Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Откраднаха ми комутатора....от автовоза :(


  • Please log in to reply
43 мнения по тази тема

#16 grosmaster

grosmaster

    Фен на Клуба

  • Потребители на форума
  • 5223 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пловдив
  • Автомобил:
    BMW

Публикувано 22 януари 2008 - 22:18

Здравейте!
Видях темата и реших да пиша...Снощи ми откраднаха тая част на мерцедеса (Ц200 95 та год.) която седи под казанчето за чистачките.Наистина е мн.неприятно особенно неска като отидох в сервиза на Мерцедес и като ми казаха 4000 лв. без ддс. Разбрах че може да се намери и втора употреба.Някои ако може да ми даде информация от каде може да си намеря.Да пише направо номер и да звънкам,че сам се побъркал. Мерси предварително !


Виж в раздела продава, скоро имаше обява че се продават ;)
  • 0

logo-600-1002.png


#17 mitko3

mitko3

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 51 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:варна
  • Автомобил:
    C180 1998

Публикувано 23 януари 2008 - 11:17

аз съм от варна и имам ц 180. искам да питам във варна някой да ми каже къде могат да ми укрепят комутатора. благодаря.
  • 0

#18 House M.D.

House M.D.

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 3301 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    1. Suzuki Sv650, '04
    silver

Публикувано 23 януари 2008 - 11:38

аз съм от варна и имам ц 180. искам да питам във варна някой да ми каже къде могат да ми укрепят комутатора. благодаря.


Здравей, не е необходимо някой да го укрепва - можеш и сам да го направиш и колкото по-малко хора знаят как толкова по-спокойно ще спиш нощно време :icon_coolgrin:
Използвай зялото си въображение за тази цел , и знай, че каквото и да направиш , то само забавя, но не предпазва ! Започни от следните моменти:
1. По-надежна алармена система
2. Предпазване на предния капак от лесно отваряне
3. Затрудняване достъпа до комутатора
4. Укрепване на въпросната част
5. Укрепване на мигачите (преден десен най-вече)
6. Укрепване на кората под двигателя :flagMB new:
  • 0
Застраховки Каско и ГО - Тук!

Нашите мисли определят желанията ни, но само нашите действия показват това, което сме в действителност!

Публикувано изображение
Отбор по футбол на Мерцедес - Бенц Клуб България - Тук!
Публикувано изображение

#19 mitko3

mitko3

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 51 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:варна
  • Автомобил:
    C180 1998

Публикувано 23 януари 2008 - 11:47

благодаря...... но аз не знам кое представлява комутатора. извинявам се за това. а колата е мб ц180 1998г.
  • 0

#20 House M.D.

House M.D.

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 3301 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    1. Suzuki Sv650, '04
    silver

Публикувано 23 януари 2008 - 12:00

благодаря...... но аз не знам кое представлява комутатора. извинявам се за това. а колата е мб ц180 1998г.

Ако имаш свободни 5минутки отвори предния капак, отдясно е казанчето за водата за чистачките. На него има една бяла перчата гайка - отвърти я и измъкни казанчето с дърпане право нагоре. Под него ще видиш една черна кутия , в която влизат две големи букси, един вакум(не е задължително) и една кръгла букса. Та това е въпросния елемент, който се държи на 4 кайки за десятка ключе! :4036:
  • 0
Застраховки Каско и ГО - Тук!

Нашите мисли определят желанията ни, но само нашите действия показват това, което сме в действителност!

Публикувано изображение
Отбор по футбол на Мерцедес - Бенц Клуб България - Тук!
Публикувано изображение

#21 StefanB

StefanB

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 350 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W203 C220CDI
    10.2001/143 ph
    A/T 722.6

Публикувано 23 януари 2008 - 12:05

И не губи време с укрепването, цхе ей сега четох, че само снощи във Филибето са задигнали 5 комутатора....

Виж тука...
  • 0

#22 mitko3

mitko3

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 51 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:варна
  • Автомобил:
    C180 1998

Публикувано 23 януари 2008 - 12:23

благодаря за информацията ще трябва да взема спешни мерки за укрепването! лек ден!
  • 0

#23 vsop

vsop

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 35 Мнения:

Публикувано 23 януари 2008 - 18:29

Ако имаш свободни 5минутки отвори предния капак, отдясно е казанчето за водата за чистачките. На него има една бяла перчата гайка - отвърти я и измъкни казанчето с дърпане право нагоре. Под него ще видиш една черна кутия , в която влизат две големи букси, един вакум(не е задължително) и една кръгла букса. Та това е въпросния елемент, който се държи на 4 кайки за десятка ключе!


Изниква ми следния въпрос като го гледам блока,ако се свали пластмасовата част защото виждам че е направена да се сваля със малките винтчета, може ли да се открадне, или самия комп е хванат здраво за алуминиевата планка. Да предположим че 4-те гайки са заварени, незнам направо още малко и десертацийка трябва да се пише на тая тема.
  • 0
Публикувано изображение

#24 reichfurrer

reichfurrer

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 57 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Troyan

Публикувано 23 януари 2008 - 20:18

А има ли начин този комутатор да се измести?? Помислете?
  • 0

#25 b.d.p.

b.d.p.

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 6 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:софия

Публикувано 23 януари 2008 - 22:22

Здравейте колеги И аз имах проблем с компютъра на ц180 само че след удър беше повреден и знам колко е трудно да дамериш друг Сега мисля и аз за някакво укрепване и то доста солидно защото кражбите са вече всекидневие Успех и на вас в мисленето и по добре не коментирайте как точно сте защитили компютъра от кражба :flagMB new: :flagMB new: :flagMB new:
  • 0

#26 AGENTA

AGENTA

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 166 Мнения:
  • Град:Ботевград
  • Автомобил:
    190Е 2.3I 92г. ASD ABS
    190D 2000 83г.

Публикувано 25 януари 2008 - 23:29

Абе колеги нямали как да се защитят тези комутатори :0_yahoo: много ги кръдат.
  • 0
Публикувано изображение

Публикувано изображение

#27 interpro

interpro

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 3 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:варна

Публикувано 03 февруари 2008 - 18:56

Привет търся комутатор
  • 0

#28 BENZBOSS

BENZBOSS

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 6668 Мнения:
  • Пол:не е посочено

Публикувано 03 февруари 2008 - 20:40

Раздел тьрся...............модел кола,модел мотор,номера ако имаш.................че ти е пьрво мнение и да не го трия :rolleyes:

А добре дошьл
  • 0
.

#29 dqnkov-benz

dqnkov-benz

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 4 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 03 февруари 2008 - 23:17

Здравейте!
Видях темата и реших да пиша...Снощи ми откраднаха тая част на мерцедеса (Ц200 95 та год.) която седи под казанчето за чистачките.Наистина е мн.неприятно особенно неска като отидох в сервиза на Мерцедес и като ми казаха 4000 лв. без ддс. Разбрах че може да се намери и втора употреба.Някои ако може да ми даде информация от каде може да си намеря.Да пише направо номер и да звънкам,че сам се побъркал. Мерси предварително !

Потърси в някоя авто морга ама аз ся нзнам те имат ли значение, щот ся можи да се различават от годината на производсвво, от модела, от мошността на двигателя. И това е единствения вариянт [авто-морга]
  • 0

#30 interpro

interpro

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 3 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:варна

Публикувано 04 февруари 2008 - 14:07

Здравейте, извинявам се за предното съобщение, просто се наложи да го редактирам в последствие. Така и на мене ми свиха комутатора, по познатата процедура колата е C200 но в балкан стар ми дадоха странен номер на комутатора ми 0185450532 а в интернет(ebay) откривам че няма такъв номер има 185450332. Ще съм много благодарен ако някой има познат в балкан стар да пита дали няма грешка в номера и може ли да пасне и друг номер след репрограмиране да кажем или вообще, рамата е WDB2020201F111159. от Варна съм. Този във балкан стар така и не ми каза дали има някой друг подходящ, каза да търся същия номер, а от 180 дали ще стане на 200? тъй като колата седи като паметник във варна и няма как да пробвам дали някой друг номер ще работи или не? Ще съм много благодарен ако някой помогне с инфо.
  • 0




5 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 5 гости, 0 анонимни