Към съдържанието

  •  

Снимка

Нормално ли е?


  • Please log in to reply
5 мнения по тази тема

#1 Stefan

Stefan

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 309 Мнения:

Публикувано 17 април 2006 - 20:31

Пичове, вече почнах да се нервирам ... преди 2 месеца ми "изсъхна" десния шарнир и почна да скърца, смених го. Днеска вкарвам колата гледам зел да скърца и левия.. е добре де нормално ли е тва.. 89-та година колата, толкова ли са одъртели деа техната мама..
  • 0
W140 S320 93' and W124 T-model 250TD 88'
Mercedes S-class W140 Owners and Fans Forums
Mercedes W124

#2 ENOXELA

ENOXELA

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4188 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 17 април 2006 - 20:35

Пичове, вече почнах да се нервирам ... преди 2 месеца ми "изсъхна" десния шарнир и почна да скърца, смених го. Днеска вкарвам колата гледам зел да скърца и левия.. е добре де нормално ли е тва.. 89-та година колата, толкова ли са одъртели деа техната мама..

Ами ако караше Опел всеки месец щеше да ги сменяш ;) А ти ревеш че си го сменил след 17 години :D :D :D
  • 0

#3 sky

sky

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2135 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София;Казанлък
  • Автомобил:
    190E 2.3

Публикувано 17 април 2006 - 20:48

Пичове, вече почнах да се нервирам ... преди 2 месеца ми "изсъхна" десния шарнир и почна да скърца, смених го. Днеска вкарвам колата гледам зел да скърца и левия.. е добре де нормално ли е тва.. 89-та година колата, толкова ли са одъртели деа техната мама..

Трябва да почерпиш :D
  • 0
Публикувано изображение

#4 Stefan

Stefan

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 309 Мнения:

Публикувано 17 април 2006 - 20:59

Хех излагате се, няма кво да черпя, аз пак не улучих както винаги, тя е вкарана от Италия и ако съдя по състоянието на всички електроники и кабели е стояла повече от 5-6 години (не вярвам и да е палена даже) всичко беше клеясало та от синио станало чак зелено, след вкарването е пребоядисана (незнам в какво състояние е била) така, че е нормално според мен, но все пак не е зле де година и нещо по нашите пътища...
  • 0
W140 S320 93' and W124 T-model 250TD 88'
Mercedes S-class W140 Owners and Fans Forums
Mercedes W124

#5 ENOXELA

ENOXELA

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4188 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 17 април 2006 - 21:24

Хех излагате се, няма кво да черпя, аз пак не улучих както винаги, тя е вкарана от Италия и ако съдя по състоянието на всички електроники и кабели е стояла повече от 5-6 години (не вярвам и да е палена даже) всичко беше клеясало та от синио станало чак зелено, след вкарването е пребоядисана (незнам в какво състояние е била) така, че е нормално според мен, но все пак не е зле де година и нещо по нашите пътища...

Ами не се излагаме, а ти къде си гледал когато си купувал? И защо да не почерпиш по кафе няма да олекнеш много. :P
  • 0

#6 Stefan

Stefan

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 309 Мнения:

Публикувано 17 април 2006 - 22:01

Кво да праим, толкова съм разбирал като съм го купувал, ше черпим кафета колкото кажете, трябва да дойда на някоя среща вече :)
  • 0
W140 S320 93' and W124 T-model 250TD 88'
Mercedes S-class W140 Owners and Fans Forums
Mercedes W124




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни