Форумна статус стена
Илия Горанов
Взех си HTC смартфон - сега разбрах, защо 12 години ползвам само Nokia... това е всичко друго освен телефон.
07 ное 2011 - 15:00:13
07 ное 2011 - 15:00:13
· Отключи
· Заключи
· Approve
Този статус достигна максимално разрешения брой коментари
Community Forum Software by IP.Board
Лицензиран на: Мерцедес-Бенц Клуб България
IPB Freelancers - Mod-Mall.com
