Към съдържанието

  •  

Поставяне на климатик на 190Е


  • Please log in to reply
2 мнения по тази тема

#1 Гост_UserГост_

Гост_UserГост_
  • Гости

Публикувано 03 май 2006 - 09:13

Здравейте колеги! Колата е МБ 190Е 1990г. с 2.0 мотор. Искам да и сложа климатик. Бихте ли ме ориентирали на какви цени върви по моргите комплекта с всичките там тръби, датчици, блок за управление и всичко каквото трябва за да стане като фабричен. И дали се намира лесно или трябва да обиколя половин България? Също така какви пари ориентировъчно може да ми струва монтажа и получава ли се читаво? Изобщо ако някой се е занимавал с подобно нещо нека сподели опит. Благодаря!
  • 0

#2 вики

вики

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 332 Мнения:
  • Град:РУСЕ

Публикувано 03 май 2006 - 10:39

@User По-добре не се захващай! Аз също нямам климатик защото колата ми е от Хонландия. Много исмах да си сложа клима и за мой касмет един от собствениците на една от големите морги по нашия край / има 2 морги в бг и една в Турция а самия той е турчин който живее в Австрия от 25г и е един от първите в този бизнес/ обмитява при мен и сме приятели.Та неговия съвет беше да сменя колата за съшата с климатик или ако намеря климатик от някоя блъсната или обявена за части кола , трябва 2-те коли да са една до друга и от едната да сваляш и веднага да слагаш на другата. В противен случай мисията ти е обречена ;)
Ще ти кажа само че се сменя половината инсталация и даже предната броня , защото ако колата фабрично няма климатик бронята няма оребрения за радиатора на климатика :(
НЕ СЕ ЗАХВАЩАЙ ЩЕ СЕ ВИДИШ В ПРАЗНИЦИ и пак няма да ти работи 100% .
  • 0
Е 250 DIESEL 20v 113hp 1994
Публикувано изображение

#3 KPAHK

KPAHK

    Член на МБКБ

  • Членове на клуба
  • 3766 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:MLADOST CITY
  • Автомобил:
    MB E 200, 2016
    MB E 320 CDI, 2007
    Mazda3 BL, 2011
    Toyota Hilux DLX, 2007
    Punto MK1, 1998
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 08 май 2006 - 11:09

да не говорим че и аз преди време бях решил да слагам и като ми казаха 3 бимки на едно място и затворих телефона (че тя цялятя струва толкова B)

Сменяй за по-нова с КЛИМА ;)
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни