсо

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2773 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz C124- 92г 200CE -продаден
    Mercedes-Benz W210-97г E200 Avantgarde- продаден
    Mercedes-Benz C208- 99г CLK200 Kompressor-продаден
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 11 декември 2010 - 13:28

не са само мигачите и дисплея, скоростите са други, има доста промени по двигателя и компресора, има и още доста подобрения...
като цяло при фейслифта са изчистени всички проблеми и недостатъци, вярвай ми, струва си :)

ОК, ще прегледам и фейслифта на CLK. Иначе ще ми е полезно да разбера какви са проблемите и недостатъците на модела преди фейслифта, които после са изчистени?

Скоростите на новите са с "почукване" на ляво и дясно. Пробвах и такава със старото разположение със слизане под буквата "D". Забелязах че при нас скоростта я пише на таблото, а при тях просто светва лампичката по-силно на скоростта на която си. Според мен ако климатика ти е с дисплея (и е климатроник) и не те притеснява че нямаш копчета на волана всичко останало се приживява...

А колкото до цената не мисля че са поевтинели пак са си на тези цени на които и аз пазарувах. Просто търсех все скъпи коли с всички или поне повече екстри.

P.S. Master Edition-а още го сънувам!!! :)

По принцип и аз търся нещо с екстри- автомат, климаТРОНИК, ако има и кожа- още по-добре, обаче при CLK тази мисия е доста по-трудна отколкото при Е класата(210)
  • 0

#17 HIFI

HIFI

    Член на МБКБ

  • Членове на клуба
  • 120 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Интереси:Еlectronics, Embedded Software Development for Microcontrolers, BasketBall
  • Автомобил:
    CLK 320 W208
    m112 18V V6 218hp
    SmaragdSchwarz

Публикувано 11 декември 2010 - 13:32

Toва което си изредил за мен беше базов старт аз без тези неща ги избягвах. Има още фабричен ксенон с миене на фаровете, подгрев на седалките, памет на седалките, сензор за дъжд, лингвотроник (безмислен е) но го имам :D, телефон, печка, ел. задна щора, шибедах и т.н.
  • 0

#18 Алфонсо

Алфонсо

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2773 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz C124- 92г 200CE -продаден
    Mercedes-Benz W210-97г E200 Avantgarde- продаден
    Mercedes-Benz C208- 99г CLK200 Kompressor-продаден
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 11 декември 2010 - 13:38

Базов старт, ама поне половината CLK на пазара ги НЯМАТ тия екстри, говорим за коли 99-2000г. с плат, с климатика с врътките, ръчни скорости и т.н. :kill_myself:
  • 0

#19 kdl

kdl

    clockwork orange

  • Замразено членство
  • 8412 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Turbo Quattro
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 11 декември 2010 - 14:00

Taка е, или поне не за 6000-7000лв. ;)
  • 0

Audi_A4_avatar.gif


#20 Алфонсо

Алфонсо

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2773 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz C124- 92г 200CE -продаден
    Mercedes-Benz W210-97г E200 Avantgarde- продаден
    Mercedes-Benz C208- 99г CLK200 Kompressor-продаден
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 11 декември 2010 - 16:59

Taка е, или поне не за 6000-7000лв. ;)

Не за 6-7 хил лв. Ей сега се връщам от обиколка по горубляне и още няколко софийски автокъщи. Ами освен студ друго не намерих :kill_myself: Говорим за цени 8-9хил лв за коли с платнен салон, уморен вид и изтрити гуми :kill_myself:
Иначе за 6-7000лв няма изобщо какво да се вземе.
  • 0

#21 Алфонсо

Алфонсо

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2773 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz C124- 92г 200CE -продаден
    Mercedes-Benz W210-97г E200 Avantgarde- продаден
    Mercedes-Benz C208- 99г CLK200 Kompressor-продаден
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 11 декември 2010 - 19:10

И като стана въпрос за 6-7 хил лв току-що идвам от оглед на това: CLK230 Kompressor
Мога да кажа само ГРООООБ :kill_myself:
Хубав двигател и скорости, добър вървеж и... дотам :kill_myself: всичко друго няма да се хареса на никой почитател на марката :slap:
  • 0

#22 Hooligan

Hooligan

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1553 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    1. M-Class (W164) 350 CDI Facelift
    2. CLK-Class (W208) - Продаден
    3. C-Class (W203) - Продаден
    4. C-Class (W202) - Продаден
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 11 декември 2010 - 19:59

http://nfs.mobile.bg...8682&f1=details тоя видя ли го?
  • 0

Ignore list: fiveq, Наско, krasch


#23 Алфонсо

Алфонсо

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2773 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz C124- 92г 200CE -продаден
    Mercedes-Benz W210-97г E200 Avantgarde- продаден
    Mercedes-Benz C208- 99г CLK200 Kompressor-продаден
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 11 декември 2010 - 20:16

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11292007255108682&f1=details тоя видя ли го?

Това не го бях видял, а си заслужава, има всички необходими екстри, мерси за линка :icon_coolgrin: Ще ходя да го погледна като имам възможност. Сега съм набелязал ето това CLK което изглежда доста добре, поне на снимките :bigemo_harabe_net-110:
Друго ме дразни- автотърговците са станали още по-големи цървули от предишните пъти в които съм търсил кола. Като стане въпрос за каране и пробване на автомобила се дърпат все едно искаш без пари да им го вземеш.
А как да му дам 8-9 бона за кола която не съм карал?? Ако не и е наред автомата? Кво правиме :kill_myself:
  • 0

#24 kdl

kdl

    clockwork orange

  • Замразено членство
  • 8412 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Turbo Quattro
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 11 декември 2010 - 20:34

Даааа, тази сивата с черния салон, която Трифон е пуснал изглежда страхотно. Викни някой с теб, че много ми е подозрителна.
Мотора не се бели, по-чист е от моя, втория плеър който са вързали... един Господ знае там какво се е случвало, но изглежда много истински колата.
  • 0

Audi_A4_avatar.gif


#25 Илия Горанов

Илия Горанов

    Член на УС на МБКБ

  • Управителен съвет
  • 7499 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    CLK200 Kompressor
    163hp, 2001, dark blue
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 11 декември 2010 - 20:46

Гледам я - тя е от тия преходните - с новия климатроник, ама със старото табло ми се струва, че е... няма бутони на волана - значи е старото табло! Без мигачи на огледалата е... значи е преди файслифта... Пише, че има навигация, ама нещо не я виждам къде е. Ако е допълнително сложена - какво ми я хвалят? Двигателят ми се струва, че е от по-старото поколение... Лилов да каже, може да греша, може да е просто 193 к.с.
  • 0

Ако си задаваш въпроса "струва ли си да ремонтирам стария Мерцедес", по-добре го продай и си купи чисто ново Пежо, Мерцедес не е твоята марка!
Бабини деветиниclk.babailiica.comнаргиле


#26 kdl

kdl

    clockwork orange

  • Замразено членство
  • 8412 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Turbo Quattro
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 11 декември 2010 - 21:06

Преди фейслифта си е от всякъде, но няма значение.
Дигиталния климатроник е ясен.
Навигацията е фабричния касетофон и това, което е снимал в резервната гума. Също толкова безполезна е като на брат ти на Becker-а на 202 комбито. Отдолу са сложили някакъв плеър, но не знам как са пуснали сигнала към него. Идейно е, но не са го изпълнили добре, ако е това което си мисля.

Винаги съм мислил, че няма автоматик 192к.с. (2.0К 111.944 мотора), т.е. като моя. Поне докато съм търсил в EPC-то излиза само ръчка. Трябва да й видим VIN-а.

Изглежда чудесно колата.
  • 0

Audi_A4_avatar.gif


#27 Real_Madrid

Real_Madrid

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 501 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W210 300TD
    VW POLO N9
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 11 декември 2010 - 22:45

Преди фейслифта си е от всякъде, но няма значение.
Дигиталния климатроник е ясен.
Навигацията е фабричния касетофон и това, което е снимал в резервната гума. Също толкова безполезна е като на брат ти на Becker-а на 202 комбито. Отдолу са сложили някакъв плеър, но не знам как са пуснали сигнала към него. Идейно е, но не са го изпълнили добре, ако е това което си мисля.

Винаги съм мислил, че няма автоматик 192к.с. (2.0К 111.944 мотора), т.е. като моя. Поне докато съм търсил в EPC-то излиза само ръчка. Трябва да й видим VIN-а.

Изглежда чудесно колата.



Аз точно за тази кола ти говорех, че е 192 кс. и е автомат.
  • 0
ГАЗОВ ИНЖЕКЦИОН - ПРОДАЖБА, МОНТАЖ И НАСТРОЙКА ОТ МАКС ГАЗ
http://maxgas-bg.com/
бул. Асен Йорданов 17
+359 878 14 14 60










Публикувано изображение

#28 Алфонсо

Алфонсо

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2773 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz C124- 92г 200CE -продаден
    Mercedes-Benz W210-97г E200 Avantgarde- продаден
    Mercedes-Benz C208- 99г CLK200 Kompressor-продаден
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 11 декември 2010 - 23:35

А защо не ми видите бъдещия автомобил???
Поне ако никой не ме изпревари утре, в понеделник отивам и го взимам :bigemo_harabe_net-110: :bigemo_harabe_net-110: My link
Двигателя няма да коментираме, абсолютно ясен ми е- същия като на очиларката М111.942, но за тия екстри+газовия инжекцион- ще се прежаля :bigemo_harabe_net-110:
пп като чета внимателно никъде не пише, че газовата е инжекцион, обаче едва ли някой ще направи такава излагация да му сложи обикновена газ :kill_myself: в такъв случай покупка няма да има.

Абе тая верно има два касетофона :slap: :slap: :slap: отпада автоматично, такива цигании в моята кола не искам :nono:
  • 0

#29 kdl

kdl

    clockwork orange

  • Замразено членство
  • 8412 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Turbo Quattro
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 12 декември 2010 - 03:04

Aз бих взел тази с 2та касетофона на твое място при тези 2 опции, които си харесал. Рядко се среща кола с толкова екстри.
Тази 136 коньовата изглежда малко амортизирана от към интериор, и въпреки че не ти се коментира мотора, това е мъртвец със 136к.с. и ръчни скорости. 192к.с. тръгва мудно от спряло, 136 не ми се мисли. А и седалките изглеждат доста намачкани.
Но ти си знаеш! Дано се окаже читав автомобил.
  • 0

Audi_A4_avatar.gif


#30 Hooligan

Hooligan

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1553 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    1. M-Class (W164) 350 CDI Facelift
    2. CLK-Class (W208) - Продаден
    3. C-Class (W203) - Продаден
    4. C-Class (W202) - Продаден
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 12 декември 2010 - 10:41

не се излагай с тия 136 коня, няма такъв мъртвец!

Ходи виж тая дето ти я показах, не се хващай, че е с два касетофона, виж я и тогава говори... може и да я кято оная мастер едишън дето всчки спорихме, че нямало такава и даже пред собственика имаше яко коментари и от мен :) после брахме срам :)
  • 0

Ignore list: fiveq, Наско, krasch





0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни