Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Автомобилът, който усмихва...


  • Please log in to reply
4 мнения по тази тема

#1 ristis

ristis

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 3 Мнения:

Публикувано 18 септември 2007 - 16:26

Здравейте,
Преди близо година загубих предишният си автомобил (Ровер 200 SDI) при катастрофа. Странното беше, че по-миналата година ме удариха по подобен начин - пак на същата дата, но доста по-леко. Поличба ли, орисия ли - не знам, но ми се наложи да купувам друг за цена около 15к. Исках автомобилът да: ме кефи; е голям, за да има място за багаж (разбирай комби); е дизел (харесвам звука на дизелаците); е здрав и надежден; да си държи цената (защото ако ме шибнат пак, да не съм назад с хиляди левове). Ами като отворих мобилето, то друго освен Мерцедес С220 CDI няма, което да отговаря на критериите ми :D . Без да се колебая си купих този автомобил (хванах един специалист, който ми го внесе от Германия с лек удар) и съм просто очарован от постъпката си. Карал съм доста други таралясници, но усещането, което ти дава Мерцедес е несравнимо. Слизам от колата и се хиля като ненормален, защото ми е кеф. Просто не бях очаквал такова удоволствие и спокойствие при шофиране. Преди, приятели ме съветваха да не взимам Мерцедес - бил скъп, със скъпа поддръжка, да съм вземел пасат комби, ауди, разни шкоди... Ами пасатът ми изглежда като чук без дръжка, аудито е с 4 шарнира на колело, шкодите - то няма читави стари шкоди на практика, хеле пък комби, а дизайнът на bmw не бе в състояние да наклони везните в негова полза. Останаха японските, но вече бях карал Ровер, разбрах какво значи скъпа поддръжка и не съм претръпнал все още...

Гледам да се въздържам от съвети за покупка на автомобили, защото те повече са ме обърквали отколкото помагали, но сега смело мога да заявя на онези, които се колебаят - вземете си Мерцедес и няма да съжалявате. А, и автоматик естествено.

Та това е, приятно ми е - Ицо.
  • 0

#2 ENOXELA

ENOXELA

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4188 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 18 септември 2007 - 17:08

Здравей Ицо,няма да се пускам в хвалебствия на марката ,ти сам ще се убедиш от написаното из форума. Само мога да те поздравя с добре дошъл при нас тези, който уважават трилъчевата "пътеводна" звезда. Пожелавам ти, приятни моменти зад волана,смях и само смяна на консумативи. Както казваше колегата ТЕРМИНАТОР "слагаш си белите кожени ръкавици,Бари уайт нежно да пее и пътя пред теб,да се лее". :flagMB new:
  • 0

#3 BENZBOSS

BENZBOSS

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 6668 Мнения:
  • Пол:не е посочено

Публикувано 18 септември 2007 - 18:46

Публикувано изображение

А такааааа,и ти като мен.Смятай аз това колко улезен го карам,15 коли сам сменил и НЯМА КАТО ТАЯ.
Ще ти го снимам тия дни само да го пооправя - черен с черно и черни джамове с черна решетка и черен номер на предната броня.Само ми остава да му боядисам черни броните и лаисните. :flagMB new:

ДОБРЕ ДОШЪЛ у форума,снимки му нащракай да видим сладура.
  • 0
.

#4 ristis

ristis

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 3 Мнения:

Публикувано 20 септември 2007 - 14:38

Като спомена Бари уайт, ALEXONE™, се сетих, че когато наглася оригиналният радио-касетофон на честота 89.1 MHz ми пращи, за разлика от "Веселина", която лови бетон. Това е непростим грях за едно радио-касетофонче и според мен заслужава смъртна присъда. Докато намеря по-добро се зачудих дали проблемът не е в антената, която е лепната на единият от задните прозорци от шофьорската страна? Интересува ме дали е достатъчно добра и може ли тя да е проблемът за пращенето? Освен това имам и с един "чеп" на покрива - строшен остатък от антена за телефон Нокия. Разполагам и с оригиналната стойка (с цвета на купето) за телефон, която седи над скоростния лост, но кабелът за антената там завършва с куплунг, подходящ за стари модели мобилни телефони. Дали няма да е по-добре да разменя двете антени и възстановя строшената? Предстои ми боядисване на покрива и така или иначе антенката ще се сваля... Изобщо използвате ли ги тези стойки за телефони и има ли смисъл да инвестирам в нея?

BENZBOSS, снимки ще пусна по-нататък, защото сега ни предстои боядисване на преден капак и покрив и е грозотия, но докато това стане, покажи твоя убавец да му се порадваме :coolgrin
  • 0

#5 BENZBOSS

BENZBOSS

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 6668 Мнения:
  • Пол:не е посочено

Публикувано 20 септември 2007 - 19:02

http://www.mbclub.bg...?showtopic=3297

И аз съм така,не съм го свършил още и си трая със снимките.Само да го намацат как си трябва и го вадя пред строя.
  • 0
.




2 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 2 гости, 0 анонимни