Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

здравеите, искам съвет


  • Please log in to reply
5 мнения по тази тема

#1 viliandi

viliandi

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 5 Мнения:

Публикувано 22 октомври 2007 - 11:14

Заслужава ли си за 220цди 2001г.вси4ки екстри,колата е перфектна,има сив кожен салон,преден и заден парктроник,ксенон и вс.друго,нов внос от
германия за 32000лв.Или мойе да сенамери нещо подобно и под 30 000лв.Ще съм благодарен ако някои ме ориентира в тези цени за този модел.гледал сам ги и в мобилето,ама друго си е някои по запознат да те посъветва
  • 0

#2 BENZBOSS

BENZBOSS

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 6668 Мнения:
  • Пол:не е посочено

Публикувано 22 октомври 2007 - 17:39

Километри? :dontknow:
  • 0
.

#3 izoholz

izoholz

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 274 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пловдив

Публикувано 22 октомври 2007 - 22:29

Ако км са малко цената е напълно нормална за технически изправна C-класа с този мотор и още повече внос от Германия. А пък вече aко пробега е значителен (над 200000) мисля, че може и по-евтина да се намери. Все пак виж собственици там по Брифа, сервизна книжка, ако има, иначе специално аз бих дал тези пари, ако всичко е точно с колата, особено пък ако мотора е около 100 000 или по-малко, което е много рядко за дизел. Все пак си е 6 годишна. Съветвам те като цяло да се пазиш именно от тези коли, които са в най-ниските ценови граници за даден модел. Или поне да се провери щателно колата. Запазения Мерцедес от Германия си е цифра, няма какво да се лъжем, друг е въпроса, че тук се спекулира с това.

Успех!
  • 0

#4 smikov

smikov

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 203 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 23 октомври 2007 - 07:01

Ако км са малко цената е напълно нормална за технически изправна C-класа с този мотор и още повече внос от Германия. А пък вече aко пробега е значителен (над 200000) мисля, че може и по-евтина да се намери. Все пак виж собственици там по Брифа, сервизна книжка, ако има, иначе специално аз бих дал тези пари, ако всичко е точно с колата, особено пък ако мотора е около 100 000 или по-малко, което е много рядко за дизел. Все пак си е 6 годишна. Съветвам те като цяло да се пазиш именно от тези коли, които са в най-ниските ценови граници за даден модел. Или поне да се провери щателно колата. Запазения Мерцедес от Германия си е цифра, няма какво да се лъжем, друг е въпроса, че тук се спекулира с това.

Успех!

На 5 г. МБ под 300 000 км. си е събитие...Кои немец ще даде една шапка с пари и няма да я кара?Масово е хората да ходят по работа на 100 км. всеки ден.Направете си сметката (средно) на колко км. може да е една кола.
  • 0

#5 viliandi

viliandi

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 5 Мнения:

Публикувано 23 октомври 2007 - 10:30

казват че колата е на 106 000 км.но едва ли може да се разбере така че,нищо не се знае.благодаря все пак за съвета може би тази или другата седмица ,и аз вече да съм фен ам с кола :mbcb
  • 0

#6 BENZBOSS

BENZBOSS

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 6668 Мнения:
  • Пол:не е посочено

Публикувано 23 октомври 2007 - 13:06

Е кой черпи днес - с КЕФ да я караш,чакаме снимки. :icon_coolgrin:
  • 0
.




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни