Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

W126 Круиз до Пловдив


  • Please log in to reply
34 мнения по тази тема

#31 petertyp44

petertyp44

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 356 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пловдив
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz W126 260SE 1987

Публикувано 21 април 2012 - 16:06

19-ти МАЙ идваааааааааа - пишете дали Ви устройва - за сега сме двама - Расим и аз :beer
  • 0
Die Mercedes-Benz S-Klasse, fruher vie heute - ein Auto der Superlative!
Публикувано изображение
Uploaded with ImageShack.us

Няма МЕРЦЕДЕС лош.
Бенца си е БЕНЦ велик. Има магия в тази марка - знай го това


#32 ХаPu

ХаPu

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 2701 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    ATV
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 21 април 2012 - 17:44

Ако до тогава не съм я продал моята ще дойда.
  • 0
NO PAIN - NO GAIN!

#33 Dimitar Nikolov

Dimitar Nikolov

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 138 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Plovdiv

Публикувано 25 април 2012 - 15:59

И аз се включвам - с W124 или W126 още не знам.
Петре, обади ми се да пием по кафе - 0888/57 43 99 ...
  • 0
W124 200E M102 963 - Черния феникс

#34 petertyp44

petertyp44

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 356 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пловдив
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz W126 260SE 1987

Публикувано 25 април 2012 - 23:04

Митко, не си ли взел пура още?
И да не си взел, така или иначе съм говорил с двама приятели с черни 124-ки да ескортират конвоя, тъй че не пречи да приемем още една черна - твоята :yeah
  • 0
Die Mercedes-Benz S-Klasse, fruher vie heute - ein Auto der Superlative!
Публикувано изображение
Uploaded with ImageShack.us

Няма МЕРЦЕДЕС лош.
Бенца си е БЕНЦ велик. Има магия в тази марка - знай го това


#35 rasimkara

rasimkara

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 18 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:Mercedes
  • Автомобил:
    Mercedes 126/500 SeL 1989.

Публикувано 02 май 2012 - 21:21

Хайде момчета,всеки е поканен ,но пурите трябва да са много :yeah
  • 0




1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни