Форумна статус стена
Илия Горанов
Точно така - адвокатските кантори ги асоциирам с каравани. А нотариусите (особено около КАТ) ги асоциирам с трабанти! http://t.co/MsH3enrw
22 ное 2011 - 11:07:23
Илия Горанов
клиент "Един кроасан и едни Magneti Marelli с гъби", продавач: "Magneti Marelli е марка авточасти", клиент: "Добре, тогава да са със сирене"
21 ное 2011 - 16:52:52
Илия Горанов
RT @elenko 15 ноември - денят, в който открих http://t.co/Y4yNjZe2 повече се кефя на салфетки с евро и долари за късане и хвърляне
17 ное 2011 - 13:40:32
Илия Горанов
Новите лафове на Камата: "Алма ти матерна!" и "Хонорил съм ти каузата!"
15 ное 2011 - 17:12:23
Илия Горанов
В Call-center: "Ало-о-о-о... от Перник се обаждаме!"... "Е-е-е-е още не сме започнали разговора и вече със заплахи!"
14 ное 2011 - 13:34:35
Илия Горанов
[ ? Папандреус ? Берлускони ? Борисов ] хубава работа, ама българска, пак ли ще сме последни?
14 ное 2011 - 10:34:13
Илия Горанов
http://t.co/XckQtzCL е не пиша по десетопръстната, но едно е сигурно - с палците натискам интервала :)
13 ное 2011 - 10:03:54
Илия Горанов
Ако оставим нещата да се развиват от само себе си, положението се променя в посока от лошо към по-лошо, а ако се намесим — още по-лошо.
09 ное 2011 - 23:08:44
Илия Горанов
Старата Питиепродавница при бай Генчо пак е отворила врати, но сега се казва "Традицията е жива"... по-жива щеше да е, ако си беше Бай Генчо
09 ное 2011 - 17:08:23
Илия Горанов
Група магадански учени от шоуто на Слави открили, че електронното гласуване в България ще лекува остеопороза, подагра и др, но когато го има
09 ное 2011 - 14:05:57
Илия Горанов
Взех си HTC смартфон - сега разбрах, защо 12 години ползвам само Nokia... това е всичко друго освен телефон.
07 ное 2011 - 15:00:13




Този статус достигна максимално разрешения брой коментари
