Към съдържанието

  •  

Снимка

проблем с автопилота


  • Please log in to reply
11 мнения по тази тема

#1 star_lux

star_lux

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 8 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:xaskovo

Публикувано 30 септември 2007 - 15:40

здравеите,имам следниа проблем.мисля че е автопилота и колата не вдига повече от 50км и е постояно включен,и като натисна лосчето на автопилота, и на дисплея ми исписва грешка.. SPITRONIK VIZIT WORKSOP..колата е Е220 ЦДИ 2000гд.

Този пост е редактиран от ALEXONE™: 05 октомври 2007 - 15:34
ALEXONE-Редактирано заглавие

  • 0

#2 ivooo

ivooo

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 436 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W124 / '91 /продадена
    W201 / '87 / 2.0 / 601.911
    W124 / '93 / 602.962

Публикувано 30 септември 2007 - 16:23

Ползвай малко препинателни знаци де!
Какъв ти е проблема? Искаш да знаеш кво значи надписа ли? Искаш потвърждение, че проблема ти е в автопилота?
Моя съвет е засега да караш само в града - няма да си в нарушение и спокойно можеш да даваш "газ до ламарината"!
ПП: Бягай в поликлиниката, ако там не те оправят - бягай в сервиз с апаратура и знаещи хора.
  • 0
брабус написа: "абе само аз ли спуквам тьрсачката?"

#3 sarafa

sarafa

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 12 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:софия
  • Интереси:http://www.imdb.com/name/nm2791180/

Публикувано 30 септември 2007 - 17:11

Ползвай малко препинателни знаци де!
Какъв ти е проблема? Искаш да знаеш кво значи надписа ли? Искаш потвърждение, че проблема ти е в автопилота?
Моя съвет е засега да караш само в града - няма да си в нарушение и спокойно можеш да даваш "газ до ламарината"!
ПП: Бягай в поликлиниката, ако там не те оправят - бягай в сервиз с апаратура и знаещи хора.

Прйятел!!!а на теб какъв ти е проблема ааа :boxing: или си нямаш др. работа,а случайно да помогна на колегата или да му преведе нещо или си търсиш нещо,а :0_evil: проблема е описан подробно и ако ти се случвал какво си предприел,за неговото отстраняване това е доста ясно не мислиш ли,ама така като гледам май е по-добре да продължиш да си караш колелото,че още не си пораснал за МБ :drift1:
  • 0

#4 LYNX

LYNX

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2380 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 30 септември 2007 - 17:24

здравеите имам следниа проблем мисля че е автопилота колата не вдига повече от 50км и е постояно включен и като натисна лосчето на автопилота и на дисплеяа ми исписва грешка SPITRONIK VIZIT WORKSOP колата е Е220 ЦДИ 2000гд



отивай на диагностика!
  • 0

#5 star_lux

star_lux

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 8 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:xaskovo

Публикувано 30 септември 2007 - 19:34

Тук във хасково няма кои да ми направи диагностика.Наи близко е във Пловдив а със 50км\ч трябва да патувам цял ден.Нямали някъкъв начин да го исключа тоя автопилот да му искарам буксата или нешто друго поне до Пловдив
  • 0

#6 naglia

naglia

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 12 Мнения:
  • Град:СТАРА ЗАГОРА

Публикувано 30 септември 2007 - 20:41

Ползвай малко препинателни знаци де!
Какъв ти е проблема? Искаш да знаеш кво значи надписа ли? Искаш потвърждение, че проблема ти е в автопилота?
Моя съвет е засега да караш само в града - няма да си в нарушение и спокойно можеш да даваш "газ до ламарината"!
ПП: Бягай в поликлиниката, ако там не те оправят - бягай в сервиз с апаратура и знаещи хора.

Момко аз може да съм нов в този супер форум но ти ебати отговора написа!Май ти трябва да се прегледаш.
  • 0

#7 Toto

Toto

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 128 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:kozloduy
  • Автомобил:
    W211 Lorinser

Публикувано 30 септември 2007 - 20:42

[quote name='ivooo' date='Sep 30 2007, 05:23 PM' post='64170']
Ползвай малко препинателни знаци де!
Какъв ти е проблема? Искаш да знаеш кво значи надписа ли? Искаш потвърждение, че проблема ти е в автопилота?
Моя съвет е засега да караш само в града - няма да си в нарушение и спокойно можеш да даваш "газ до ламарината"!
ПП: Бягай в поликлиниката, ако там не те оправят - бягай в сервиз с апаратура и знаещи хора.
Колега Ivoo,стига бе баце.Всички сме отворени,ама на тебе всеки втори пост ти е все забележки :nono: Горе-долу му се разбира на човека,или му помагаш-или както в твоя случай -НЕ.
  • 0

#8 bojo

bojo

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 84 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 30 септември 2007 - 20:49

Абе, всички сте прави, но такъв български език и такава граматика трудно се срещат...
А човека има и защитници...
  • 0

#9 Dezki

Dezki

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1517 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 01 октомври 2007 - 02:07

Сервиз КарТест в Ямбол близо ли ти е? - обади им се по телефона и ги питай относно проблема.
  • 0
Lancia Kappa TDS / Land-Rover 88 Series 3 FFR

#10 ivooo

ivooo

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 436 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W124 / '91 /продадена
    W201 / '87 / 2.0 / 601.911
    W124 / '93 / 602.962

Публикувано 01 октомври 2007 - 10:56

Колеги, извинявайте, не съм искал да засегна никой. Пошегувах се за поликлиниката. Човекът е за сервиз, спор няма, така съм завършил и поста.
Съжалявам за хапливия тон, бих помогнал на всеки с проблем, ако ми е по силите.
ПП: sarafa, бих карал колело, само време да имах!
ППП: Toto, сори, прав си, крив ми е бил деня и криво съм се изказал. А между другото има Ivoo и ivooo...
  • 0
брабус написа: "абе само аз ли спуквам тьрсачката?"

#11 Toto

Toto

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 128 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:kozloduy
  • Автомобил:
    W211 Lorinser

Публикувано 01 октомври 2007 - 12:34

Колеги, извинявайте, не съм искал да засегна никой. Пошегувах се за поликлиниката. Човекът е за сервиз, спор няма, така съм завършил и поста.
Съжалявам за хапливия тон, бих помогнал на всеки с проблем, ако ми е по силите.
ПП: sarafa, бих карал колело, само време да имах!
ППП: Toto, сори, прав си, крив ми е бил деня и криво съм се изказал. А между другото има Ivoo и ivooo...

:icon_welldone: :beer:
  • 0

#12 SAMURAIJACK

SAMURAIJACK

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 3037 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Стара Загора
  • Интереси:Живота, Вселената и Всичко останало
  • Автомобил:
    C 140 CL 500 (weekend car)
    В историята:
    W124 260 E
    W124 E 300
    W126 S 500
    C140 CL500(US)

Публикувано 01 октомври 2007 - 23:05

за проблема на колегата едва ли мога много да помогна-а и самия надпис си казва всичко-посетете сервиз-относно как се изключва автопилота има някакъв шанс да е на бушон...макар че не съм баш сигурен-ама на бушон таблото ще го пише-
аз повече исках да кажа че съм впечатлен от колегата иво който вместо да изпадне в типична българщина(кое бе-ти ли бе..аз знаеш ли къф съм...е*и си майката ве...)и прочее селяний-се извини най културно,имаше малко резон в неговия пост ,имаше и в на другите...и някак ти става драго като видиш разумни и зрели хора-радвам се ,че съм част от тоя форум-евала пичове:) :flagMB new: :icon_welldone:
  • 0
MERCEDESBENZCLCoupe C140  1902 4 (1)




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни