Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

? няма активност за SLK


  • Please log in to reply
10 мнения по тази тема

#1 CH2222

CH2222

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 30 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    R 170 1997 BMW E36 320 Touring 1997

Публикувано 26 март 2010 - 23:36

Колеги,като не особено горд собственик на SLK наблюдавам този форум от доста време.Прави ми впечатление,че няма активност.За себе си имам някои обяснения не много ласкави за собствениците на Mercedes но очаквах,че поне неволята /спомни си народната приказка/ ще е повод за присъствие в темата.SLK-то е автомобилът без проблеми и нямате мотив да се занимавате с глупости като този форум?Съмнявам се.Приканвам ви да пренебрегнете егото си и да пишете за проблеми с SLK-то си.Освен чистия прагматизъм има и дребно удоволствие да споделиш с братя по вкус.Поздрави!
  • 0

#2 Мишо

Мишо

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2421 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:СОФИЯ
  • Автомобил:
    W210-E200

Публикувано 27 март 2010 - 00:04

Ми просто малкото собственици на такива коли си решават проблемите кеш...Колко SLK виждаш през деня?
И в CL,B,GL,CLS,R и много други класи няма активност-все пак сме малка държава,и малкото такива коли явно са собственост на хора,на които им е по-лесно да цакат,вместо да питат.
  • 0
Публикувано изображение
Проконтролирай деструктивността на стремежите си..да помислим заедно над крайността....и да отворим по бира....живеем заедно, умираме сами, нали?

#3 CH2222

CH2222

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 30 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    R 170 1997 BMW E36 320 Touring 1997

Публикувано 27 март 2010 - 13:14

В случай,че считаш плащането за единствения и удачен начин за решаване на автопроблеми - пожелавам ти приятно прекарване в Балкан Стар.Убеден съм,че ще имаш ден-два пълни с емоции!Разбира се не искам да те обидя - в нашенските сервизи ще я свършат тази работа много по добре.Между другото:ще бъда много благодарен ако ми подариш 10 мин. и пишеш Е-класата какъв ел.модул за вакуума на вратите има - модел и номер.Моят се повреди от намокряне - цена в Грмания 90 евро,цена в Балкан Стар 300.Поздрави!
  • 0

#4 kdl

kdl

    clockwork orange

  • Замразено членство
  • 8412 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Turbo Quattro
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 27 март 2010 - 21:31

Пич, много квартално тръгна нещо с рогата напред? Мога да ти дам няколко обективни причини защо няма активност в подфорума, но ще се въздържа.
Аз познавам 2 души с такива коли в България. Единият не е българин и съответно не може да пише на български, другия се съмнявам изобщо дали може да пише. Така че не е непременно зле, че не пишат във форума ;).
А номер на част можеш да си намериш сам в: partscatalog.ru
  • 0

Audi_A4_avatar.gif


#5 CH2222

CH2222

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 30 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    R 170 1997 BMW E36 320 Touring 1997

Публикувано 29 март 2010 - 17:04

[quote name='Liloff' post='202721' date='27th March 2010 - 22:31']Пич, много квартално тръгна нещо с рогата напреда.
Прегледах си коментара.Приемам забележката.
  • 0

#6 xarvatina

xarvatina

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 19 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Варна
  • Автомобил:
    W211

Публикувано 23 август 2010 - 11:31

е ей ма и мене на... и аз съм още един то собствениците на такъв модел (R170 SLK 2.0 16V 136 к.с.) има я от малко повече от 2 години, навил съм и около 20 и няколко хиляди км. за сега не съм имал никви проблеми... доволен съм от количката... идеална е за разходки събота и неделя като няма какво да се прави...
  • 0

#7 skoti

skoti

    Advanced member

  • Потребители на форума
  • 129 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 25 септември 2010 - 12:56

Нека и аз да се включа ,имам SLK 200 компресор 2005г.
Много си ме кефи колата,като за втора в семейството ,че иначе няма място за детето .Публикувано изображение
Единствено се дразня от паразитни шумове при вдигнат таван ,идващи от пластмасовите капаци,под които влиза покрива ,като се отвори.
Някой ако има идея за решаване на този проблем да сподели , кръгчето с колата е от мен .
  • 0

#8 5-KOB

5-KOB

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 95 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:СОФИЯ
  • Интереси:Бойни изкуства, Коли , Мотори и...
  • Автомобил:
    SLK 230 KOMPRESSOR
    C 180 ESPRIT
    С 200 ELEGANCE
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 12 октомври 2012 - 18:40

Са...има едни коли дето не ги карат много...
Майбах, Ферари, Ламбо...и SLK да речем....Това в кръга на шегата!
Иначе SLK-то,са много здрави и приятни коли!
Поради малкото места и почти никакво пространство отзад,са по-скоро за втори автомобил...
Аз,самия го обожавам този модел! Много върви,здрав и стабилен е, опростен от гледна точка на електроника и пневматика...
Окачването е стандартно и просто!
Четох статия на AUTOBILD...направиха сравнителен тест м/у Ауди ТТ, BMW Z3, и SLK... все коли от една потребителска група и клас! И,коя спечели???? С оценка 9.2 от 10... Mercedes SLK! Да ни е честито!
Така,че колеги... НАСЛАЖДАВАЙТЕ СЕ НА КАРАНЕТО НА ВАШИТЕ МЕРЦЕДЕСИ,защото това е марката, независимо от модела!
  • 1
Мерцедеса трябва да се кара все едно е краден!

#9 CH2222

CH2222

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 30 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    R 170 1997 BMW E36 320 Touring 1997

Публикувано 25 октомври 2012 - 22:48

.
Единствено се дразня от паразитни шумове при вдигнат таван ,идващи от пластмасовите капаци,под които влиза покрива ,като се отвори.
При мен това го има още от времето когато колата беше на 35-40 х.км.Считам че е конструктивен недостатък.Пръскане с разни спрейове не ми помогна.Слагам по дебели пластмасови календарчета в двата края и има ефект /докато паднат/.
  • 0

#10 5-KOB

5-KOB

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 95 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:СОФИЯ
  • Интереси:Бойни изкуства, Коли , Мотори и...
  • Автомобил:
    SLK 230 KOMPRESSOR
    C 180 ESPRIT
    С 200 ELEGANCE
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 26 октомври 2012 - 17:59

При мен няма никакви шумове... Притегни малко,и натисни пластмасите... Иначе в дъното на багажника има едни винтове и гайки...и май от там се натягат корите отзад,дето затварят след отварянето на тавана...
Ако се обадиш,може да се видим,и да видим кво може да се направи... ;-)
  • 0
Мерцедеса трябва да се кара все едно е краден!

#11 Михаил михайлов

Михаил михайлов

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 3 Мнения:
  • Град:Раднево
  • Автомобил:
    SLK 200 1997г.<br />124 200д 1992г.

Публикувано 14 юни 2017 - 22:27

И аз съм от скоро с slk 200.по принцип съм моторджия,но се разболях от една рядка болест (Бехтерев) и се наложи да си купя мотор на четири колела . В моя град Раднево има още две slk-та ,но ги карат жени и двете са ми много близки,ще ги поканя да се включат във форума.
  • 1




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни