Демек снег!
Аз съм убеден че тези които сме писали в темата не са излъгали за това което са оставили. Тони и авера му са оставили още 40 и с тях сметката става 758....а доколкото разбирам на масата е имало към 640. Е къде са другите до 758?
Убеден съм че никой няма да се направи на мангал,да си трае или друго. Допускам някой да си е излязъл, но някой, не цяла "група" която сумарно е изконсумирала липсващите пари.
Начи, или са паднали под масата или се е намешал АЙДУК!
Този пост е редактиран от бай Васил: 23 декември 2011 - 11:42




Виж ГАРАЖА












