Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Проблем със заключването


  • Please log in to reply
Няма други мнения в тази тема

#1 Benz-Tony

Benz-Tony

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 1 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 23 юни 2017 - 16:39

Здравейте собственик съм на серията е200 в211/2004г. И имам следният проблем: колата не се заключва от ключа и съм принуден да я заключвам ръчно всяка врата по отделно. Реших че батериите на дистанционното са заминали,смених ги,но никакъв ефект заряд има в тях,защотот са замерени,след това реших,че проблема може да е в някой бушон,който отговаря за това,но там всичко си е както си трябва. Реших,че ключа се е забравил пробвах да го обуча и в това не е проблема (колата си пали иначе когато мушна ключа в таблото си го разпознава) закачена е на диагностика и там пише че ключа няма връзка с колата. Инфраред-а на ключа работи тествах го с телефона,когато натиснеш бутон на ключа и си включил камерата на телефон се вижда как ключа подава сигнал. Дайте съвет от къде може да идва проблема според мен проблема идва от колата,не от ключа. Нещо не приема сигнала на ключа кое,ще да е то? Някой Модул? Казаха ми също,за някаква антена която седяла някъде отзад на стъклото,която има връзка с ключа. Дайте съвет колеги някой от вас сблъсквал ли се е с подобен проблем и как мога да го отстраня?
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни