Форумна статус стена
Дребосъчка
чалгаджийките може да са всякакви обаче не може да си изкривим душицата .. възпяли са най-добрата марка .. :)))
02 фев 2013 - 19:41:34
02 фев 2013 - 19:41:34
· Отключи
· Заключи
· Approve
Този статус достигна максимално разрешения брой коментари
Community Forum Software by IP.Board
Лицензиран на: Мерцедес-Бенц Клуб България
IPB Freelancers - Mod-Mall.com
