Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Летен сбор на членове на клуба и приятели!


  • Please log in to reply
106 мнения по тази тема

#16 fiveq

fiveq

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 598 Мнения:
  • Пол:Жена
  • Град:Sofia,Bg.
  • Интереси:Обичам да карам, музиката (почти от всякакъв тип), хубавите парфюми,удоволствията в живота и мнооого други неща, просто ме питайте.
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 27 април 2009 - 20:17

Ето къде е :icon11:

Lat: 43°13'4.23"N
Long: 27°57'49.35"E

Прикачени файлове


  • 0
5q



Публикувано изображение




Публикувано изображение

#17 Vladek

Vladek

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 3744 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 27 април 2009 - 20:42

Те това е професионално задаване на адрес :icon_coolgrin:

Повече инфо

Това е бившият хотел - Бриз1
Те са цяла верига един след друг - Бриз 3 ,...2,....1 и т.н

Хотелчето е готино и в много приятно място - в дясно от пътя за Дружба - Златни пясъци, под Спортната палата в края на морката градина, преди местноста ...Траката
Не много далеч от там е и Делфинариумът
Местенцето е тихо и много приятно
Има достатъчно голям - охраняем паркинг

Поздрави
:4036:
  • 0
Публикувано изображение
Шофьорски стаж ... 28-29г.
За повече контакти - купете си разклонител

#18 Liusi Purata

Liusi Purata

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 289 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:Off Road
    риболов
    ретро автомобили
  • Автомобил:
    W126 - 260 SE, 1987
    Polaris 800 EFI, 2007
    Lada Niva 1600

Публикувано 28 април 2009 - 15:06

Проблема не е в еднолично решение а в това, че лятна дата друга няма от май до юли и както се разбра това няма да е годишен сбор а среша на членове на МБ Клуб България и приятели. Годишния сбор ще е есента (след 23 октомври) и сигурно ще съвпадне с ОС.
Моля да се записват желаещи, които ще дойдат и да се престане с брътвежи за еднолични решения от двама та и трима четирима души.


опаа, пак еднолични решения :))) как може такъв комунизъм :)))
.....и за мен една "еднолична" морска 2-ка, да се видим с приятелите.
  • 0

#19 pepino

pepino

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 476 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:софия

Публикувано 29 април 2009 - 20:21

опаа, пак еднолични решения :))) как може такъв комунизъм :)))
.....и за мен една "еднолична" морска 2-ка, да се видим с приятелите.


+1 и да си прекараме кризата в разкош
  • 0

#20 Vladek

Vladek

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 3744 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 04 май 2009 - 19:37

За този хотел ли става въпрос
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение

Поздрави
:4036:
  • 0
Публикувано изображение
Шофьорски стаж ... 28-29г.
За повече контакти - купете си разклонител

#21 krasch

krasch

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1103 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Горна Оряховица

Публикувано 06 май 2009 - 22:40

Да точно това е хотела Владек.
  • 0

#22 StyLuS

StyLuS

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 60 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Варна
  • Автомобил:
    W124 Е200-16v '93
    W220 S320 '01
    & Smart ForTwo

Публикувано 07 май 2009 - 11:04

....защото бях изумен, че насред летният сезон, насред "пъпа" на Варна, в най-голямата навалица ще се събираме (изгубим) членовете на МБКБ....
:flagMB new:


Ще се постараем да Ви посрещнем и упътим подобаващо ;) Много ми хареса идеята да ни дойдете на гости, изключително се зарадвах :allhail: :flagMB new: :beer:
  • 0

#23 krasch

krasch

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1103 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Горна Оряховица

Публикувано 07 май 2009 - 11:57

Ще се постараем да Ви посрещнем и опътим подобаващо ;) Много ми хареса идеята да ни дойдете на гости, изключително се зарадвах :allhail: :flagMB new: :beer:



Разчитаме на вас колеги, да ни посрещнете и да си поговорим, повеселим.
Направете и някаквъв списък колко човека от Варна и региона ще бъдете, и някаква програма измислете да не скучаем.
  • 0

#24 nick chuck

nick chuck

    Почетен член на МБКБ

  • Почетни членове на МБКБ
  • 520 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Преслав
  • Интереси:Спортни купета МБ

Публикувано 08 май 2009 - 13:19

Парите за вечерите се предават на мен лично от записаните в плик на който има сумата и за колко вечери и какви иде реч!
Няма банкова сметка за превод. Сметката на клуба не може да се използва за такива цели.
Лично на мен до 10 юни.
Благодаря Ви предварително!
  • 0
Един за всички, Всички за един!
Публикувано изображение

#25 swindler

swindler

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 187 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Хисаря
  • Автомобил:
    Audi B3 '91

Публикувано 11 май 2009 - 14:42

смятам и аз да дойда да се запозная с всички но няма да съм с вас в хотела :) имам роднини там при които ще отседна. ех не съм ходил във Варна от бая годинки и това май е решаващия повод да отскоча до там :)

може ли едно предложение за годишния събор.
няма ли да е най-удачно събора да се проведе в централна България. примерно в или около Пловдив. и да питам защо точно 11 месец... че то тогава и сняг може да има. освен ако не съм разбрал грешно значението на национален събор ( среща на притежателите на дадена марка включваща ядене, пиене и различни забави. дори ако има желаещи притежатели на спортни модели могат да покажат това онова зад волана )

ще дам пример с колегите от БМВ. 3 години провеждат националния си събор на писта Дракон с.Калояново (Пловдивска област). събират се ХИЛЯДИ автомобили и правят АДСКО шоу на пистата. нощуват и се забавляват в Хисаря / 20км от Калояново /. Пловдив също е на 20км от Калояново така че може и там да се нощува. тая година имаха едно "нощно каране" по улиците на Пловдив... беше доста яко ... всички коли в колона по улиците на Пловдив. събора го провеждат всяка година по едно и също време ... ПЪРВИЯ Weekend на май. защо според мен времето е подходящо... нито е много топло нито е мн студено. обикновенно са празници и дните са почивни, което предразполага за възможност от посещение. центъра на България за да е еднакво близо на всички.

п.с. това е само предложение моля не ми се нахвърляйте :)
  • 0

#26 swindler

swindler

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 187 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Хисаря
  • Автомобил:
    Audi B3 '91

Публикувано 11 май 2009 - 15:37

;) не че съм го решил... просто така се изразих.
както сам каза... тва с проходите си е кофти работа :)
отностно дата-та не съм казал да е април или май ама защо пък да е ноември :)
по-добре звучи края на август началото на септември...
  • 0

#27 tuning13

tuning13

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 341 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Златоград
  • Интереси:Автомобили
  • Автомобил:
    W123 1980г

Публикувано 11 май 2009 - 15:41

смятам и аз да дойда да се запозная с всички но няма да съм с вас в хотела :) имам роднини там при които ще отседна. ех не съм ходил във Варна от бая годинки и това май е решаващия повод да отскоча до там :)

може ли едно предложение за годишния събор.
няма ли да е най-удачно събора да се проведе в централна България. примерно в или около Пловдив. и да питам защо точно 11 месец... че то тогава и сняг може да има. освен ако не съм разбрал грешно значението на национален събор ( среща на притежателите на дадена марка включваща ядене, пиене и различни забави. дори ако има желаещи притежатели на спортни модели могат да покажат това онова зад волана )

ще дам пример с колегите от БМВ. 3 години провеждат националния си събор на писта Дракон с.Калояново (Пловдивска област). събират се ХИЛЯДИ автомобили и правят АДСКО шоу на пистата. нощуват и се забавляват в Хисаря / 20км от Калояново /. Пловдив също е на 20км от Калояново така че може и там да се нощува. тая година имаха едно "нощно каране" по улиците на Пловдив... беше доста яко ... всички коли в колона по улиците на Пловдив. събора го провеждат всяка година по едно и също време ... ПЪРВИЯ Weekend на май. защо според мен времето е подходящо... нито е много топло нито е мн студено. обикновенно са празници и дните са почивни, което предразполага за възможност от посещение. центъра на България за да е еднакво близо на всички.

п.с. това е само предложение моля не ми се нахвърляйте :)


Колега не умувай че сега няколко човека ще те набръчкат набързо. :angry2:
1.В този форум за съжаление само някои хора имат право на глас....... погледни поста ми в тази тема.
2.Нямаме нищо общо с БМВ клуба не можем да се сръвняваме по нищо с тях.
3.Поради незнаини причини темата се преименува от национален на летен сбор на клуба и приятели :dontknow:
Лично мнение.
Извинявайте за острия тон но това е самата деиствителност.

Поздрави и успех :4036:
  • 0

#28 swindler

swindler

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 187 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Хисаря
  • Автомобил:
    Audi B3 '91

Публикувано 11 май 2009 - 15:57

абе дано не ме набръчкат ;)
за едно обаче си абсолютно прав...нямаме нищо общо с БМВ клуба... ония са разсипници а ние сме ценители :4036:
дадох пример с тях защото ми изглеждат доста организирани. събирането им по това време на годината и мястото което са избрали лично за мен е ПЕРФЕКТНО. не го казвам защото Пловдив ми е близо а защото наистина решението е добро за всички. все пак каквото решите.
аз съм само на 21 години и посещавам този форум за да науча нещо повече за любимата ми марка. лична среща с хора от форума ще е само още едно удоволствие за мен. а да разгледам колите на маниаците тук ще е несравним КЕФ и съм сигурен че месец след това няма да мога да спя спокойно
  • 0

#29 Илия Горанов

Илия Горанов

    Член на УС на МБКБ

  • Управителен съвет
  • 7499 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    CLK200 Kompressor
    163hp, 2001, dark blue
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 11 май 2009 - 19:33

...лична среща с хора от форума ще е само още едно удоволствие за мен. а да разгледам колите на маниаците тук ще е несравним КЕФ и съм сигурен че месец след това няма да мога да спя спокойно

А не - край, няма да те допускаме до срещи. Трябва да се грижим за здравето на хората. :)
Оспамихме темата, да видим кога някой ще дойде да помете :)
  • 0

Ако си задаваш въпроса "струва ли си да ремонтирам стария Мерцедес", по-добре го продай и си купи чисто ново Пежо, Мерцедес не е твоята марка!
Бабини деветиниclk.babailiica.comнаргиле


#30 Vladek

Vladek

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 3744 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 11 май 2009 - 19:42

абе дано не ме набръчкат ;)
за едно обаче си абсолютно прав...нямаме нищо общо с БМВ клуба... ония са разсипници а ние сме ценители :4036:
дадох пример с тях защото ми изглеждат доста организирани. събирането им по това време на годината и мястото което са избрали лично за мен е ПЕРФЕКТНО. не го казвам защото Пловдив ми е близо а защото наистина решението е добро за всички. все пак каквото решите.
аз съм само на 21 години и посещавам този форум за да науча нещо повече за любимата ми марка. лична среща с хора от форума ще е само още едно удоволствие за мен. а да разгледам колите на маниаците тук ще е несравним КЕФ и съм сигурен че месец след това няма да мога да спя спокойно

Ма само заради това ли ще дойдеш
Ае стига бе

Поздрави
:4036:
  • 0
Публикувано изображение
Шофьорски стаж ... 28-29г.
За повече контакти - купете си разклонител




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни