Аз тия работи с жени съм чувал че стават
ЧАТ-ТЕМАЗа всичко
Започната от a_atanasov, 11 авг 2009 - 20:46:13
24118 мнения по тази тема
#15331
Публикувано 01 декември 2012 - 19:56
И що в турбина бре...
Аз тия работи с жени съм чувал че стават
Аз тия работи с жени съм чувал че стават
#15332
Публикувано 01 декември 2012 - 20:03
Насе, много си влюбчив, батьовото.
#15333
Публикувано 01 декември 2012 - 21:07
И що в турбина бре...
Аз тия работи с жени съм чувал че стават
Двете вървят заедно
Градушка бие - слънце пече , аз съм си братче курназ момче
#15334
Публикувано 01 декември 2012 - 21:08
Oххх тези турбини, само наливане на пари в някакви лудости, а верно и на кафе не можеш да я изведеш... Не ще да напусне гаража
#15335
Публикувано 01 декември 2012 - 21:22
Oххх тези турбини, само наливане на пари в някакви лудости, а верно и на кафе не можеш да я изведеш... Не ще да напусне гаража
Аз пари за глупости не давам
Това е пътя братле , ако ще и 2 години да стои за да стане .. толкова ще стои
Няма после пак да се занимавам
Този пост е редактиран от Наско: 01 декември 2012 - 21:24
Градушка бие - слънце пече , аз съм си братче курназ момче
#15336
Публикувано 01 декември 2012 - 21:33
Не бе, така е, ама нямам нерви да слагам турбина, не мога и за 5 години да го направя да върви както биха го направили 20 човека в бели престилки от завода.
А като не е перфектно, ще си скъсам нервите да наливам пари в някакъв кош, който уж вървял... и да дойде някое Ауди S3 и да ме разпори на кайма по всички показатели.
Днес един приятел ми разправя за натъпкани карантии на S3 в Golf 4. Впечатляващо. Всичко, вкл. и drivetrain-a. Е тва вече го разбирам, но да седна аз да мъча горивни карти, малко ми идва прекалено и финансово неоправдано.
А като не е перфектно, ще си скъсам нервите да наливам пари в някакъв кош, който уж вървял... и да дойде някое Ауди S3 и да ме разпори на кайма по всички показатели.
Днес един приятел ми разправя за натъпкани карантии на S3 в Golf 4. Впечатляващо. Всичко, вкл. и drivetrain-a. Е тва вече го разбирам, но да седна аз да мъча горивни карти, малко ми идва прекалено и финансово неоправдано.
#15337
Публикувано 01 декември 2012 - 21:45
Не бе, така е, ама нямам нерви да слагам турбина, не мога и за 5 години да го направя да върви както биха го направили 20 човека в бели престилки от завода.
А като не е перфектно, ще си скъсам нервите да наливам пари в някакъв кош, който уж вървял... и да дойде някое Ауди S3 и да ме разпори на кайма по всички показатели.
Днес един приятел ми разправя за натъпкани карантии на S3 в Golf 4. Впечатляващо. Всичко, вкл. и drivetrain-a. Е тва вече го разбирам, но да седна аз да мъча горивни карти, малко ми идва прекалено и финансово неоправдано.
Факт
За горивните карти си има лаптоп , дино и широколентова и да кажем Жорето
В случая важна е идеята
Както казваше "V" : Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea... "
Този пост е редактиран от Наско: 01 декември 2012 - 21:48
Градушка бие - слънце пече , аз съм си братче курназ момче
#15338
Публикувано 02 декември 2012 - 00:04
Аз пък се влюбих .. да ви се похваля .. то не знам колко е за хвалба де
Ето и снимка на моята нова любов , даже цяла тема си има ...
http://www.tuning.bg...__fromsearch__1
Проблема ми е , че на едно кафе не мога да я изкарам
можеш да я заведеш навсякъде! качваш я в колата и voila
#15339
Публикувано 02 декември 2012 - 10:48
Мамка му как лошо ми започна последния месец от годината по точно месеца на голямото вадене.Децата за пореден път ще останат без подаръци
.
Както се прибирах от работа и завивайки към вкъщи от главната улица в пряката към блока и ми се спука предното стъкло,е те това не го разбрах как стана.
Деева и шибания късмет.Що се на мене бе майка му и прасе.
На останалата част от монолога си налагам цензура...тит тит тит тит тит тит тит тит тиииииииииииииитттттттт. ,а таман се кефех че може би тия дни щях да си отстраня проблема с виенето на лагера на задната главина почти за без пари.
Както се прибирах от работа и завивайки към вкъщи от главната улица в пряката към блока и ми се спука предното стъкло,е те това не го разбрах как стана.
Деева и шибания късмет.Що се на мене бе майка му и прасе.
На останалата част от монолога си налагам цензура...тит тит тит тит тит тит тит тит тиииииииииииииитттттттт. ,а таман се кефех че може би тия дни щях да си отстраня проблема с виенето на лагера на задната главина почти за без пари.
#15341
Публикувано 02 декември 2012 - 15:21
Mimo е така като тръгне по некой път само греда, каквото и да правиш.... 
Виж при застрахователите трябва да мине.
Моето задното стъкло беше спукано. Дадоха възлагателно писмо застрахователите от там в кобра чисто ново и всичко е 6 : )
Виж при застрахователите трябва да мине.
Моето задното стъкло беше спукано. Дадоха възлагателно писмо застрахователите от там в кобра чисто ново и всичко е 6 : )
Този пост е редактиран от staniola: 02 декември 2012 - 15:25
Mercedes 400 SE (W140) 286 hp - Specs & Performance
Когато първата кола е здрав Бенц, марката остава до живот!
#15342
Публикувано 02 декември 2012 - 17:23
Мамка му ... и ми се спука предното стъкло,е те това не го разбрах как стана.
Имало е някакво напрежение по купето или стъклото и просто му е дошло времето .
Ако имаш възможност извий рецете на застрахователя да ти платят по
експертна оценка около 200 + лв. , толкова ще е и с възлагателно писмо .
Обиколи моргите или "свали от приятел" оригинално за модела .
По доброто решение ще е това .
Пазариш стъклото за около 100лв. , сваля се за 15мин. , викаш
мобилната група на Кобра да ти го поставят на място 50лв. .
Може и те да го свалят за 20лв. .
Лошото е че колата ще трябва да остане на място 24 часа,
за да залепи силикона добре в това студено време,
в моргара, при "приятел" или пред вас .
Цветът на стъклото и колко термо и шумо е много важно .
#15343
Публикувано 02 декември 2012 - 19:50
Няма такива филми вече , да стоят 24 часа , особено материалите който се използват в Кобра стъклото е готово за 2 часа...
Правих и двете стъкла на бмв-то и до сега няма никакви проблеми
Правих и двете стъкла на бмв-то и до сега няма никакви проблеми

W140 The best or nothing !
Тръгвай и карай така все едно шофираш Мерцедес и то S-Klasse . Тежко , бавно , полека и с финес , хората като видят муцуната и сами се сещат че трябва да ти дадът път и предимство.
#15344
Публикувано 02 декември 2012 - 20:47
Мамка му как лошо ми започна последния месец от годината по точно месеца на голямото вадене.Децата за пореден път ще останат без подаръци
.
Както се прибирах от работа и завивайки към вкъщи от главната улица в пряката към блока и ми се спука предното стъкло,е те това не го разбрах как стана.
Деева и шибания късмет.Що се на мене бе майка му и прасе.
На останалата част от монолога си налагам цензура...тит тит тит тит тит тит тит тит тиииииииииииииитттттттт. ,а таман се кефех че може би тия дни щях да си отстраня проблема с виенето на лагера на задната главина почти за без пари.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Е в ей такива случай е най-добре да имаш каско. Шефа ми на зафирата му се пукна предното стъкло зимата и струваше 200 лева, направи си каско и май му платиха стъклото (със сигурност им е дал някой лев да си затворят очите).
The best or nothink.
#15345
Публикувано 02 декември 2012 - 21:13
В миналия петък някой педе..ст ми строшил задното стъкло на вратата.
Само това, че имам слънцезащитно фолио е спряло да падне цялто стъкло.
Днес възстанових фолиото, но се замислих да сложа безцветно фолио на предните врати.
Давайте някакви идеи и цени.
Само това, че имам слънцезащитно фолио е спряло да падне цялто стъкло.
Днес възстанових фолиото, но се замислих да сложа безцветно фолио на предните врати.
Давайте някакви идеи и цени.
7 потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 7 гости, 0 анонимни




Виж ГАРАЖА








