Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

C 180Kupuvam


  • Please log in to reply
3 мнения по тази тема

#1 Novak

Novak

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 27 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 03 май 2006 - 11:24

Здравеите бъдещи колеги, аз съм НОВаК спрямо марката но въпреки всичко ще си купя Мерцедеса който желая. Моля ви посъветвайте ме откъде да си купя С 180, в добро състояние, от Горубляне тръпки ме побиват, както и от разните му автокъщи и т.н. Дали случайно някой от Вас не знае някой опитен авто търговец който да я достави по поръчка, разбира се трябва да е и коректен.
  • 0

#2 Inkas

Inkas

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 732 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Русе

Публикувано 03 май 2006 - 18:55

Преди 1 месец и аз бях в същото състояние като творйто. Ама в крайна сметка си намерих един Мечок С180. Ами в Русе има един доста е хубав ама единия му фар е пукнат. 13000лв ако те устройват.
  • 0
Мерцедес C180 97г. -> Р4572РХ

#3 ENOXELA

ENOXELA

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4188 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 03 май 2006 - 19:14

Пробвай да пишеш на този пич БатНики Той кара автовоз и скоро ще пътува до Германия ;)
  • 0

#4 batNIKI

batNIKI

    Член на МБКлуб България

  • Потребители на форума
  • 194 Мнения:
  • Град:Sofia

Публикувано 03 май 2006 - 20:10

Здравеите бъдещи колеги, аз съм НОВаК спрямо марката но въпреки всичко ще си купя Мерцедеса който желая. Моля ви посъветвайте ме откъде да си купя С 180, в добро състояние, от Горубляне тръпки ме побиват, както и от разните му автокъщи и т.н. Дали случайно някой от Вас не знае някой опитен авто търговец който да я достави по поръчка, разбира се трябва да е и коректен.

Аз докарвам коли, бачкам на автовоз към автокъща званни ми на 0885448830 да се чуем. Имам нещо в предвид
  • 0
Публикувано изображение
http://store1.data.bg/batniki/MB260E/
http://store1.data.bg/batniki/Actros/
BMW-много шум малко бързина и около 150000км почти задължително в бокса за мотор!!!
Публикувано изображениеПубликувано изображение




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни