Към съдържанието

  •  

Снимка

Затъмняване на стъкла


  • Please log in to reply
27 мнения по тази тема

#16 ENOXELA

ENOXELA

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4188 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 24 април 2006 - 18:53

ALEXONE, навит ли си да ми залепиш фолиото на стъклата? Бира ще има на корем.

Мога да ти помагам разбира се :D :D :D
  • 0

#17 ENOXELA

ENOXELA

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4188 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 24 април 2006 - 19:06

Ако намериш някой да ти направи задния ми кажи и аз да ида, от 1 година не мога да намеря такъв човек, а разсипах 10 топа фолио..

Ето описание как се процедира с задния джам LINK
  • 0

#18 вики

вики

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 332 Мнения:
  • Град:РУСЕ

Публикувано 25 април 2006 - 13:08

В Русе ми струваше 50 кинта да ми затъмнят всички стъкла, без обзорното. Предните ги направих по-светли заради КАТ. Задното стъкло се оказа по-широко от фолиото и се наложи да се нади при което се получи една светла черта която общо взето не дразни.
В указанията на по-горния пост слагат фолиото без демонтаж на страничните стъкла а при мен ги демонтираха и така залепиха фолиото.Направи ми впечетление ,че в горния край оставиха 5мм без фолио което при затворен прозорец не се вижда.Това се прави с цел дане се отлепи края при затваряне.
  • 0
Е 250 DIESEL 20v 113hp 1994
Публикувано изображение

#19 вики

вики

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 332 Мнения:
  • Град:РУСЕ

Публикувано 25 април 2006 - 14:40

Абе тук в Русе имаше една фирма "вакумни технологий" и там ги опушваха с масло в вакум ставаше супер. Има лади от онова време/10-15г./ дето още ги карат и стъллата не са мръднал.И както става с всички държавни фирми.... :unsure:
  • 0
Е 250 DIESEL 20v 113hp 1994
Публикувано изображение

#20 Stefan

Stefan

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 309 Мнения:

Публикувано 25 април 2006 - 21:23

ot bansko sym, nqkyde mi izchezna kirilicata :)
  • 0
W140 S320 93' and W124 T-model 250TD 88'
Mercedes S-class W140 Owners and Fans Forums
Mercedes W124

#21 Stefan

Stefan

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 309 Мнения:

Публикувано 26 април 2006 - 18:34

Не ми се заяжда в момента, не че не ме дразниш, много добре знам какво и къде го има, а ти да си си помислял някога, че като погледнеш долу този бутон "EN" (всъщност при мойта кирилица няма нищо такова ама ти знаеш..) може да го няма?
  • 0
W140 S320 93' and W124 T-model 250TD 88'
Mercedes S-class W140 Owners and Fans Forums
Mercedes W124

#22 ENOXELA

ENOXELA

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4188 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 26 април 2006 - 18:54

Не ми се заяжда в момента, не че не ме дразниш, много добре знам какво и къде го има, а ти да си си помислял някога, че като погледнеш долу този бутон "EN" (всъщност при мойта кирилица няма нищо такова ама ти знаеш..) може да го няма?

Вени искаше само да ти помогне не да се заяжда ;)
  • 0

#23 Само Дизел

Само Дизел

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 929 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Германия

Публикувано 26 април 2006 - 19:18

Не ми се заяжда в момента, не че не ме дразниш, много добре знам какво и къде го има, а ти да си си помислял някога, че като погледнеш долу този бутон "EN" (всъщност при мойта кирилица няма нищо такова ама ти знаеш..) може да го няма?

Ами дай да го видим този проблем тогава. Защо нямаш бутон EN.
При мен например, бутона е DE, защото основната ми клавиатура е немска.
Както и да е, важното е да имаш другите опции - BP и BG.
Та има ли ги при теб?

Прикачени изображения

  • CYR.jpg

  • 0
Mercedes-Benz - защото животът е твърде кратък.
'91 S124 300 TD Turbodiesel OM603

#24 Schumi

Schumi

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 351 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Разград
  • Интереси:Автомобили, пътувания
  • Автомобил:
    S600 Coupe
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 26 април 2006 - 20:40

Само не разбрах защо трябва да спорите точно тук затова , че на Stefan му изчезнала кирилицата. Мисля , че е редно да е в "дъра бъра". Аз все пак искам информация, къде мога да си да си затъмня съклата, а не на кого му изчезнала кирилицата. И от това да става световен проблем. Някои може би не знаят за добрия тон в този форум. И все пак, ако може някой да ми каже къде да си затъмня стъклата с UV- фолио, а не аз да си ги затъмнявам.
  • 0

005468351.jpg  Най-доброто или нищо!


#25 mirod

mirod

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 18 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пловдив

Публикувано 17 май 2006 - 23:40

:unsure: Някой да каже как се сваля Фолио , че предния собственик е налепил и предните странични стъкла и тия в КАТ не искат да я регистрират докато не го сваля. :unsure:
  • 0

#26 ENOXELA

ENOXELA

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4188 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 18 май 2006 - 07:59

:unsure: Някой да каже как се сваля Фолио , че предния собственик е налепил и предните странични стъкла и тия в КАТ не искат да я регистрират докато не го сваля. :unsure:

Пробвай този пич
Затъмняване на aвто стъкла с фолио,слагане на сеници от фолио в цветът на колата,перфектно качество.цена 10 лв.на врата и 10лв на сеник с включено фолио в цената.тел[email protected] | телефон за връзка: 0887587791
  • 0

#27 mirod

mirod

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 18 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пловдив

Публикувано 19 май 2006 - 23:19

свалих го :rolleyes: :rolleyes: и минах, благодаря за инфото
  • 0

#28 PASSINGTHRU

PASSINGTHRU

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 79 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia

Публикувано 11 септември 2007 - 21:12

Аз като съм ходил да си затъмнявам стъклата гледах горе долу как става. След всичките процедури с чистенето, мокренето... когато се наложи да се махат мехурчетата въздух, за по-лесно се използва "hot air gun", особено ако стъклото е извито повече (като например задното стъкло) върху фолиото да се нагрее за да омекне и тогава мехурчетата се махат по-лесно.
А имам и един въпрос, понеже съм решил да си затъмнявам сам предните две стъкла, някой има ли идея как да се справя с лепенката на застраховката.
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни