Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Speed Show 2010 - официална покана


  • Заключена тема Тази тема е заключена
89 мнения по тази тема

#31 kdl

kdl

    clockwork orange

  • Замразено членство
  • 8412 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Turbo Quattro
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 18 май 2010 - 16:43

:unsure:
Не съм се записал нито на Speed Show, нито на Tuning Show 2010, защото не разполагам със състезателен автомобил, а с обикновено CLK. Aко е въпрос за драг, с удоволствие бих застанал до автомобил със сходни характеристики на стартовата линия.
Но иначе би било добре да наредим 10ина лачени коли зад табела "Мерцедес Клуб България", не мислиш ли?
Няма да присъствам на събитието, защото по това време няма да съм в България.

На другите въпроси не ми се отговаря по много причини.
=======
Знаеш ли, странно ми е че се нахвърлят обвинения, вместо да пробваме да намерим къде е причината нещата да куцат и как могат да се променят към по-добро.
Аз само това не мога да проумея.
  • 0

Audi_A4_avatar.gif


#32 Мишо

Мишо

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2421 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:СОФИЯ
  • Автомобил:
    W210-E200

Публикувано 18 май 2010 - 16:47

Аз знам с каква кола си,моята е още по-обикновенна очиларка т.е. заговорихме на един език,малко са тунингованите мерцедеси,много по малко от БМВ,камо ли голф.
  • 0
Публикувано изображение
Проконтролирай деструктивността на стремежите си..да помислим заедно над крайността....и да отворим по бира....живеем заедно, умираме сами, нали?

#33 Мишо

Мишо

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2421 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:СОФИЯ
  • Автомобил:
    W210-E200

Публикувано 18 май 2010 - 16:51

:unsure:
Знаеш ли, странно ми е че се нахвърлят обвинения, вместо да пробваме да намерим къде е причината нещата да куцат и как могат да се променят към по-добро.
Аз само това не мога да проумея.

Коста... не ме разбираш правилно - аз не обвинявам никого,вие подехте темата за застой в дейноста,казах ти съгласен съм с всичко написано в темата.
Айде наистина да пробваме да намерим причината и да се променим към по-добро :icon_coolgrin:
  • 0
Публикувано изображение
Проконтролирай деструктивността на стремежите си..да помислим заедно над крайността....и да отворим по бира....живеем заедно, умираме сами, нали?

#34 Наско

Наско

    Джантата

  • Потребители на форума
  • 4931 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes Benz w202 C180
    Mercedes Benz w245 B150
    Mercedes Benz w164 AMG
    All Sold
    Now W163 M113

Публикувано 18 май 2010 - 19:09

Темата е пусната отдавна... И вместо сега да се вадят от 9 кладенеца вода,можеше просто да се запишат хората нали?
Димитър н,Пърпъл Девил,24В,Лилофф що не се записахте колеги?
А сега критики митики, по принцип съм съгласен с всичко написано - така е,но клубната дейност,за да я има трябва личен принос.
Колко често ходите на срещи,какви идеи сте предложили,в какво мероприятие сте участвали,защо сега се сещате за спийдшоу,а не докато беше време за записвания?
Ей такива неща, щото всичко в клуба започва от всеки един от нас,който е недоволен да каже какво е направил лично,за да се променят нещата към по-добро,вместо да се тюхкаме безцелно и да се пишат празнословия.



Не мога да се запиша поради простата причина , че има колеги които не искат това мероприятие да се свързва с клуба ... аз немога да наложа мнението си над тяхното .... та кой съм аз , че да се налагам ? най - важното което е аз съм никой - в смисъл такъв .. нито съм в управата нито нещо друго .. член съм на клуба и като такъв мога само да си позвола да присъствам на това мероприятие без да го представям официално и тн ( не го разбирайте това като , че искам да получа такива права .. да вляза в управата .. и тн и тн ) това , че колата ми е 1,5 100 коня автоматик хич не ме притеснява ( не това е най важното в случая ) .. нека има напомпани БМВ-та Ауди-та ... важното е да покажем , че сме едно цяло и сме ентуасти - фенове на марката

АЗ предлагам да се пребройме кой иска да ходи и кой не ... да се свържем с организаторите и да си имаме място около пистата на което да се настаним с клубните аФтомобили и да видим какво ще ни предложат състезателите на другите марки на пистата. Да покажем , че ни има , че можем да се организираме и да бъдем едно цяло .. това е само предложение с което не задължавам никой

Въпреки , че след отказа от наша страна ме съмнява да направят изключение ... нищо не пречи да се опита , ако има достатъчно съгласни с това мое предложение :)
  • 0
Градушка бие - слънце пече , аз съм си братче курназ момче

#35 Мишо

Мишо

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2421 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:СОФИЯ
  • Автомобил:
    W210-E200

Публикувано 18 май 2010 - 19:49

Не мога да се запиша поради простата причина , че има колеги които не искат това мероприятие да се свързва с клуба ... аз немога да наложа мнението си над тяхното .... та кой съм аз , че да се налагам ? най - важното което е аз съм никой - в смисъл такъв

Батееее- пълни глупости са т'ва...Темата беше за записване и ако се запишеш никой не би те анатемосал, тук всеки има право на мнение...
Значи ПР-а на клуба пуска тема за записване,ама теб те е шубе да се запишеш щото си никой,обаче после си недоволен,не ми звучи много логично.
Аз повече в тази тема няма да пиша.
  • 0
Публикувано изображение
Проконтролирай деструктивността на стремежите си..да помислим заедно над крайността....и да отворим по бира....живеем заедно, умираме сами, нали?

#36 Наско

Наско

    Джантата

  • Потребители на форума
  • 4931 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes Benz w202 C180
    Mercedes Benz w245 B150
    Mercedes Benz w164 AMG
    All Sold
    Now W163 M113

Публикувано 18 май 2010 - 20:19

Батееее- пълни глупости са т'ва...Темата беше за записване и ако се запишеш никой не би те анатемосал, тук всеки има право на мнение...
Значи ПР-а на клуба пуска тема за записване,ама теб те е шубе да се запишеш щото си никой,обаче после си недоволен,не ми звучи много логично.
Аз повече в тази тема няма да пиша.


Никой от гледна точка взимане на крайното решение и налагане :)
Аз разбрах , че темата е за изрязяване на мнение въз основа на които да се вземе решение и чак след това , ако има решение , че ще се участва да се записва този или онзи :) -> затова и горния ми пост е такъв ...
Явно грешката с рабирането на нещата е в мен и това , че немога да се изразя пак е мой проблем ....
  • 0
Градушка бие - слънце пече , аз съм си братче курназ момче

#37 Dydo

Dydo

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 781 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W 202 - продаден!

Публикувано 18 май 2010 - 21:23

:unsure:
Не съм се записал нито на Speed Show, нито на Tuning Show 2010, защото не разполагам със състезателен автомобил, а с обикновено CLK. Aко е въпрос за драг, с удоволствие бих застанал до


Малеееее! Колега Лилофф, ти преди да не си имал Баварка. Сега се зачетох там в бмвпауъра-бг.нет и гледам над 2500 мнения си натрупал. Нищо де, важното е, че вече си разбрал истината къде е заровено кучето :flagMB new:
  • 0
От Витоша по-високо нема, от Искаро по-дълбоко нема и от Мерцедес по-убаво нема...............древна шопска мъдрост!

#38 kdl

kdl

    clockwork orange

  • Замразено членство
  • 8412 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Turbo Quattro
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 18 май 2010 - 21:58

Maлко или много все още имам, въпреки че не я карам аз, а брат ми :) (който е по-възрастен от мен, но...) :)
И бях доста активен в БМВ форума. Все още пиша, понеже смятам че има с какво да помогна при Е36.

Аз обожавам и трите премиум марки.
Ако не е CLK W208, другия Mercedes е CLS за мен.
Зарекъл съм се да си купя Audi A5 дизел рано или късно.
И от много време си мечтая да си намеря едно Z3 със здраво шаси и да му бодна М52B28 моторец вътре и да си я карам уикенда, просто не ми се получава в България за момента.
Да сме живи и здрави, ще стане и това.

Трябва да ти кажа, че много псувах мотора на CLK-то, заради 2те бобини, защото е адски примитивно и още не мога да намеря къде е проблема с претрисването.
Но... да сме живи и здрави, затова сме ентусиасти :D
  • 0

Audi_A4_avatar.gif


#39 Dydo

Dydo

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 781 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W 202 - продаден!

Публикувано 18 май 2010 - 23:16

Зарекъл съм се да си купя Audi A5 дизел рано или късно.


Само да не е 250 ТДИ, 6 цилиндъра и 150 кончета................от тъй наречения Душегуб :icon_coolgrin:

Извинявам се на Крум, че оспамихме малко, ама спирам аз с коментари извън темата :dontknow:
  • 0
От Витоша по-високо нема, от Искаро по-дълбоко нема и от Мерцедес по-убаво нема...............древна шопска мъдрост!

#40 mradulov

mradulov

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 3721 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:Автомобили
  • Автомобил:
    S203 220CDI Автоматик 2005г.

Публикувано 19 май 2010 - 07:09

Колеги,
Много зор за публичност има тук. Някой може ли да ми обясни какво бихме я правили тая публиност? Ще я ядем ли? Ще я пием ли? Ще я сложим в резервоара ли?
На другия форум секцията купува продава била по-по-най. Какво искате с тая публичност, всички да видят че си продаваме гуми на възрастта на баба ви и спирачни дискове втора ръка. С тая секция купува продава по-добре да не сме много публични, че туко виж са почнали да ни викат "антикварите", че "боклучари" да нивикат публично не върви.
Надявам се да си давате сметка, че публичността върви с огромен разход на време. Единици членове жертват личносто си свободно време за да съществува клуба, а останалите само публичнпост искат. Ако сме много публични тия хора не трябва да спят, щото ние пак ще си седим кротко и само ще си пишем тук, публично разбира се.
Дайте да решим какво очакваме от клуба и ако това е публичност, да се хващаме на работа. Аз лично публичност не пия и не ям. Стига ми възможността да познавам колегите от клуба, да помогна ако мога, да ми бъде помогнато ако имам нужда и да си повдигна вътрешното самоуважение участвайки в благотворителната акция на клуба, която акция считам за по-важна от участието в което и да било публично мероприятие. Предполагам си давате сметка че с 10% от парите които ще бъдат прахосани по пистата, ония деца ще могат да живеят като нормални хора поне година.
Надявам се след като прочетете това да се запитате, кое е по-важно? Една публичност или една детска усмивка?
  • 0
Mercedes-Benz - Unlike any other!

#41 alipi

alipi

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2185 Мнения:
  • Пол:не е посочено
  • Град:селяндурин от класа

Публикувано 19 май 2010 - 08:18

:icon_welldone: Нали се сещаш колко хора могат да мислят по този начин? :dontknow:
  • 0
Не хапи този,който може да те изяде.

#42 p22

p22

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 837 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    ML 270 cdi
    A 170 cdi

Публикувано 19 май 2010 - 10:00

Само искам да вметна, понеже стана въпрос за презентацията на това събитие и съответно дали звучи сериозно или не...
Сравнете презентацията на Speed show 2010 и тази на Tuning show-то (има линк към нея в друга тема тук във форума). После мисля че коментарите ще са излишни. Едната изглежда като направена набързо от сина на счетоводителката на фирмата, тийнейджър, дето "разбира от компютри" :) а другата е просто професионално, сериозно направено представяне на мероприятие с всички необходими атрибути.

Извън тези коментари разбира се, както писах по-горе, всеки може да се запише и да участва, а това че аз помолих Клуба да не се ангажира с официално участие не ангажира никого. Това би трябвало да е решение на УС. Апропо аз вече не съм член на УС и би било добре да се оправи надписа под аватара ми, защото може да се заблуди някой че аз говоря от името на УС, а това определено не е така.
  • 0
Mercedes А 170cdi
Mercedes ML 270cdi
Silentium Universi

#43 kdl

kdl

    clockwork orange

  • Замразено членство
  • 8412 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Turbo Quattro
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 19 май 2010 - 12:20

Taка и така сме бръкнали с пръст в раната, нека вдигнем още малко олелия.

mradulov, p22, alipi: Момчета, наистина ли смятате че има нещо лошо в популярността?

Много зор за публичност има тук. Някой може ли да ми обясни какво бихме я правили тая публиност? Ще я ядем ли? Ще я пием ли? Ще я сложим в резервоара ли?
На другия форум секцията купува продава била по-по-най. Какво искате с тая публичност, всички да видят че си продаваме гуми на възрастта на баба ви и спирачни дискове втора ръка. С тая секция купува продава по-добре да не сме много публични, че туко виж са почнали да ни викат "антикварите", че "боклучари" да нивикат публично не върви.


Прощавайте ако не разбирам нещо, възможно е и аз да съм крайно ограничен и да не проумявам... но това тук не е ли официалния Мерцедес Бенц Клуб на България?
Kaто такъв, означава ли че потребителите му трябва да пият кафе няколко пъти месечно и да се крият от околния свят, докато алтернативните форуми са много по-големи и много хора не подозират за съществуването на това място. (както аз например, като си купих CLK-то, преди mitaka7 да ми каже)

Аз лично публичност не пия и не ям. Стига ми възможността да познавам колегите от клуба, да помогна ако мога, да ми бъде помогнато ако имам нужда и да си повдигна вътрешното самоуважение участвайки в благотворителната акция на клуба, която акция считам за по-важна от участието в което и да било публично мероприятие. Предполагам си давате сметка че с 10% от парите които ще бъдат прахосани по пистата, ония деца ще могат да живеят като нормални хора поне година.
Надявам се след като прочетете това да се запитате, кое е по-важно? Една публичност или една детска усмивка?


Извинявай, но тази съпоставка е цинична. Според мен:
Повече публичност = повече потребители = повече членове на клуба = повече приходи = повече детски усмивки...

Или отново явно съм много тъп и не разбирам, или в случая става въпрос основно за повдигане на его-то...

Аз на 5ти и 6ти се оказа, че съм в България, промениха се плановете.
Ако има колеги, които желаят да присъстваме като публика, нека се разберем кога да тръгнем... и 5 коли да сме, пак е нещо :)
  • 0

Audi_A4_avatar.gif


#44 Dydo

Dydo

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 781 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W 202 - продаден!

Публикувано 19 май 2010 - 13:59

Повече публичност = повече потребители = повече членове на клуба = повече приходи = повече детски усмивки...


Точно с това, че твърдиш наличието на циничност при тази взаимовръзка, не мога да се съглася. В крайна сметка не знам, дали си наясно за какво иде реч. Т.е., че клуба подпомага дом за деца с проблеми в с. Михалци. Напротив, ако на финала са налице повече детски усмивки именно на тези деца, то това за мен е много по-велик резултат от каквото и да било. Дали някъде ще сме финиширали първи, дали някъде ще сме с най-наточените коли, е с доста по-маловажно значение.
Всъщност ти ме накара да се замисля върху фразата на един Велик българин: "По делата им ще ги познаете". Да ти кажа честно, в доста форуми на другите марки съм четял теми, ама за такава системна благотворителност не съм чел. Даже въобще не съм и попадал на какъвто и да е жест /може и да има, не знам/, камо ли редовно съответния клуб да провежда такава политика. Макар да не съм пълноправен член на МБКлуб, подобно поведение заслужава само адмирации, защото ако чисто статистически погледем, то БМВ при 7000 автомобили на събора им тази година и не знам колко хиляди сигурно членове на техния клуб, едва ли са дали повече като средства през годините, в сравнение с нашия клуб.

И ако бъда поставен да избирам, дали да скътая някой лев и да ида да пиля гуми на някакво шоу или тези пари да отидат за повече детски усмивки на въпросните деца, то определено ще избера второто. Да помагаш на хората не е цинично, а още по-малко да търсиш публичност, дори само заради това. То ако беше така, само си викам ДАНО ДАНО ДАНО :icon_coolgrin: :flagMB new:


Хм, сега се зачетох по-обстояно колега Лилофф, т.е. ти казваш това, което и аз. Демек това което съм цитирал го предлагаш ти.........евала :icon_welldone:
Ама за да не редактирам поста из основи, това последното го слагам именно тук, т.е. най-отдолу.
  • 0
От Витоша по-високо нема, от Искаро по-дълбоко нема и от Мерцедес по-убаво нема...............древна шопска мъдрост!

#45 st16me

st16me

    Член на МБКБ

  • Членове на клуба
  • 638 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Кюстендил

Публикувано 19 май 2010 - 14:12

Айде на хранилката !!!!!!!!! :kill_myself:
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни