Форумна статус стена
neichev
Безработицата и инфлацията е на такова ниво, че дори и просяците не искат стотинки, а левчета...........;
14 дек 2011 - 20:22:51
14 дек 2011 - 20:22:51
· Отключи
· Заключи
· Approve
Този статус достигна максимално разрешения брой коментари
Community Forum Software by IP.Board
Лицензиран на: Мерцедес-Бенц Клуб България
IPB Freelancers - Mod-Mall.com
