Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Срам и Позор за маркатаВашите коментари


  • Please log in to reply
12 мнения по тази тема

#1 ENOXELA

ENOXELA

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4188 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 24 ноември 2005 - 18:26

Новата система за аварийно спиране на Мерцедес
  • 0

#2 penchev

penchev

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 178 Мнения:

Публикувано 29 ноември 2005 - 20:06

Мдаа,голям шум се вдигна около тая история !!! Неприятно,но факт :o
KoZMo се включи по темата в БМВ форума,където се изпонаписаха доста глупости между истините ... Това е положението,затова ще си караме старите,но СИГУРНИ коли,нали ?
  • 0
Публикувано изображение
www.bmwpower-bg.net

#3 ENOXELA

ENOXELA

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4188 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 05 декември 2005 - 11:54

Мда много неприятно но то коя марка не се е излагала ;) Ама не им върви на Мерцедес с S класите първо прицеса Даяна после това,все удари по имиджа но и све пак устояват :D
  • 0

#4 KoZmo

KoZmo

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 366 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Шопландия
  • Интереси:Mercedes-Benz |Y|
  • Автомобил:
    2001' MB W210 - E 220 CDI

Публикувано 07 декември 2005 - 20:23

Мдаа,голям шум се вдигна около тая история !!! Неприятно,но факт 
KoZMo се включи по темата в БМВ форума,където се изпонаписаха доста глупости между истините ... Това е положението,затова ще си караме старите,но СИГУРНИ коли,нали


Найстина бая глупости написах ама ме издразниха със това заглавие "Мерцедес се усраха егати кефааа" или нещо от сорта! Това пък тука никога не го е имало! Никога не злорадстваме така! Пък и тоя Niki Lauda го познавам лично и е егати недоразвития тип! На 23г. Девственик със 316 E36 Compact за 9500лв! И до последно лъжеше техните за цената... И се мисли за егати тариката ама не може да вземе на Drag Ford XR3 1986г. Едно време караше Опел Омега и се кълнеше в Мерцедес и има най-голямата колекция информация и брошури и плаката и т.н. на Мерцедес, но миналата коледа се качи в компакта и сега само псува и не ми се нрави много. :angry: Та извинявам се, че и тук повторих тия глупости ама се дразна от балъци!
  • 0

#5 ENOXELA

ENOXELA

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4188 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 08 декември 2005 - 20:19

Еми то недоклатените не намаляват а се увеличават ;) Какво се дразниш на такива ката него.Нека си кара BMW-то да се мисли за Мр.Сто Кила л...а :D
  • 0

#6 KoZmo

KoZmo

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 366 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Шопландия
  • Интереси:Mercedes-Benz |Y|
  • Автомобил:
    2001' MB W210 - E 220 CDI

Публикувано 11 декември 2005 - 10:27

Ама нали знаеш - ако избием балъците ще умрат и тарикатите ;)
  • 0

#7 penchev

penchev

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 178 Мнения:

Публикувано 17 декември 2005 - 20:48

KoZmo, не се ядосвай за глупости ! Тоя нашия форум е пълен с какви ли не хора,кой с малко - кой с повече умствен багаж :angry:

Аз на такива приказки съм се дразнел винаги,независимо за коя фирма производител става въпрос,просто не беше това начина,но както казваш господин "никой" се качил в някакъв що-годе автомобил и вече "кой съм аз" :D


П.С. Трябва да си рядко тъп да дадеш 9500 за Компакт и то с 1,6 мотор :D :D
  • 0
Публикувано изображение
www.bmwpower-bg.net

#8 Stefo

Stefo

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 3 Мнения:

Публикувано 20 декември 2005 - 18:04

Трябва да си ТЪП за да караш BMW с 1.6 мотор, независимо какво е то, представяте ли си 124-ката с 1.6?
  • 0

#9 ENOXELA

ENOXELA

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4188 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 20 декември 2005 - 18:13

Трябва да си ТЪП за да караш BMW с 1.6 мотор, независимо какво е то, представяте ли си 124-ката с 1.6?

Добре дошъл във форума.Моля те колега да не обиждаш още с първия си пост тук.Пожелавам ти само приятни моменти тук :D
  • 0

#10 sky

sky

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2135 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София;Казанлък
  • Автомобил:
    190E 2.3

Публикувано 20 декември 2005 - 20:15

Да,не е хубаво да се говори така,всяка марка си има своите плюсове и минуси.Имам доста приятели от БМВ форума и с радост мога да кажа ,че уважат и други марки автомобили както и МЕРЦЕДЕС.Но има и такива които не желаят да погледнат в страни и да оценят развитието на другите.Нека всеки си живее с мечтите ;)
  • 0
Публикувано изображение

#11 KoZmo

KoZmo

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 366 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Шопландия
  • Интереси:Mercedes-Benz |Y|
  • Автомобил:
    2001' MB W210 - E 220 CDI

Публикувано 23 декември 2005 - 13:22

Трябва да си ТЪП за да караш BMW с 1.6 мотор, независимо какво е то, представяте ли си 124-ката с 1.6?

Споко, не си първия който го е казал. По принцип аз много уважавам и BMW-тата, но 1,6 мотор си е срам за марката. Между другото 124-ката не можеш сравни със 316 поради простата причина, че 124 е по-горна класа. Няма BMW 516 или поне аз не съм чувал. Но пък и няма C-klasse със 1,6 мотор. Хайде А-klasse за мен не е истински Мергел, но това е друг въпрос. Просто 316-ките са със малък мотор за един Баварец а пък си харчат доста... (Повечето 316-ки се карат от жени или от мъже които не се правят на състезатели по улиците щото е срамно на сухо да ти върти само едната гума :D ) Това е мнението ми за 316-ките. Иначе BMW си е BMW, няма спор. B)
  • 0

#12 penchev

penchev

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 178 Мнения:

Публикувано 24 декември 2005 - 20:40

След Kozmo да добавя,че от серията Е34,към която принадлежи и мойта кола има един модел 518i,но и той някак си не се вписва съвсем,защото мотора си е доста слаб,пък и като се отвори предния капак в огромния кош се вижда едно малко 4 цилиндрово двигателче,спокойно може да се "бутне" и още едно :D :lol: за която и да е марка не е редно (според мен) да се купуват най-ниските модели B)

Малко извън темата,казвам,че за W124-та екстра вариант е Е320 24V,според мен :D
  • 0
Публикувано изображение
www.bmwpower-bg.net

#13 KoZmo

KoZmo

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 366 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Шопландия
  • Интереси:Mercedes-Benz |Y|
  • Автомобил:
    2001' MB W210 - E 220 CDI

Публикувано 30 декември 2005 - 17:23

500 E е най-бързата 124-ка за мене!
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни