ЧАТ-ТЕМАЗа всичко
Започната от a_atanasov, 11 авг 2009 - 20:46:13
24118 мнения по тази тема
#4831
Публикувано 08 септември 2011 - 18:50
ми аз съм "ЗА"
Ignore list: fiveq, Наско, krasch
#4832
Публикувано 08 септември 2011 - 18:59
Вчера подарих карти на тая мацка

На живо е още по хубава
Аз дори не знаех, че е "известна" нали не гледам tv
после разбрах, че е от някъв сериал...
На живо е още по хубава
Аз дори не знаех, че е "известна" нали не гледам tv
после разбрах, че е от някъв сериал...
Ignore list: fiveq, Наско, krasch
#4833
Публикувано 08 септември 2011 - 19:06
Луизка е мократа мечта на много мои приятели,ама мен нещо не ме кефи.
Какви карти си и подарил?
Какви карти си и подарил?
#4834
Публикувано 08 септември 2011 - 19:14
ТАРО
Беше дошла да си купува ел. цигара...
Аз разбира се, почнах да я бъзикам още от вратата
Но явно се усети, че не я познах коя е и почна да говори за НАТФИЗ, как всичките и колеги пушили и т.н.
аз обаче пак не загрях коя е
а понеже, точно влизаше някой и му дадох карти (от тия на еко и лукоил) и я питах - има ли кола... имала
и и дадох няколко
накрая си тръгна, а аз така и не разбрах коя е
можеше да я помоля да ми се подпише на голата глава... поне
в последствие разбрах коя е
сладко момиченце
Беше дошла да си купува ел. цигара...
Аз разбира се, почнах да я бъзикам още от вратата
Но явно се усети, че не я познах коя е и почна да говори за НАТФИЗ, как всичките и колеги пушили и т.н.
аз обаче пак не загрях коя е
а понеже, точно влизаше някой и му дадох карти (от тия на еко и лукоил) и я питах - има ли кола... имала
и и дадох няколко
накрая си тръгна, а аз така и не разбрах коя е
в последствие разбрах коя е
сладко момиченце
Ignore list: fiveq, Наско, krasch
#4835
Публикувано 08 септември 2011 - 19:16
Еееее, как може да не гледаш "Стъклен дом"
#4836
Публикувано 08 септември 2011 - 19:29
Еееее, как може да не гледаш "Стъклен дом"
![]()
И аз не го гледам ама тази мадама изглежда готина
1886г. - първият двигател с вътрешно горене и първият автомобил с двигател,
1887г. - първата кола със скоростна кутия,
1888г. - първата кола пусната в масово производство,
1901г. - първата кола с вентилатор за охлаждане на двигателя,саморегулиращ се съединител,
подредба на скоростите, която се използва и до днес, маслен радиатор,
1906г. - първата кола с 6-цилиндров състезателен двигател,
1908г. - подобрява рекорда за максимална скорост по суша,
1921г. - първата кола със спирачки на предните колела, първата туристическа кола с турбо,
1926г. - първата кола със спирачки на четирите колела,
1933г. - първата кола с многоточково окачване,
1934г. - първата "Сребърна стрела", първата аеродинамична кола пусната в масово производство,
1937г. - първата дизелова туристическа кола,
1954г. - първата туристическа кола с инжекционно впръскване на горивото, първото Гранд При Mercedes-Benz,
1957г. - първата безопасна туристическа кола,
1959г. - първата кола със зони за деформация при катастрофа,
1960г. - първата кола със "скрити" чистачки за по-добра аеродинамика,
1965г. - първият креш тест, първата кола с предпазни колани,
1968г. - първата кола с телескопична кормилна колона,
1970г. - първата дизелова кола поставила рекорд за максимална скорост
1974г. - първата кола с триточкови предпазни колани....
... 2011г. - първият камион такси - Mercedes-Benz Actros.
1887г. - първата кола със скоростна кутия,
1888г. - първата кола пусната в масово производство,
1901г. - първата кола с вентилатор за охлаждане на двигателя,саморегулиращ се съединител,
подредба на скоростите, която се използва и до днес, маслен радиатор,
1906г. - първата кола с 6-цилиндров състезателен двигател,
1908г. - подобрява рекорда за максимална скорост по суша,
1921г. - първата кола със спирачки на предните колела, първата туристическа кола с турбо,
1926г. - първата кола със спирачки на четирите колела,
1933г. - първата кола с многоточково окачване,
1934г. - първата "Сребърна стрела", първата аеродинамична кола пусната в масово производство,
1937г. - първата дизелова туристическа кола,
1954г. - първата туристическа кола с инжекционно впръскване на горивото, първото Гранд При Mercedes-Benz,
1957г. - първата безопасна туристическа кола,
1959г. - първата кола със зони за деформация при катастрофа,
1960г. - първата кола със "скрити" чистачки за по-добра аеродинамика,
1965г. - първият креш тест, първата кола с предпазни колани,
1968г. - първата кола с телескопична кормилна колона,
1970г. - първата дизелова кола поставила рекорд за максимална скорост
1974г. - първата кола с триточкови предпазни колани....
... 2011г. - първият камион такси - Mercedes-Benz Actros.
#4837
Публикувано 08 септември 2011 - 19:39
И аз не гледам бг сериали, но девойката е много готина..
#4838
Публикувано 08 септември 2011 - 19:44
Ставаа ставааа

By Batev
#4839
Публикувано 08 септември 2011 - 19:58
Стъклен какво?!?
Хули, взе ли домофонен номер, чеее
Хули, взе ли домофонен номер, чеее
#4840
Публикувано 08 септември 2011 - 20:13
Като казахте стъкло - оня ден гледах по БНТ "Стъклената река".... Баси накефи ме този филм, очаквах да е поредната БГ напън шитня, а ми хареса. Дано ви хареса и на Вас

Проконтролирай деструктивността на стремежите си..да помислим заедно над крайността....и да отворим по бира....живеем заедно, умираме сами, нали?
#4841
Публикувано 08 септември 2011 - 20:36
Трябва да ги има в компа... ще видя
Но тя ще минава често
ще и го вземем
Но тя ще минава често
Ignore list: fiveq, Наско, krasch
#4842
Публикувано 08 септември 2011 - 21:21
Момата от джам срай не ме блазни, много постна ми се вижда на снимката.
За неделя моята прогноза казва слънчево, 29 градуса с барбекю аромат, ако не с клуба, то някъде другаде...
За неделя моята прогноза казва слънчево, 29 градуса с барбекю аромат, ако не с клуба, то някъде другаде...
Mercedes-Benz - Unlike any other!
#4843
Публикувано 08 септември 2011 - 21:30
+1 за Неделята 
П.П Търся човек с подвижно телоподаващо ..
става дума да ми направи планки за рейката на 124ката .. ако познавате такива хора моля споделете на ЛС
Благодаря
П.П Търся човек с подвижно телоподаващо ..
става дума да ми направи планки за рейката на 124ката .. ако познавате такива хора моля споделете на ЛС
Благодаря
Градушка бие - слънце пече , аз съм си братче курназ момче
#4844
Публикувано 08 септември 2011 - 21:43
Еххх, завиждам ви!
Ще се преместя в София май
Ще се преместя в София май
#4845
Публикувано 08 септември 2011 - 21:45
както обичам да казвам - ши си сетиииииииш
Ignore list: fiveq, Наско, krasch
14 потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 14 гости, 0 анонимни




Виж ГАРАЖА






