Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

C 220 CDIТърся книжка за модела.


  • Please log in to reply
18 мнения по тази тема

#16 MBNewB

MBNewB

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 2 Мнения:

Публикувано 02 ноември 2008 - 18:53

Поволявам си да up-на темата ... та, намери ли се в крайна сметка упътване на английски или български, което някой да е в състояние да сподели в достъпен вид на добра воля?
  • 0

#17 StefanB

StefanB

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 350 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W203 C220CDI
    10.2001/143 ph
    A/T 722.6

Публикувано 03 ноември 2008 - 12:16

ЕТО ти на руски

Сори, колега но на английски не мога да ти помогна. Иначе на английски можеш да свалиш за новата Ц класа от сайта на МБ ако не бъркам в Англия, пробвай с Гугъла, но има разлики, все пак е новият модел. Имаче по руските сайтове - клуба на МБ в Украйна, в Русия и т.н. 100/100 ве намериш, но ако не отлепяш на руски трудно ще се ориентираш...
Ако това не ти върши работа - в Балкан стар поръчка , тя си има парт номер и си я получаваш, колко струва не зная, мой приятел така си поръча в Тойота и плати към 100 кинта...
  • 0

#18 VIPER

VIPER

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 161 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Плевен
  • Автомобил:
    S203, C200 CDI, Classic, 2005

Публикувано 06 ноември 2008 - 15:38

Аз имам на английски, НО е за американскиата спесификация - липсва информация за каквито и да е дизелови двигатели. Който иска да я споделя може да даде идеи как да я кача някъде, за да е достъпна за всички (файла е голям ~4.7 MB).
  • 0

#19 Satisfaction

Satisfaction

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 28 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Несебър

Публикувано 30 декември 2008 - 00:21

На английски имам в PDF формат книжка на аудиото "Audio 50 APS" И инструкции за влизане в скритото меню на команд 2.0
Също и дисковете с навигацията за Аудио 50 APS 2008 може вече и 2009 да са излязли незнам трябва да проверя.
Ако някой иска мога да ги метна тука!
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни