Айде ето ви инфото,това е магазин който праща по цял свят,но изисква допалнителна информация за да ви калкулира колко ще ви излезе пратката.
http://stores.ebay.c...tart-Auto-Parts
Регистрация в ИБЕЙ сьм писал как се прави,регистрация в ПЕЙПАЛ сьщо,тия приемат такова плащане.
До момента аз сьм харесал спирачните маркучи на Гоодрич


Мернах,че има и керамични накладки на ХАУК
http://www.hawkperformance.com/
Тия ги водят по-зли от оригиналните с които си излиза колата от завода,средна цена около 70 кинта тук.
За сега толкова,почвам да ровя за дупчени спирачни дискове.






















