Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

CL 65 AMG-снимки


  • Please log in to reply
43 мнения по тази тема

#16 grosmaster

grosmaster

    Фен на Клуба

  • Потребители на форума
  • 5223 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пловдив
  • Автомобил:
    BMW

Публикувано 04 декември 2009 - 19:08

Точно защото си дрислю, вземи ти прочети малко и тогава пиши!!!
  • 0

logo-600-1002.png


#17 W116

W116

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 372 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 04 декември 2009 - 19:14

670 коня. :slap:
  • 0

#18 W140

W140

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4552 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:фото, музика, пътувания
  • Автомобил:
    Двуколка '87

Публикувано 04 декември 2009 - 21:47

батювото, ще получиш малко почивка в скоро време

и има и отделна тема за мерцедес-и снимки в бг
http://www.mbclub.bg...w...0&start=800
  • 0
=> W140 <=
"Jeder Tag ist ein neuer Anfang, jede Nacht eine neue Versuchung."
Галерия W140
Публикувано изображение

#19 MB_W124

MB_W124

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 347 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Елхово
  • Автомобил:
    W124-200ce 1994
    W202-C200 cdi 2000

Публикувано 04 декември 2009 - 22:14

Виште са кво ще ви кажа земете прочетете вие нещо, човека си незнае парите и сигорно ще спечели нещо като излеже мен.Аз разбирам да съм некъв богаташ да ме лаже, пак аз съм некъв дрислю. Който е от Добрич със сигорно знае кои е Г-н Монов.


Виж тук прочети малко и виж колко коня е един CL65 AMG и каква е тая цена каде я обяви незнам :dontknow: мой приател го има същия и цената която е на колата е 500 хиляди лева ето прочети за тая кола малко.. http://catalog.auto....card/36486.html модела е от 2006г, но те нямат кой знай каква разлика.

И ти с тия коне които каза сигорно си имал предвит за SL65 AMG Black Series можеш да прочетеш в този саит за тази кола и за много други.. http://www.einszweidrei.de/

И недеи да се караш с другите колеги защото със сигурност знаят повече от теб зада ти правят забележки, но тези коне на колата и цената която каза неса за този автомобил.. ;)
  • 0
Три Лъчева Звезда В Кръг -->> Мерцедес-Бенц W124
Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

#20 mradulov

mradulov

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 3721 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:Автомобили
  • Автомобил:
    S203 220CDI Автоматик 2005г.

Публикувано 05 декември 2009 - 00:01

Абе тия ЦЛ-и много скъпи били бре? Уж имат две врати по-малко, пък толкова скъпи?!?
За пръстовите отпечатъци и аз знам, че има такава система, ама работи само с отпечатък от палеца на левия крак. Специлно е разработена, ако тръгнат да ти крадат колата да не те инвалидизират, особенно ако си от Добрич, щото там данъчните са много зли и ако караш кола с разпознаване на ретината ти ржат главата, за да могат да закарат колата до паркинга на данъчното, а после я оставят в багажника за последващи нужди.
Виж във варна са по-либерални, там повечето гъзари карат коли с гласово разпознаване и си е интелигентна работа, едно диктофонче и готово.

Госин Тенев,
Вземайте предписаните ви хапчета редовно, освен това таблетка аналгин преди лягане предотвратява потене на краката и настинки. За добра кондиция сутрин може да бъркате в контакта със забито пауново перо в задника и да кодкодякате на висок глас молитви към госина Монова за допуск до невероятното возило, пак и пак и пак...

Госин Тенев,
Таралежа е птица упорита! До кат го не ритнеш не излита! Не карайте модераторите да ви третират, като таралеж!
  • 0
Mercedes-Benz - Unlike any other!

#21 Avantgarde

Avantgarde

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 454 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Варна

Публикувано 05 декември 2009 - 00:02

Човека си излиза от басейна и си влиза в ЦЛ-а... Вариантите са 2: Понеже е един от най-големите в света явно, наса е разработила специална немокреща вода от която излизаш сух за да можеш да седнеш в ЦЛ-а си да покажеш как действа с пръстови отпечатъци на случайни минувачи (дрисльовци от Добрич) или е батман и него вода не го лови а това е новия батмобил ?!?!?!?!? Не зная ама стига сте спорили с момчето нищо не разбирате, накрая ще се ядоса и ще ви каже на МАМА или ТАТЕ !
  • 0
W211-Avantgarde

#22 L. Tenev

L. Tenev

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 35 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Pleven
  • Автомобил:
    w124, 1986 г.

Публикувано 05 декември 2009 - 01:47

Аз няма кво повече да кажа освен, че неставате за нищо и повечето тук!!!!!!!!!!!Пък ако щете ме изхвърлете и без тва тоя форум е боклук! Разбирачи вие маи само четете нищо друго неправите на яве!Аз вярвам на каквото съм видял не на ваще глупости тука дето ги пишете!Незнам за кви се имате ама ............. никви несте! ОПРЕДЕЛЕНО
  • 0

#23 L. Tenev

L. Tenev

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 35 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Pleven
  • Автомобил:
    w124, 1986 г.

Публикувано 05 декември 2009 - 02:03

Хора вие неси знаете интересите!!!!!
  • 0

#24 MB_W124

MB_W124

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 347 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Елхово
  • Автомобил:
    W124-200ce 1994
    W202-C200 cdi 2000

Публикувано 05 декември 2009 - 02:35

Аз няма кво повече да кажа освен, че неставате за нищо и повечето тук!!!!!!!!!!!Пък ако щете ме изхвърлете и без тва тоя форум е боклук! Разбирачи вие маи само четете нищо друго неправите на яве!Аз вярвам на каквото съм видял не на ваще глупости тука дето ги пишете!Незнам за кви се имате ама ............. никви несте! ОПРЕДЕЛЕНО


Точно така това е най правелният избор да не казваш нищо, но имам едно питане като форума е боклук защо продалжаваш да го посещаваш и да спориш с колегите в него.. :dontknow:

И как ти се събра това нещо да го напишеш, че неставаме повечето тук при положение, че не познаваш повечето от колегите да не кажа и всички.. :dontknow:
  • 0
Три Лъчева Звезда В Кръг -->> Мерцедес-Бенц W124
Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

#25 mradulov

mradulov

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 3721 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:Автомобили
  • Автомобил:
    S203 220CDI Автоматик 2005г.

Публикувано 05 декември 2009 - 10:04

Аз няма кво повече да кажа освен, че неставате за нищо и повечето тук!!!!!!!!!!!Пък ако щете ме изхвърлете и без тва тоя форум е боклук! Разбирачи вие маи само четете нищо друго неправите на яве!Аз вярвам на каквото съм видял не на ваще глупости тука дето ги пишете!Незнам за кви се имате ама ............. никви несте! ОПРЕДЕЛЕНО


Колега,
Върви помагаи на баща ти да ти сложи кури от Актрус и табло от Боинг. Моеж да идиш да растягж локуми и в друк форум, ама маи, не са устанали ного кадето имаж праву да пишиш. Пиша ти на твоя стил, ме разбиреш по-добре, да не си пумислиш, че нещо те базикам.

Доктора знае ли, че отново имаш достъп до интернет?
  • 0
Mercedes-Benz - Unlike any other!

#26 kombi124d

kombi124d

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 805 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Бяла техника на колела

Публикувано 05 декември 2009 - 10:09

Палячото е превъртял няколко пъти ГЛУПОМЕРА преди да го счупи!
  • 0
Публикувано изображение
В тази криза няма пари за ракия,а жената купила хляб!

#27 mradulov

mradulov

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 3721 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:Автомобили
  • Автомобил:
    S203 220CDI Автоматик 2005г.

Публикувано 05 декември 2009 - 10:23

Хора вие неси знаете интересите!!!!!

Абе чудно ми е, това надписче "EUROLINK Exclusive autos" под задния номер много ми прилича на име на автокъща от Горубляне?
Да не би тоя човек, дето не си знае парите, да си е купил кола втора ръка и да не е правена за него и да не струва 1 млн. Ама тогава пък пръстовите отпечатъци нямаше да му ги разпознае, явно ще да е дилър на Мерцедес това Евролинк. Мдааа, така ще да е...
  • 0
Mercedes-Benz - Unlike any other!

#28 W140

W140

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4552 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:фото, музика, пътувания
  • Автомобил:
    Двуколка '87

Публикувано 05 декември 2009 - 10:27

надявам се 5-дневната почивка да му се отрази добре :)
  • 0
=> W140 <=
"Jeder Tag ist ein neuer Anfang, jede Nacht eine neue Versuchung."
Галерия W140
Публикувано изображение

#29 Мишо

Мишо

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2421 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:СОФИЯ
  • Автомобил:
    W210-E200

Публикувано 05 декември 2009 - 11:20

Аз пък се надявам някой ден да станете малко по-толерантни-момчето пуснало снимки-каквото са го лъгали-това казва,обаче ние-понеже сме се родили научени и трябваше да го разнищим,да го охулим и да му се присмиваме.Има странна тенденция в този форум-един "по-капацитетен" като се изкаже тежко и всички налитат като хиени на мърша.Саше-нищо лично брат-ама като банна момчето,защо не направи забележки и на другите,които го предизвикаха? Щото в тази тема са писали и други недобре запознати с книжовния език,а да не говорим за добрия тон...И мен ако ми кажат гусин дрисльо и палячо и аз бих теглил една дълга.Явно мерилото не е еднакво за всички :(
Помислете само,че всеки се учи и всеки е бил нов в форума-ако посрещаме всеки незапознат с присмех и обиди,то по-добре да ни няма...
  • 0
Публикувано изображение
Проконтролирай деструктивността на стремежите си..да помислим заедно над крайността....и да отворим по бира....живеем заедно, умираме сами, нали?

#30 Алфонсо

Алфонсо

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2773 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz C124- 92г 200CE -продаден
    Mercedes-Benz W210-97г E200 Avantgarde- продаден
    Mercedes-Benz C208- 99г CLK200 Kompressor-продаден
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 05 декември 2009 - 17:50

Аз пък се надявам някой ден да станете малко по-толерантни-момчето пуснало снимки-каквото са го лъгали-това казва,обаче ние-понеже сме се родили научени и трябваше да го разнищим,да го охулим и да му се присмиваме.Има странна тенденция в този форум-един "по-капацитетен" като се изкаже тежко и всички налитат като хиени на мърша.Саше-нищо лично брат-ама като банна момчето,защо не направи забележки и на другите,които го предизвикаха? Щото в тази тема са писали и други недобре запознати с книжовния език,а да не говорим за добрия тон...И мен ако ми кажат гусин дрисльо и палячо и аз бих теглил една дълга.Явно мерилото не е еднакво за всички :(
Помислете само,че всеки се учи и всеки е бил нов в форума-ако посрещаме всеки незапознат с присмех и обиди,то по-добре да ни няма...

Брат, не си прав да знаеш. Самият младеж се идентифицира като "дрислЮ от Добрич" в едно свое изказване. Е след като се самоопределя по такъв начин, не би трябвало да се обижда от това че и другите го наричат така. За палячо- да невероятен паляк е тия приказки за пръстови отпечатъци, за секретни поръчки, 12бр......за г-н Молов, Мотов или къвто ще да е там не ми е интересно да ги чета във форума. Абе горчивата истина е, че форумът няма нужда от такива циркаджии. Комби124 е пуснал едно линкче от преди две години и повече, историята потресаващо наподобява настоящата тема- там реакциите са същите, мерилото е същото. Да не говорим колко дразнеща е тУталната му нигръмотнуст
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни