Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

какво направиха тия


  • Please log in to reply
Няма други мнения в тази тема

#1 hektor

hektor

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1751 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Гера/София
  • Автомобил:
    Alfa Romeo 147 1.6 ts

Публикувано 27 март 2009 - 19:30

Колеги, случайно да сте видяли новите болиди на какво са ги направили. УЖАСССССССССССССССССССССССССС
Едни такива тесни, задния спойлер стърчи като закачалка пък предницата е все едно е снегорин, подскачат като скакалци из пистата, абе готови са за дрифт :kill_myself:

Вече знам, че този сезон няма да гледам формулата, Тия от ФИЯ начело с Бърни съвсем я омазаха :kill_myself:

http://www.youtube.c...feature=related


на клипа около 15 секунда се вижда ферарито на какво изглежда, а не ми се мисли Мерцедес как ще е..................................
  • 0
Sky каза:Ела да сръбнеш от извора!

" Ау ми врътнеш един Биг Бен ма! Ни моа, боли ме главата!"




1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни