Форумна статус стена
Илия Горанов
Аз от малък знам, че AMD не бива да се купува и още карам по инерция. Дали нещо се е променило?
03 окт 2011 - 10:45:48
03 окт 2011 - 10:45:48
· Отключи
· Заключи
· Approve
Този статус достигна максимално разрешения брой коментари
Community Forum Software by IP.Board
Лицензиран на: Мерцедес-Бенц Клуб България
IPB Freelancers - Mod-Mall.com
