Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

шум около двигателя


  • Please log in to reply
6 мнения по тази тема

#1 gogo_74

gogo_74

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 12 Мнения:

Публикувано 13 януари 2008 - 21:07

някой може ли да ми каже защо като запаля при резко натискане на газта не иска да се изфорсира, а постепенно като натискам газта работи нормално ? и отпред около двигателя чувам някакъв шум като дрънчене ама на пластмаса.? все едно колата ми е дизел , а не бензин?
  • 0

#2 Lorinser

Lorinser

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 5339 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    --Първият в БГ C124 CE500 M117-V8 Custom.
    --W126 260SE 1988

Публикувано 13 януари 2008 - 21:27

някой може ли да ми каже защо като запаля при резко натискане на газта не иска да се изфорсира, а постепенно като натискам газта работи нормално ? и отпред около двигателя чувам някакъв шум като дрънчене ама на пластмаса.? все едно колата ми е дизел , а не бензин?


бедна смес.
газ, метан има ли??

дрънчето ако е ритмично е повдигач, ако е хаотично е разтеглена верига или износен обтегач(който е пластмасов)
  • 0

#3 gogo_74

gogo_74

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 12 Мнения:

Публикувано 14 януари 2008 - 14:20

нямам гас, това го прави на бензин а дран4енето е хаоти4но.този оптега4 можели да се натегне за да не се 4ува дран4енето на веригата.БЛАГОДАРЯ.
  • 0

#4 gogo_74

gogo_74

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 12 Мнения:

Публикувано 14 януари 2008 - 14:39

Здравеите, за6то като отворя капа4ката на резервоара се полу4ава вакум или налягане не мога да го разбера какво е.
  • 0

#5 House M.D.

House M.D.

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 3301 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    1. Suzuki Sv650, '04
    silver

Публикувано 14 януари 2008 - 14:52

Здравеите, за6то като отворя капа4ката на резервоара се полу4ава вакум или налягане не мога да го разбера какво е.

Защото най-вероятно ти е развален клапана на една тръбичка, която служи за отдушник на резервоара. Това което се получава е вакум. По принцип на отдушника би трябвало да има клапан, но ако го няма вече значи тръбичката е запушена :icon_welldone:
  • 0
Застраховки Каско и ГО - Тук!

Нашите мисли определят желанията ни, но само нашите действия показват това, което сме в действителност!

Публикувано изображение
Отбор по футбол на Мерцедес - Бенц Клуб България - Тук!
Публикувано изображение

#6 Lorinser

Lorinser

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 5339 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    --Първият в БГ C124 CE500 M117-V8 Custom.
    --W126 260SE 1988

Публикувано 15 януари 2008 - 12:32

нямам гас, това го прави на бензин а дран4енето е хаоти4но.този оптега4 можели да се натегне за да не се 4ува дран4енето на веригата.БЛАГОДАРЯ.


провери дали ти работи пусковата дюза. само на студен мотор ли го прави?

обтегача е автоматичен. коя година и с къв мотор е мерца?

колега, като искаш безплатна помощ, ми напиши всичко за колата. на кристална топка ли да гледам къв ти е мотора?? година? знаеш ли че от 1960та има Ц клас (190)

тва за резервара, сигурен ли си че е вакуум, а не надналягане?
  • 0

#7 gogo_74

gogo_74

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 12 Мнения:

Публикувано 15 януари 2008 - 13:35

Здравеи, само на студен мотор го прави 1.8 мотор 122коня 1994г.за резервоара не сам сигурен дали не е налягане,мисля да сменя бензиновия филтър.
  • 0




4 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 4 гости, 0 анонимни