Към съдържанието

  •  

- - - - -

Mercedes W123


  • Please log in to reply
13 мнения по тази тема

#1 Гост_OgOГост_

Гост_OgOГост_
  • Гости

Публикувано 11 май 2006 - 17:01

Здравейте фенове на марката,

Повече 4 месеца търся да купя W 123. Огледал съм поне 25-30 автомобила в цялата страна, а пък по телефона съм говорил с поне двойно повече собственици.
Проблемът е, че в България явно тарикатите са много на гъсто. Всички коли които съм гледал бяха описани като "отлични", а в действителност .......... не ми се говори. Сменяни двигатели от други модели, кърпени като каруци, пребоядисвани таксита и т.н. За това време само една "нормална" кола излезе от mobile.bg и ми я измъкнаха под носа (за 2 часа) :(((.
Толкова ми писна от нашите балкански тарикатлъци, че вече реших да премина на вариант "кола от Германия". Проучванията ми показаха, че кола в пъти по-добро състояние излиза на същта цена като "кенефите" които ми предлагат тук.
Ще се радвам ако някой ми предложи нещо интересно тук, защото искам да си спестя времето за екскурзията до Германия.
Предварително Ви благодаря.
  • 0

#2 Fitibaldi

Fitibaldi

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 248 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:Мерцедес, спорт, +#$%*****
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz W124 Е300Т Diesel 1995

Публикувано 11 май 2006 - 22:18

еми колега аз продавам моята. може и бартер за по-малък мерцедес.
линк
аз мисля, че е доста добър. боята не е оригинална, но все пак са сменени всички калници с нови. подът е направен перфектно, нови гуми с перфектни оригинални лети джанти. моторът е голям и мощен.
в момента е с разбити ключалки - на вратата и за паленето, но и цената ще спадне значително. не успяха да я откраднат, но се опитаха. искам да я продам спешно, че ми е убийствено да ходя всяка сутрин в 8 на работа за да има къде да паркирам.
ако проявиш интерес... 088 7 103 100 - Теодор.
  • 0
Публикувано изображение

#3 Гост_GuestГост_

Гост_GuestГост_
  • Гости

Публикувано 12 май 2006 - 12:41

Колега, като казах, че от няколко месеца си търся кола, трябваше да предполошиш, че вече сме се виждали с теб. Тренираш във фитнеса на Лщлин 10, нали :)
Колата ти не е лоша, но има един нетстраним недостатък - бензика е :(, аз търся дизел.
Ако отвориш ebay.de ще видиш, че в момента се търгува една синя бензинка на 65 000 км!!!!!!!!!!!!!!!! за 800 евра!!!!!!!!!!!!!!!!!. В малко по лошо състояние има за 200 евра, а една милата се мъдри дори на 56, е към края на търга ще поскъпнат ама.....

В mobile.de си намерих 300d автоматик за 1400 евра и като отида на място със сигурност ще смъкна цената.В БГ за аналогична кола в по-лошо състояние ми искат от 4000 лв., и то блъскана. Това е някакво малоумие колеги.
  • 0

#4 Гост_OgOГост_

Гост_OgOГост_
  • Гости

Публикувано 12 май 2006 - 12:42

Колега, като казах, че от няколко месеца си търся кола, трябваше да предполошиш, че вече сме се виждали с теб. Тренираш във фитнеса на Лщлин 10, нали :)
Колата ти не е лоша, но има един нетстраним недостатък - бензика е :(, аз търся дизел.
Ако отвориш ebay.de ще видиш, че в момента се търгува една синя бензинка на 65 000 км!!!!!!!!!!!!!!!! за 800 евра!!!!!!!!!!!!!!!!!. В малко по лошо състояние има за 200 евра, а една милата се мъдри дори на 56, е към края на търга ще поскъпнат ама.....

В mobile.de си намерих 300d автоматик за 1400 евра и като отида на място със сигурност ще смъкна цената.В БГ за аналогична кола в по-лошо състояние ми искат от 4000 лв., и то блъскана. Това е някакво малоумие колеги.
  • 0

#5 ENOXELA

ENOXELA

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4188 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 12 май 2006 - 12:54

Колега, като казах, че от няколко месеца си търся кола, трябваше да предполошиш, че вече сме се виждали с теб. Тренираш във фитнеса на Лщлин 10, нали :)
Колата ти не е лоша, но има един нетстраним недостатък - бензика е :(, аз търся дизел.
Ако отвориш ebay.de ще видиш, че в момента се търгува една синя бензинка на 65 000 км!!!!!!!!!!!!!!!! за 800 евра!!!!!!!!!!!!!!!!!. В малко по лошо състояние има за 200 евра, а една милата се мъдри дори на 56, е към края на търга ще поскъпнат ама.....

В mobile.de си намерих 300d автоматик за 1400 евра и като отида на място със сигурност ще смъкна цената.В БГ за аналогична кола в по-лошо състояние ми искат от 4000 лв.,  и то блъскана. Това е някакво малоумие колеги.

цък тук
  • 0

#6 Fitibaldi

Fitibaldi

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 248 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:Мерцедес, спорт, +#$%*****
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz W124 Е300Т Diesel 1995

Публикувано 12 май 2006 - 14:00

да, наистина е бензин... и аз искам нафта, ама няма...
  • 0
Публикувано изображение

#7 schnauzer

schnauzer

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 44 Мнения:

Публикувано 13 май 2006 - 17:01

да, наистина е бензин... и аз искам нафта, ама няма...

добре де, в момента е по-изгодно да се кара на газ, нафтата стана колкото бензина :huh:
  • 0

#8 Гост_GuestГост_

Гост_GuestГост_
  • Гости

Публикувано 14 май 2006 - 12:55

Я ми сравни 8-8,5 на 100 нафта с 19-20 на 100 газ!
  • 0

#9 DJ FUNKY

DJ FUNKY

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2660 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:СОФИЯ
  • Автомобил:
    C 220 Т CDI Sport 1999 г. W 124 300 D Turbo 1992 г.

Публикувано 14 май 2006 - 13:13

Я ми сравни 8-8,5 на 100 нафта с 19-20 на 100 газ!

нема и 2 лв на 100км е разликата,а я ти сравни тоя мъртвец дето харчи 8 нафта с бензиновия дето харчи 19 газ,ти му даваш газ да върви напред а той все едно го е вързал някой и го тегли назад :D :D :D :D
  • 0
Публикувано изображение
СИРОМАХ DJ , ЖИВ ДЯВОЛ !!!!!
DON`T FUCK WITH MODERATORS!
MY FACEBOOK
http://stara-sofia.com/
Гласувайте за доброто име на "Мерцедес - Бенц Клуб България" В БГ ТОП
Публикувано изображение

#10 ENOXELA

ENOXELA

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4188 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 14 май 2006 - 13:18

Я ми сравни 8-8,5 на 100 нафта с 19-20 на 100 газ!

Разликата е 2 лева повече от нафтата като не е вчлючен горивния филтър в сметката така че ти си на ход ;)
  • 0

#11 kyuss

kyuss

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 242 Мнения:

Публикувано 14 май 2006 - 19:47

Да-а..имаше една керемидена за 2700 май,в мобиле.бг ,ама изчезна за 2 дни.Аз още не съм намерил такава,че да се втурна да я взимам...
  • 0
Blood, Sweat and Diesel !

#12 schnauzer

schnauzer

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 44 Мнения:

Публикувано 15 май 2006 - 11:20

Я ми сравни 8-8,5 на 100 нафта с 19-20 на 100 газ!

нека сравняваме сходни коне и кубатури, все пак ;)

не смятам, че 17 годишен дизел ще е с по-евтин разход от моя - 7,5/100 газ при 90-100 км/ч - извънградско (2.0, 122 hp)
или нафтата не е зареждана на бензиностанция, а госте?
  • 0

#13 Fitibaldi

Fitibaldi

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 248 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:Мерцедес, спорт, +#$%*****
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz W124 Е300Т Diesel 1995

Публикувано 15 май 2006 - 12:18

е, мисля, че говорим за нелегална нафта... но иначе дизелът дава доста по-нисък разход (като литри) от бензина и газта...
аз също съм твърдо за дизелов агрегат, но в някоя следваща кола...
  • 0
Публикувано изображение

#14 OgO

OgO

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 71 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 15 май 2006 - 14:30

kyuss
Тя по-бързо изчезна
Обявата се появи се в неделя късно вечера. Цял ден в понеделник търсих човека. Вечерта в се свързах с него. Във вторник отидох в 12 на обяд и някакъв пич от Хисаря вече беше минал 2 часа преди мен и я беше капарирал.
Хем собственика беше от моя квартал. Просто малшанс. :(
  • 0
W123 240 D 1980/Norway edition
W123 230 E 1984




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни