Едни такива тесни, задния спойлер стърчи като закачалка пък предницата е все едно е снегорин, подскачат като скакалци из пистата, абе готови са за дрифт
Вече знам, че този сезон няма да гледам формулата, Тия от ФИЯ начело с Бърни съвсем я омазаха
http://www.youtube.c...feature=related
на клипа около 15 секунда се вижда ферарито на какво изглежда, а не ми се мисли Мерцедес как ще е..................................












