Jump to content

  •  

Photo
- - - - -

Търся сервиз в София, където да мога да сменя спирачната течност.


  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#31 polaris

polaris

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 239 Posts:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Posted 11 November 2011 - 11:35

При мен, освен че педалът потъва на място(докато стигне доста до долу където лови) се появи и друг проблем или си го е имало още след като съм си я взел - стоп светлините на колата светят постоянно :madcroud - като коледна елха съм. Сега съм замразил колата до Понеделник и не я карам, че да видим какво може да й е.
Значи най-вероятно не са я обезвъздушили добре, а може ли аз понеже съм натискал по-силничко, за да спре все пак и да съм прецакал нещо от което да светят постоянно тия стоп светлини. Друга вариант за който се сещам е да е натрупала някаква грешка, която сега не се показва и да светят постоянно - запаля ли, светкат стоповете и те така...

E добре де закарва им се кола с перфектни спирачки, но течност за смяна.

Тия я сменяват плаща им се 150лв след което спирачките трудно ловят...стопове светят и...колата влиза в бокса до понеделник...това просто е опит за убийство бе дееба техната мама!
това не е да прецакат мотор да блокира...айде щети са ама спираш и до там...това са спирачки!
и това е при дилъра!?
този абсурд е толкова брутален, че нормален човек изключва и се примирява и е така си живеем... така намерили...
в некои страни след такава услуга клиента се връща с револвера...и пада едно рипане...ех ех ох...
Колега потърси си правата ... по официален път!
  • 0

#32 kdl

kdl

    clockwork orange

  • Замразено членство
  • 8,412 Posts:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Turbo Quattro

User's Awards

3
16
3
2
Garage View Garage

Posted 11 November 2011 - 11:53

Така е, но без револверите и т.н. Нека укротим фантазиите.
Хора са, сбъркали са, колата си спира, поне sakata така каза.
Сега ще отиде, ще си поговори с тях и най-вероятно ще му я обслужат отново и ще поправят грешките.
И после ще каже какво е станало! :)

Петко, да не ти се е счупила стоп машинката? Иначе защо ще светят постоянно?
  • 0

Audi_A4_avatar.gif





3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users