Гледам никой не е реагирал по темата...
Все се чудя, как може празникът на труда да се празнува с неработен ден, ама на - именно така го правим.
А честито на всички трудещи се!
Честит първи май!
Започната от Илия Горанов, 01 май 2012 - 21:58:54
1 отговор на тази тема
#1
Публикувано 01 май 2012 - 21:58
Ако си задаваш въпроса "струва ли си да ремонтирам стария Мерцедес", по-добре го продай и си купи чисто ново Пежо, Мерцедес не е твоята марка!
• Бабини деветини • clk.babailiica.com • наргиле •
#2
Публикувано 01 май 2012 - 22:22
Честит празник на всички трудолюбивци

By Batev
1 потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни




Виж ГАРАЖА








