Бате намерих те Оти знам полигона, иначе 3,4км бЕха минали отдавнаМи може и да съм пообъркал малко с разстоянията, незнам,
ама по телефона го обясних на Мишо и Хамъра, пък ме намериха - за теб незнам
Как и да е- другия път на битакО...
Публикувано 08 януари 2010 - 02:05
Бате намерих те Оти знам полигона, иначе 3,4км бЕха минали отдавнаМи може и да съм пообъркал малко с разстоянията, незнам,
ама по телефона го обясних на Мишо и Хамъра, пък ме намериха - за теб незнам

Публикувано 08 януари 2010 - 09:02
Саше, печката добре се представя,
ма туй БМВ да не е с шпер, че така не иска да се хлъзне?
Публикувано 08 януари 2010 - 10:45
23102009924.jpg 1,35MB
52 Брой свалянияПубликувано 08 януари 2010 - 11:32
Марто-голям си ми бил позьор ма... Лебеда измит,волана навит и фотото на земятаа и този фотос е правен там

Публикувано 08 януари 2010 - 12:31
05012010984.jpg 836,47K
14 Брой сваляния
05012010988.jpg 792,02K
19 Брой сваляния
05012010989.jpg 823,82K
12 Брой сваляния
05012010991.jpg 1MB
16 Брой сваляния
05012010990.jpg 870,83K
14 Брой сваляния
05012010993.jpg 1MB
18 Брой сваляния
05012010986.jpg 795,15K
13 Брой сваляния
05012010992.jpg 930,5K
25 Брой сваляния
Публикувано 08 януари 2010 - 12:59

Публикувано 08 януари 2010 - 13:51
Изображение0264.jpg 264,12K
11 Брой сваляния
Изображение0265.jpg 187,35K
11 Брой сваляния
Изображение0266.jpg 281,49K
7 Брой сваляния
Изображение0257.jpg 274,17K
13 Брой сваляния
Изображение0258.jpg 310,57K
10 Брой сваляния
Изображение0259.jpg 284,28K
11 Брой сваляния
Изображение0260.jpg 354,23K
6 Брой сваляния
Изображение0261.jpg 310,86K
10 Брой сваляния
Изображение0262.jpg 283,66K
10 Брой сваляния
Изображение0263.jpg 272,86K
9 Брой сваляния
Изображение0267.jpg 396,53K
18 Брой сваляния

Публикувано 19 януари 2010 - 11:51
Публикувано 19 януари 2010 - 12:01
Тъкмо си мислех да я ъп-на малкоКато гледам времето навън, ако се задържи до довечера така, може и да има продължение на тази тема

Публикувано 19 януари 2010 - 12:56
Тъкмо си мислех да я ъп-на малко
За довечера не знам, че нещо малко ми се вижда покривката
Публикувано 19 януари 2010 - 13:00
А даноЗа тази вечер сигурно ще е рехава, но ако продължи така да вали, утре ще е идеално мисля

Публикувано 19 януари 2010 - 13:08
Аха-нАмажи сеМише, готова ли си ?

Публикувано 19 януари 2010 - 13:36
И другите колеги, които не можаха тогава - нека се подготвят за утре евентуално
Публикувано 19 януари 2010 - 13:42
Публикувано 20 януари 2010 - 15:00
0 потребители, 0 гости, 0 анонимни